Co se děje na obloze? (video)
RSS

Co se děje na obloze? (video)


Už opakovaně vyšlo najevo, že byly prováděny geoinženýrské zásahy, v poslední době zejména zaměřené na stínění slunce. Tyto zásahy do počasí nebyly předem ohlášeny a nikdo v podstatě neví, k čemu dochází bez vědomí obyvatel oblasti, kde se experimenty provádí.
Nicméně podobné experimenty mohou mít dopad i na širší oblast, zřejmě záleží i na tom, o jaký experiment konkrétně jde.
Jistě i zákon, který nedávno přijali v americkém státě Tennessee, který zakazuje geoinženýrství ve vzdušném prostoru, je jasným důkazem, že k nějakým podobným krokům dochází.
Před časem i Bill Bates prozradil záměry stínit slunce nad Evropou a je to teprve pár týdnů, co se ukázalo, že v USA vypouštěli oblaka soli. Různých geonženýrských zásahů již bylo testováno bezpočet.
Historička Laura Slotová uvádí několik dalších příkladů. Mezi účastníky mezinárodního sympozia v Gentu v květnu 2010 bylo známo, že modifikace cirrů probíhá již léta.
Již v roce 1915 vyrobil Charles Hatfield v Kalifornii tajnou směs 23 chemikálií, které se používaly k výrobě mraků a deště. Poté, co byly vyhozeny do vzduchu, padal 17 dní silný déšť, který měl za následek smrtící záplavy, píše Slotová.
Kromě toho byl Wilhelm Reich v 50. letech zatčen americkou vládou – a jeho práce byla zabavena – poté, co oznámil, že vynalezl zařízení, které dokáže vytvářet mraky a déšť, šlo o takzvaný „Cloudbuster.“
„O sedmdesát let později jsou téměř všechny vládní spisy týkající se jeho případu stále tajné,“ upozornila Slotová. „V historii je nespočet takových příkladů.“
Minulý víkend mělo být ve Velké Británii krásné počasí, ale v sobotu odpoledne byla obloha bílá a plná čar, někdo to přirovnal k šachovnici.


„Viděla jsem to na vlastní oči a vím, že to není ani normální, ani zdravé,“  řekla novinářka Sonia Poultonová ve svém pořadu na rádiu TNT . „Ve vzduchu  byl bílý, toxický nepořádek.“
Poultonová obdržela fotografie od posluchačů ze Skotska, Irska, Walesu a dalších částí Británie. Všichni říkali, že pruhy byly nakresleny šachovnicovým vzorem, a že se jedná o geoinženýrství nebo ovlivňování počasí.
Novinářka na toto téma za posledních 10 let hovořila s nespočtem lidí. Mluvila s piloty, kteří říkají, že chemtrails neexistují, a že jsou to kondenzační stopy, stejně jako s výzkumníky a zasvěcenci, kteří ji odkázali na literaturu o experimentech s geoinženýrstvím, a to i v Británii.
Objevily se tajné vládní dokumenty, které potvrzují, že k těmto experimentům došlo.
„Není to tak, že by vlády byly tajnůstkářské. Webové stránky britské vlády jsou plné odkazů na geoinženýrství. V roce 2010 vláda vydala zprávu, která doporučovala, že geoinženýrství by mělo mít „větší prioritu“ v souladu s cíli udržitelného rozvoje Agendy 2030,“ poznamenává Poultonová.
„O toto téma se zajímám už dlouho a existuje mnoho důkazů, které naznačují, že se naše obloha změnila,“ říká novinářka. „Kdyby to byly kondenzační stopy, stávalo by se to každý den, ale tak to není. Máme plné právo se ptát, co se děje na naší obloze.“
Britský novinář Lewis Brackpool se také chystá hlouběji ponořit do tohoto tématu a předložil vládě a různým institucím celou řadu žádostí o informace.

ANNOUNCEMENT: I plan on uncovering more information about Geoengineering projects in the United Kingdom.
After shedding light on the story about the experimental Geoengineering project being kept secret from the public in San Francisco until its launch to avoid public… pic.twitter.com/i3hA5BpXt8
— Lewis Brackpool (@Lewis_Brackpool) April 11, 2024


 Nejčtenější za týden