Fašizace Bruselu v přímém přenosu odhalila policejní zásah a pokus o rozpuštění ohlášené a dopředu povolené mezinárodní konference NatCon! Místní eurosocialistický starosta nechce Orbána a ani Farage ve své čtvrti a začalo vyhrožování majiteli hotelu, dod
RSS

Fašizace Bruselu v přímém přenosu odhalila policejní zásah a pokus o rozpuštění ohlášené a dopředu povolené mezinárodní konference NatCon! Místní eurosocialistický starosta nechce Orbána a ani Farage ve své čtvrti a začalo vyhrožování majiteli hotelu, dod


Fašizace Bruselu v přímém přenosu odhalila policejní zásah a pokus o rozpuštění ohlášené a dopředu povolené mezinárodní konference NatCon! Místní eurosocialistický starosta nechce Orbána a ani Farage ve své čtvrti a začalo vyhrožování majiteli hotelu, dodavatelům občerstvení a nakonec policie zabarikádovala vstup! Jsme svědky zrodu euro-fašismu v jeho nejzrůdnější podobě!
V této chvíli již musí být všem lidem, kteří nemají klapky na očích, naprosto a bezpochyby jasné, že celá Evropa se transformuje obrovskou rychlostí do fašistického svazku, kde mocenské souručenství bude definováno jednotným názorem a jednotnou politikou. Kdokoliv se odchýlí od oficiálního názoru, bude umlčen, rozpuštěn a zlikvidován. Jedná se o naprosto věrnou kopii fašizace a nacifikace Evropy ze 30. let minulého století , kdy nejprve Itálie přinesla svazkové, tedy fašistické souručenské řízení italských politických elit, italské armády a italských průmyslníků společně s fašizovanými odborovými organizacemi.
!function(r,u,m,b,l,e){r._Rumble=b,r[b]||(r[b]=function(){(r[b]._=r[b]._||[]).push(arguments);if(r[b]._.length==1){l=u.createElement(m),e=u.getElementsByTagName(m)[0],l.async=1,l.src="https://rumble.com/embedJS/ubrzme"+(arguments[1].video?'.'+arguments[1].video:'')+"/?url="+encodeURIComponent(location.href)+"&args="+encodeURIComponent(JSON.stringify([].slice.apply(arguments))),e.parentNode.insertBefore(l,e)}})}(window, document, "script", "Rumble");


