Francouzská herečka odmítla podat žalobu na lupiče poté, co zjistila, že se jednalo o ilegály
RSS

Francouzská herečka odmítla podat žalobu na lupiče poté, co zjistila, že se jednalo o ilegály


Angažovaná umělecká fronta je většinou velkou oporou režimu – a je celkem jedno, kdo zrovna vládne nebo o jakou zemi se jedná. To tedy dnes automaticky znamená i neutuchající podporu globalistické agendě – včetně výměny obyvatel a islamizace Evropy…
Stížnost Audrey Lamyové mohla být zásadní pro odsouzení tří migrantů podezřelých ze spáchání série vloupání. Dva z nich byli nakonec díky herečce u soudu zproštěni viny.
Francouzská herečka, jejíž rezidence na jihu Francie byla vykradena, když byla na natáčení, se rozhodla nepodat policejní stížnost na pachatele poté, co se dozvěděla, že podezřelí jsou ilegální přistěhovalci.
Audrey Lamyová , jejíž dům se stal terčem útoku v říjnu 2022, byla během loupeže připravena o několik drahých šperků a značkových kabelek a navíc zaplatila účet ve výši 18 200 eur na opravu škod na svém domě.
Když však byli v roce 2022 zadrženi tři podezřelí ilegálové bosenského původu, kteří vyloupili 15 dalších domů během tří měsíců v roce 2022, 43letá herečka byla údajně „zasažena u srdce“ a rozhodla se nevznést obvinění.
Podle časopisu  PurePeople to Lamy chtěla nechat plavat, než aby k obžalobě z jiných vloupání přidala další obvinění.
Trojice migrantů, z nichž všichni žili ve Francii nelegálně, stanula 3. dubna před soudem v Montpellier za sérii vloupání. Obžaloba nezahrnovala razii v domě Lamyové.
Ze tří podezřelých byli dva zproštěni všech obvinění a mohli opustit soudní síň. Třetí byl odsouzen k jednomu roku vězení a po odpykání trestu odnětí svobody bude mít na 10 let zákaz vstupu na francouzské území.
Není jasné, kolik důkazů státní zástupce shromáždil ohledně ostatních vloupání, a jak zásadní tedy mohla být stížnost Lamyové pro dosažení odsouzení.
Pokud by ovšem všichni postižení jednali stejně jako ona, tito zločinci by byli prakticky beztrestní…
Nejčtenější za týden