Další ostrý projev v europarlamentu: Tentokrát cílí na zkorumpovanou Ursulu von der Leyenovou (video)
RSS

Další ostrý projev v europarlamentu: Tentokrát cílí na zkorumpovanou Ursulu von der Leyenovou (video)


Někteří europoslanci dělají bruselským zkorumpovaným papalášům těžkou hlavu. Často se totiž přímo v Bruselu objeví nějaký velmi trefný projev, který zacílí přímo na tuto zločineckou instituci či její vedení.
Tentokrát byla takovou řečnicí europoslankyně za AfD  Christine Andersonová, která se se minulou středu v Evropském parlamentu obořila na šéfku EU Ursulu von der Leyenovou.
Připomněla, že Lejno vyjednala s ředitelem společnosti Pfizer Bourlou smlouvu v hodnotě 35 miliard eur prostřednictvím textové zprávy. „Dříve se tomu říkalo bratříčkování,“ řekla Andersonová.

Hammer Christine Anderson wird das Mikrofon abgedreht weil sie die Wahrheit sagt EU Parlament ist reine Show für den Steuersklaven meine Meinung pic.twitter.com/velDZXAD30
— Prof. Dr. Schweinhardt von Mobbingen© (@svmoffiziell) April 13, 2024


Europoslankyně poukázala na to, že stále odmítá zveřejnit všechny dokumenty k této záležitosti, nechce vystoupit před Covidovým výborem a systematicky ignoruje žádosti veřejného ochránce práv.
Evropský účetní dvůr von der Leyenovou pokáral, ale ona jen se smíchem krčí rameny.
Podle Andersonové je nejvyšší čas dát předsedkyni Evropské komise červenou kartu.
„Je dost špatné, že předsedkyně Komise je zkorumpovaná, ale parlament, který tuto korupci kryje, je stejně špatný…“ řekla poslankyně Evropského parlamentu, načež předsedající vypnula mikrofon a pronesla: „OK, už ne.“
Jak jste si mohli povšimnout, tak během proslovu byl v sále značný rozruch, protože na zkorumpované Lejno si tam nikdo nedovolí. Naopak, snaží se skandál zamést pod koberec.
Připomínám, že Covidový výbor aktuálně řeší jak neprůhledné nákupy a korupci Lejnové, tak další covidové zločiny, kterých se politici v EU dopustili.
V Covidovém výboru jsou zástupci z několika různých zemí, od nás tam nepůsobí nikdo…Nejčtenější za týden