Ed Dowd: Vlády a média pokračují v předstírání, že masivní zdravotní krize neprobíhá (video)
RSS

Ed Dowd: Vlády a média pokračují v předstírání, že masivní zdravotní krize neprobíhá (video)


Ed Dowd se zabývá sestavováním statistik na základě údajů o úmrtnosti, poškození zdraví po aplikaci genových injekcí a výskytu zdravotních problémů ve srovnání se stavem před hromadným očkováním.
Zaráží ho, že většina politiků a médií nárůst nadměrné úmrtnosti i některých zdravotních problémů neřeší. A pokud ano, tak jen proto, aby hledali zástupné důvody.
Bývalý finanční manažer z Wall Street Ed Dowd je stále zručný v počítání. Jeho nedávno aktualizovaná a velmi populární kniha  „Příčina neznámá: Epidemie náhlých úmrtí v letech 2021, 2022 a 2023“ správně dokumentuje obrovské počty úmrtí a poškození zdraví  způsobených vakcínou CV19, kterou považuje za biologickou zbraň
Mnozí se probouzejí a uvědomují si tento zločin proti lidskosti, ale mnozí zůstávají v nevědomosti, protože vláda a prolhaná korporátní média pokračují v zakrývání nejhorších vražd, zranění a podvodů ve světové historii.
Dowd říká:

„V tuto chvíli je to zdrcující a stalo se to téměř komickým…
Jedná se o asymetrickou informaci. Takže máme vlády a média, které nadále předstírají, že masivní zdravotní krize s chronickými nemocemi, úmrtími a postižením neprobíhá. Data naznačují opak…
Data, která jsme zveřejnili, jsou zdarma. To jsou věci, ze kterých bychom mohli vycházet. Nikdy by mě nenapadlo, že to dokážeme. To je to, co asymetrické informace dělají – a vláda a média tyto informace potlačují.“

Rychlý pohled na celkové ztráty na životech způsobené vakcínou CV19 odhaluje bezprecedentní lékařskou katastrofu.  Dowd vysvětluje:

„V únoru jsem předstoupil před senátora Rona Johnsona, abych mluvil o ‚pandemické výsledkové listině‘, která je výmluvná.
Od té doby, co byla zavedena vakcína proti CV19, zemřelo o 1,1 milionu Američanů víc než obvykle, 4 miliony jsou trvale invalidních a dalších 28 milionů má poškozené zdraví. Je to 33 milionů lidí, kteří byli nyní negativně ovlivněni.
Otázka, kterou si musíte položit, je, proč tyto instituce nekřičí ze střech? Myslím, že důvodem je to, že je to všechno kvůli (smrtící) vakcíně.“

Je to nejhorší za námi?
Stručná odpověď od Dowda je ne.
Dowd tvrdí:  „Podívejme se na údaje o zdravotním postižení…“

„V červnu 2023 jsme se vyšplhali na nové maximum. Od té doby jsme se nedostali na nové maximum. Trochu se to zaplnilo, ale v posledních dvou měsících po sobě jsme zaznamenali nárůsty. Tomu se říká efekt stagnace.
Aby bylo vše jasné, byl bych rád, kdyby se toto číslo snížilo. Bohužel tomu tak není.  
Může se začít vracet dolů nebo může mít další konsolidaci a další rychlý spurt nahoru.
Špatnou zprávou je, že se ustálilo na nové vysoké úrovni.
Dobrou zprávou je, že se to neposunulo na novou úroveň, ale pokud k tomu dojde, máme problémy.“

Jedním z velkých problémů, kterých si Dowd všiml, je exploze rakoviny a ano, ani o tom se nemůžete dozvědět pravdu.  Dowd říká:

„To, že lidé ani neřeknou, že rakovina je na vzestupu, je pro mě dost komické.  Lékaři to hlásili neoficiálně a nyní máme data, která to dokazují.  Tady se nacházíme…
V roce 2022 jsem řekl, že mezi březnem 2021 a únorem 2022 zemřelo nadměrně 60 000 mileniálů. To byla válka ve Vietnamu.“ Ten tweet se stal virálním a Reuters a AP mě ověřili a řekli ne, naši experti říkají, že to není pravda.
Nyní dokonce i establishment říká, že existuje nadměrná úmrtnost ze všech příčin. Nyní se tedy nacházíme ve fázi, kdy počet rakovin nestoupá. Nyní to popírají. Ty lži jsou prostě neskutečné.“

V 36minutovém rozhovoru je toho mnohem víc.

Nedávno se Ed Dowd  v jiném rozhovoru věnoval také nadměrným úmrtím na rakovinu.Nejčtenější za týden