Malajský lékař a influencer se omlouvá za prosazování očkování proti Covidu
RSS

Malajský lékař a influencer se omlouvá za prosazování očkování proti Covidu


Kolik takzvaných „odborníků“ se již omluvilo za to, že lidem vnucovali experimentální genové injekce? A kolik politiků, kteří mnohdy nařizovali i povinné očkování, se skutečně upřímně omluvilo?
I přes prokázané vedlejší účinky mnozí stále genové injekce v podobě takzvaných „posilovačů“ doporučují. Ti, kteří jsou ochotni si sypat popel na hlavu – a ještě přiznat jak injekce škodí – jsou skutečně vzácným úkazem.
To jen potvrzuje, že v případě nějaké „nemoci X“ půjdou opět ve vyšlapané brázdě a budou i nadále prosazovat škodlivé genové injekce.
Malajský lékař Dr. Syafiq Nordin se hluboce omluvil veřejnosti za doporučení a provedení očkování proti Covid.  Na Facebooku  ho sleduje přes 17 000 lidí. Příspěvek se stal virálním – mnoho lidí děkovalo lékaři za jeho pozdní pochopení.
Doktor to napsal  17. dubna – a (zatím) nebyl podroben cenzuře.

S nedávnými zprávami o společnosti Pfizer byla odhalena slabina v odvětví, jehož jsem součástí.
Jsem smutný, protože než jsem potkal Dr. Razina Jaafara, udělal jsem v mé lékařské praxi mnoho chyb, zejména pokud jde o COVID.
Jsem mu však velmi vděčný, protože jsem nyní otevřenější a osvícenější ve vědách o zdraví, které jsou mi upřímně přirozenější.
Nelze popřít, že minulé časy COVIDu byly pro zdravotnické pracovníky, kteří se snažili poskytovat ty nejlepší zdravotnické služby, velmi obtížné. A ještě těžší to bylo pro zbytek občanů, kteří čelili lockdownům.
Podání vakcíny v té době bylo považováno za nejlepší způsob a program hromadného očkování byl zahájen velmi rychle.
Ve své roli jsem se také podílel na poskytování lékařských rad a získávání „souhlasu,“ aby mohla být vakcína podána.
Jako lékař jsem také sám absolvoval tři očkování od společnosti Pfizer.
Všechno se stalo náhodně. Nebylo pro mě možné zjistit, komu jsem na toto téma poskytl lékařskou radu.
Tímto bych se chtěl tisíckrát omluvit za chyby, kterých jsem se za poslední roky dopustil, zejména těm, kteří za mnou přišli v sezóně hromadného očkování proti COVIDu.
Upřímně řečeno, nejsem schopen finančně pomoci, pokud nastanou komplikace.
Udělám však, co bude v mých silách, abych poskytl holističtější lékařské poradenství v souladu s restorativními vědami. Omlouvám se malajským občanům! Dr. Syafiq Nordin

Tato omluva byla aktuálně na Facebooku sdílena téměř 3800krát a komentována mnoha lidmi z různých zemí. Na stránce se mimo jiné píše:
Je to poprvé, co jsem četl omluvu od lékaře za nedostatek pozornosti ohledně Covid vakcíny. Mášte velké srdce.
Máte velké srdce. Není snadné se tak otevřeně omluvit. Kéž nám všem Alláh odpustí.

Nechápu, jak mohou být lékaři nebo jiní zdravotníci tak sebevědomí a ignorovat hlasy jiných lidí potvrzujících, že po očkování utrpěli újmu. Je to zklamání, jsou bezcitní. Mnoho zdravých lidí zemřelo náhle jeden den po očkování. Je velmi zřejmé, že je nebezpečná.
Taky nechápu, proč si věřící lidé, jejichž otec nebo rodinní příslušníci byli vakcínou zasaženi, nahlas nestěžují na bezpečnost a účinnost vakcín – stejně hlasitě, jako když dříve k očkování nabádali. Také mlčí o veškerém pronásledování těch, kteří odmítli očkování.
Myslím, že to jsou důvody, proč lidé odmítají lékaře nebo náboženské rady, jako je očkování.

Z komentářů je jasné, že obyvatelstvo v Malajsii bylo oklamáno stejným způsobem jako lidé na Západě, a že kritici opatření a očkování byli nerespektováni, uráženi a pronásledováni stejně jako v našich zemích.
Existují také komentáře o Ivermectinu, který byl v Malajsii zřejmě stejně zesměšňován a přehlížen jako zde. Ukazuje se, že tento podvod, skutečně největší zločinný čin na lidstvu, se odehrál stejně v Malajsii jako v mnoha zemích Evropy.
I to ukazuje na nebezpečí chystaných světových smluv, kdy chce WHO převzít kontrolu nad zdravotními systémy všech národů. Loutky ve vládách po celém světě budou opět oddaně naslouchat svým loutkovodičům…Nejčtenější za týden