Kanaďanka založila organizaci, která bojuje proti agendě OSN a klimatickému podvodu, dělá osvětu po celé zemi (video)
RSS

Kanaďanka založila organizaci, která bojuje proti agendě OSN a klimatickému podvodu, dělá osvětu po celé zemi (video)


Každý člověk, který si již velmi dobře uvědomuje, k čemu globalistická agenda slouží, by se měl jakýmkoli způsobem angažovat a alespoň se pokoušet „probudit“ spící masy. Je to velmi těžké, ale každý jedinec, který si uvědomí, jak svět funguje, se počítá.
Většina lidí tak může činit ve svém okolí, někdo se na to pokouší jít přes politiku, jiný skrz média. Jistá Kanaďanka na to šla hezky „zeširoka.“
Už dávno pochopila, že globalistická agenda – a dnes zejména klimatický podvod –  nezasahují jen vysokou politiku, ale také tu nižší – na úrovni oblastí a jednotlivých obcí.
Vždyť i mnoho obcí v Evropě se řídí Agendou 2030 (17 cílů SDG) – a v rámci Evropy také různými evropskými směrnicemi. Agenda OSN má celosvětový dopad a jen stěží najdete zemi, ve které nezasahuje od vysoké politiky až po komunál.
Založila proto organizaci, která má za cíl bojovat proti této ničivé politice zejména na místní úrovni a nyní jezdí po Kanadě křížem krážem, aby informovala co nejvíc lidí.
I kdyby se jí podařilo odvrátit od globalistické politiky jen několik samospráv, každý úspěch se počítá. A podle všeho bylo její úsilí skutečně úspěšné…

Maggie Hope Braunová vede hnutí zdola za vykopnutí OSN z místních vlád a posílení postavení Kanaďanů při obnově místních agend, které se snaží vymanit z globálního vlivu.


Maggie Hope Braunová, zakladatelka organizace Gather 2030 a iniciativy  KICLEI  (Kicking the International Council out of Local Environmental Initiatives), stojí v čele kampaně na vzdělávání a posílení místních komunit po celé zemi.
V exkluzivním rozhovoru, který 18. dubna na radnici v Ottawě poskytla nadaci RAIR Foundation, Braunová osvětlila poslání své organizace a kritickou potřebu vzdorovat různým agendám OSN, které ohrožují práva jednotlivce a místní rozhodování.
Rozhovor se točil kolem zákeřné infiltrace směrnic OSN do kanadských obcí od roku 1994, organizované prostřednictvím partnerství mezi kanadskou vládou a mezinárodními subjekty, jako je Mezinárodní rada pro místní environmentální iniciativy (ICLEI).
Braunová zdůraznila, že tyto programy, často maskované jako ekologické iniciativy, nenápadně mění strukturu místní správy, narušují svobody a uvalují značné náklady na komunity.
„Zjistili jsme, že direktivní programy OSN fungují na komunální úrovni po celé zemi,“ uvedla Braunová a zdůraznila potřebu zvýšit povědomí o nevýhodách těchto programů a zasadit se o to, aby se obce rozhodly pro výjimku.
Její organizace, včetně iniciativy KICLEY, se zaměřuje na poskytování vzdělávání komunitám. Radí a nabízí místní perspektivu, aby čelila mezinárodnímu vlivu, který proniká do místních rozhodovacích komor.
Její cesta k aktivismu pramení z hluboké víry v sílu úsilí zdola o dosažení změny. Uvědomuje si meze okamžitých politických řešení, a proto se věnuje přímé spolupráci s komunitami s cílem bojovat proti politické apatii a zachovat základní svobody země.
Rozhovor ukázal její vítězství při zpochybňování direktivních plánů OSN na místní úrovni, včetně úspěšných delegací do obecních rad, které vedly k přehodnocení škodlivých politik.

 
Od Peterboroughu až po menší města její úsilí mělo velkou podporu a podnítilo hmatatelné posuny v rozhodovacích procesech, což umožnilo komunitám získat zpět svou pravomoc.
Při pohledu do budoucna Braunová nastínila plány na rozšíření své advokacie do Ottawy, kde destruktivní politika pod rouškou ochrany životního prostředí hrozí podkopat autonomii obcí.
Prostřednictvím osvětových kampaní, spolupráce s radními a mobilizace komunity se snaží zopakovat své úspěchy a ochránit místní suverenitu v hlavním městě země.
Rozhovor byl zakončen výzvou k akci, která zdůraznila význam kolektivního úsilí v boji proti zásahům do místní správy.
Braunová zdůraznila potřebu široké podpory a angažovanosti a podrobně popsala hluboký potenciální dopad role informovaných občanů při utváření budoucnosti jejich komunit.
Zatímco Braunová pokračuje ve své křížové výpravě proti agendám OSN a hájí práva kanadských obcí, její práce slouží jako maják naděje pro ty, kteří se snaží zachovat demokratické principy a chránit místní autonomii tváří v tvář globálním vlivům.
Díky mobilizaci zdola je impozantní obhájkyní práv komunit po celé Kanadě.
Maggie Hope Braunová se zabývá povahou problému se zaměřením na zasahování klimatických iniciativ OSN a Agendy 2030 a dalších vnějších vlivů na místní správu.
Zdůrazňuje, jak tyto agendy podkopávají autonomii obcí a práva jednotlivce, a nabízí strategie, jak znovu získat kontrolu nad správou v rámci obecních rad pro veřejné blaho.













Nejčtenější za týden