Nizozemští farmáři vyzývají farmáře z celého světa k celosvětové demonstraci (video)
RSS

Nizozemští farmáři vyzývají farmáře z celého světa k celosvětové demonstraci (video)

Výzva se samozřejmě týká zejména farmářů ze zemí EU, kterým pod kuratelou Bruselu, ohánějícího se nutností „bojovat proti CO2,“ hrozí podobné vyvlastňování, do jakého se nyní pustila holandská vláda. Nezapomeňte, že notičky od globalistů z WEF dostávají všechny lokajské vlády, nejen ta holandská.
V některých zemích již zemědělci své kolegy z Nizozemska podpořili, jenže přidat by se měli skutečně všichni. A nizozemští farmáři již určili i termín, kdy by mělo k celosvětové demonstraci, která je zároveň demonstrací proti Velkému resetu, dojít.
Nizozemští farmáři vyzvali  své kolegy z celého světa, aby se 23. července sešli na mezinárodním dni demonstrací proti radikální klimatické politice.
Ve videu, které získává na oblibě, tvůrci vyzývají k „Dutch Lions to Rise Up Now“ (nyní holandští lvi povstanou) a poté ukážou kompilaci hnutí za občanská práva, ve které vystupují postavy jako Martin Luther King Jr. a Gándhí.
Video je proloženo záběry nizozemských farmářů, rybářů, řidičů kamionů a  všech ostatních demonstrantů po celém Nizozemsku, jak vycházejí do ulic a blokují dálnice a distribuční centra.
V pozadí je slyšet slova „Let’s unite, stand up & rise“ (spojme se a povstaňme) a postupně doznívají.
Ve videu jsou také lidé, kteří protestují proti různým destruktivním klimatickým politikám ve svých zemích nebo projevují solidaritu s Nizozemci, včetně lidí ve Francii, Itálii, Austrálii, Kanadě a USA. Protesty farmářů podpořilo i Německo a Polsko.
„Opravdu mohou něco změnit?“ ptá se video, než se zobrazí záznam úspěšných nenásilných povstání od roku 1905.

#BREAKING : A video has emerged which calls for a united support demonstration for the Dutch farmers with farmers, truckers, fisherman and more.
This will be held on the 23rd of July and has asked for the support of the UK, USA, France, Italy, Germany, Australia, Canada and more. pic.twitter.com/GAag3X93MG
— Lewis Brackpool (@Lewis_Brackpool) July 15, 2022

Nizozemští farmáři v současnosti protestují proti klimatické politice, která by do roku 2030 omezila emise dusíku a čpavku o 50 %. Zemědělci jsou hlavní cílovou skupinou kvůli údajnému dopadu používání hnojiv a chovu dobytka. Odhaduje se, že v důsledku této politiky bude nejméně 30 % – 50% zemědělců donuceno ukončit svoji činnost a prodat svou půdu státu proto, aby mohla být využita pro „Novoevropany“.
„Upřímná zpráva…je, že ne všichni farmáři mohou pokračovat v činnosti,“ uvedla vláda v prohlášení.
Mnoho kritiků této politiky tvrdí, že si jsou vědomi skutečných motivů vlády: přinutit farmáře, aby prodali svou půdu za babku, aby ji vláda mohla vydláždit, postavit tam nové obytné komplexy a přivést hordy nových přistěhovalců.
Nizozemská právnička a filozofka Eva Vlaardinerbroeková na Fox News Tuckeru Carlsonovi vysvětluje: „Jde o to, že nizozemská vláda krade půdu našim farmářům pod rouškou vykonstruované dusíkové krize, která v zásadě vyřadí většinu těchto farmářů z podnikání. Dělají to proto, že chtějí půdu těchto farmářů a chtějí, aby se na ní mohli ubytovat noví přistěhovalci.“
„Chtějí to také, protože farmáři očividně stojí v cestě plánům Velkého resetu, který pro nás připravují. Farmáři jsou pracovití, zbožní a hlavně soběstační lidé, kteří se pletou do cesty jejich globalistické agendě.“

The Dutch farmers have had enough and are courageously fighting back against the Great Reset. They deserve your full support. They certainly have mine. It’s very simple: No farmers, no food. #DutchFarmers #boeren pic.twitter.com/SjY8XVWkNV
— Eva Vlaardingerbroek (@EvaVlaar) July 8, 2022

Podobná opatření se „spontánně“ objevila v několika dalších zemích, včetně Kanady, kde vláda plánuje zavést téměř přesně stejné limity pro emise CO2 z hnojiv, ale s horní hranicí pouze 30 % namísto 50 %.
Přesto je tento limit více než dostatečný, aby zničil životy tisíců farmářů.
Video končí výzvou příznivcům nizozemských farmářů, aby se po celém světě shromáždili na pokojném protestu 23. července 2022.
„Svět jde za Holandskem: 23-07-22“ 
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 4 Průměrně: 5 ] Článek Nizozemští farmáři vyzývají farmáře z celého světa k celosvětové demonstraci (video) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda - nepřikrášlená realita islamizovaného světa .


Nejčtenější za týden