Islamizované Dánsko bylo dobyto (video)
RSS

Islamizované Dánsko bylo dobyto (video)


O Dánsku se hodně hovoří v souvislosti s tvrdší migrační politikou současné vlády, ale ta se jen byla nucena přizpůsobit velmi rychlému postupu islamizace, která kolem roku 2015 vyvrcholila do neúnosného stavu.
Poměrně malá země, která má zhruba polovinu obyvatel než my, už byla v situaci, kdy začalo být patrné, že stačí již jen velmi málo a původní obyvatelstvo bude rychle přečísleno.
Dánsko tak výrazně zbrzdilo invazi doslova „za minutu dvanáct,“ nicméně není pravděpodobné, že jí zcela unikne. Právě příklad Dánska zde zmiňuji proto, že se v poslední době hodně hovoří o Migračním paktu – a právě Dánsko má jako jediné výjimku, která byla vyjednána dávno před schvalováním paktu.
Na rozdíl od Ukrajinců, kteří jsou u nás dočasně – a jejichž počty jsou v přepočtu na počet obyvatel stále výrazně nižší než počty muslimů v Dánsku – budou tito muslimové v zemi i nadále.
Dánsko tak svoje „kvóty“ už dávno splnilo, nyní jen stačí čekat, až bude obyvatelstvo vyměněno. Podobná je situace i v dalších západoevropských zemích. Ty již výjimku nemají, nicméně jsou  muslimy ze zemí Středního a Blízkého východu a Afriky téměř stejně přeplněné jako Dánsko.
Na aktuálním videu můžete vidět hlavní kodaňské náměstí. Z pohledu na něj je jasné, že země již byla dobyta, nyní se jen čeká na přečíslení:

The Islamization of Denmark…
In a show of power, Muslims seized control of City Hall Square in Copenhagen! Islamic "prayers" echoed throughout the city…
Muslims constantly hijacking public property for so-called "prayer" is not about prayer; it's a display of Islam's… pic.twitter.com/HlbQ5VvCZi
— Amy Mek (@AmyMek) April 17, 2024


U videa se uvádí:
V demonstraci moci muslimové ovládli Radniční náměstí v Kodani!
Islámské „modlitby“ se rozléhaly po celém městě… Muslimové neustále okupují veřejný majetek za účelem takzvané „modlitby.“ Není to však  o modlitbě; je to ukázka islámské rozpínavosti.
Mladí muslimové dokonce na sociálních sítích oslavili islamizaci Dánska.
Přestože má Dánsko jedny z nejpřísnějších imigračních politik v Evropě, jeho snahy o zachování místních tradic a hodnot tváří v tvář masové islámské migraci,  multikulturalismu a systematickému pronikání politického islámu selhaly.
Stejně jako v jiných evropských zemích má masová islámská migrace za následek zvýšenou kriminalitu a sociální napětí. Dánská města sužují střelby, vypalování aut, útoky, sexuální útoky a násilí gangů.
Nemluvě o skutečnosti, že mnoho kritiků islámu v Dánsku musí žít pod 24hodinovou policejní ochranou a jsou označeni jako kandidáti na smrt.
Pozitivní je, že v březnu 2021 jejich parlament schválil zákon, který zakazuje cizím zemím financovat mešity v zemi.
V posledních letech mimo jiné Alžírsko, Kuvajt, Libye, Maroko, Saúdská Arábie, Turecko, Katar a Spojené arabské emiráty rozdělily stovky milionů eur na financování šíření islámu v Evropě a Americe.
Víte, která země financuje vaši místní mešitu?
Na posledně zmíněnou otázku odpovídám, že většinu mešit v České republice financuje Katar a Saúdská Arábie…Nejčtenější za týden