Rumble("play", {"video":"v4n9lwo","div":"rumble_v4n9lwo"});
A poté Německo přineslo nadstavbu fašismu v podobě unitárního souručenství koncipovaného na bázi jednoty lidu, rasy a krve. Současná EU tyto fašisticko-nacistické procesy znovu oživila a modernizovala v podobě svazku evropských elit, evropských korporací a evropských médií, které tvoří nový euro-fašismus a nadstavbou nad ním je renacifikace Evropy s cílem tažení na Rusko, což je extrahovaných odkaz Velkoněmecké říše.
Proto všechny procesy, které v Evropě nyní probíhají, spočívají v ukotvování euro-fašismu na všech úrovních, a rovněž na oživování nacismu s hlavním cílem vytvoření hrozby z Východu, tedy obraz nepřítele v Moskvě a nově ještě i mnohem dále, v Pekingu. Jakmile pochopíte, co se teď v EU děje, že dochází k transformaci EU na euro-fašistický útvar, tak okamžitě pochopíte i to, k čemu teď došlo v Bruselu.
Setkání evropských národních konzervativců v Bruselu skončilo policejní blokádou a hrozbou razie
Setkání evropské pravicové elity v Bruselu se v úterý proměnilo v chaos, když se policie rozhodla konferenci ukončit, zabarikádovala vchod do budovy a vyvolala všeobecné pobouření. Konference o národním konzervatismu (NatCon) měla v následujících dvou dnech přivítat maďarského vůdce Viktora Orbána a britského politika Nigela Farage , ale po dvou hodinách od začátku akce dorazily do hotelu Claridge poblíž Evropské čtvrti pořádkové síly, aby organizátorům oznámily, že akce bude ukončena. “ Úřady se rozhodly akci uzavřít kvůli možnému narušení veřejného pořádku, ” řekl jeden z organizátorů pro server Politico [ 1 ] . Jednalo se prý o zjevnou záminku místního pološíleného liberálního starosty Emira Kira za Socialistickou stranu Belgie.
Emir Kir, starosta bruselské čtvrti Saint-Josse-ten-Noode, kde se koná NatCon konference Na místě v soukromém hotelu Claridge, kde měl v 11 hodin v úterý dopoledne vystoupit s hlavním projevem architekt Brexitu Nigel Farage, se objevila policie. Když Farage uvnitř hotelu vystoupil na pódium, zatímco se před místem konání akce odehrávalo drama, pokáral bruselské úřady za to, že se pokusily akci zrušit, a označil je za “ jednoduše zrůdné “. “ Věděl jsem, že v Bruselu nebudu vítán ,” komentoval Farage situaci. Bojovník za Brexit nebyl sám, kdo ostře kritizoval městskou byrokracii.
Diktatura bruselských globalistů, ze které jde doslova děs
“ Je to opravdu jako z nějaké diktatury, ” řekl Frank Füredi, jeden z organizátorů z pravicového think tanku MCC, který akci spolupořádá. “ Snaží se využít technický důvod, aby dosáhli politického cíle. Řekli majiteli hotelu, že pokud to nezavře, odpojí mu elektřinu. ” Belgický premiér Alexander De Croo, vlámský liberál, také řekl: “ To, co se dnes stalo v Claridge, je nepřijatelné.
Autonomie obcí je základním kamenem naší demokracie, ale nikdy nemůže být nadřazena belgické ústavě, která od roku 1830 zaručuje svobodu projevu a pokojného shromažďování. Zákaz politických shromáždění je protiústavní. Tečka. ” Přibližně hodinu po svém prvním příjezdu se policie vrátila ve 12:45, aby předala oficiální příkaz místnímu organizátorovi akce Anthonymu Gillandovi, vedoucímu personálu MCC. Policie mu dala 15 minut na přečtení a podepsání třístránkového dokumentu.
Nigel Farage na pódiu v sále hotelu Claridge “ Jedním z důvodů, který nám byl sdělen, a není to důvod jediný, je to, že odpoledne kolem 17. hodiny se bude konat kontraprotest a jde o to, že policie není schopna ochránit svobodu projevu na této akci ,” řekl. Místní radnice podle informací naprosto nepochopitelně povolila konání proti-orbánovské a proti-konzervativní demonstrace přímo před hotelem.
A následně, pod záminkou, že by asi došlo ke střetu protestujících s účastníky konference v hotelu, nařídila ukončení konference. Ve 14:00 trval tento konflikt již téměř tři hodiny. Někteří účastníci odešli, ale většina zůstala, aby si poslechla zbývající účastníky diskuse. Prostory Claridge byly již třetím místem konání konference poté, co je první prostor – Concert Noble – odmítl na nátlak socialistického starosty Bruselu Philippa Close, zatímco liberální starosta Etterbeeku tlačil na luxusní hotel Sofitel, aby konferenci na druhý pokus zrušil.
Místní radnice povolila před hotelem protestní demonstraci, aby měla záminku pro ukončení konference uvnitř hotelu
Emir Kir, starosta města Saint-Josse-ten-Noode, kde se Claridge nachází, sdělil, že “ okamžitě přijme opatření k zákazu ” této akce. Belgicko-tuniský majitel areálu, 59letý Lassaad Ben Yaghlane, v jednu chvíli prohlásil, že s místním starostou a policií bylo dosaženo kompromisu, který umožnil pokračování akce. Policie uvedla, že zabrání vstupu nových účastníků, ale slíbila, že nezastaví konferenci násilím ani nevyvede lidi, kteří jsou již uvnitř. Mezi řečníky, kterým policie zabránila ve vstupu na místo konání akce, byli například francouzský aktivista Eric Zemmour, který měl v 16:00 přednést hlavní projev, nebo francouzská europoslankyně Patricia Chagnon.
V úterý odpoledne již byl před dveřmi celý kordon policistů blokující vstup Podle Fürediho museli organizátoři konference kontaktovat novou cateringovou službu poté, co původní nemohla na místo konání přijet, protože policie jim zablokoval výjezd z jejich podniku , aby se nemohli k hotelu dostat. Starosta firmě vyhrožoval, že pokud jídlo na konferenci dodá, postará se o to, aby cateringová firma skončila. Organizátorům se nakonec podařilo “propašovat” jídlo na večeři poté, co plány na oběd zmařilo policejní obklíčení. Policie organizátorům sdělila, že existuje riziko, že protestující později odpoledne způsobí na místě konání občanské nepokoje.
Organizátor konference policii sdělil, že rozhodnutí starosty o ukončení téměř půl roku dopředu ohlášené konference napadnou u soudu, aby se kontra-demonstrace liberálů před hotelem nekonala. Viktor Orbán, který má na konferenci vystoupit ve středu, na tiskové konferenci v Evropském parlamentu kritizoval levicově liberální vedení Bruselu. “ Plán je takový, že přijdeme a obsadíme Brusel, ” řekl. V úterý večer nebylo jasné, jestli policie hotel vyklidí, anebo nechá konferenci pokračovat. Zřejmě bude muset rozhodnout až soud.
Zrod euro-fašismu v Bruselu je oživením procesů ze 30. let minulého století v Německu. Režim rozhání soukromé akce
Brusel zkrátka prochází procesem mohutné fašizace, starostové porušují ústavu a zakazují konference a politické akce, které nejsou v souladu s hodnotami EU. Policie přitom plní funkci kýblu a hadru, který setře všechno a všechny, vůbec jim nevadí, že rozpuštění politické akce uvnitř soukromé budovy je porušením ústavy a navíc zásahem do soukromých práv. V době fašizace nic z tohoto nehraje roli, prostě represivní orgány jsou použity proti politické opozici naprosto svévolně a veřejnost to, až na výjimky, nekritizuje, protože většina populace je jalová, netečná, bez zájmu o dění okolo sebe a svého životního prostoru.
Záběr na sál konference v hotelu Claridge Evropané si nechávají svůj prostor islamizovat, fašizovat, nacifikovat, všechno naráz a najednou, ale nijak na to nereagují. Reaguje pouze značná menšina Evropanů. Netečnost a apatie obyvatelstva postupně dovede Evropu do největšího fašistického koncentráku v historii kontinentu. Bohužel, taková je realita, a to i v důsledku potravin, chemikálií a hypnózy médií hlavního proudu. V Bruselu se již rozhání politici ze soukromé akce stejně, jako Hitler rozháněl Židy v roce 1935 z modliteb v soukromých bytech v Berlíně, když předtím byli vyhnáni už ze Synagog. Dnes se rozhání konzervativci v Bruselu ze soukromého hotelu a hrozí jim vypnutím elektřiny. Stojíme zkrátka jako svědci u zrodu euro-fašismu a hned vidíme jeho plody.
-VK-
Šéfredaktor AE News


Nejčtenější za týden