Uznávaný molekulární biolog a výzkumník rakoviny je znepokojen nárůstem případů rakoviny z očkování (video)
RSS

Uznávaný molekulární biolog a výzkumník rakoviny je znepokojen nárůstem případů rakoviny z očkování (video)


V poslední době není týden, aby se neobjevila nová studie nebo odborník upozorňující na náhlý nárůst případů rakoviny u lidí, kteří dostali mRNA injekce. Tito odborníci jsou ovšem mainstreamem ignorováni – a většinou se i nadále pokračuje v aplikaci dnes snad už 7. dávek v podobě tzv. „posilovačů.“
Další odborník, který objevil souvislost mezi zvýšeným počtem případů rakoviny a genovými injekcemi je uznávaný holandský molekulární biolog a výzkumník rakoviny Dr. Maarten Fornerod.
V debatě také upozornil na japonskou studii , která potvrdila souvislost mRNA injekcí s nárůstem rakoviny.
Nyní vyzval k zastavení dalšího podávání takzvaných „Covid vakcín.“
V posledních dnech se debata o bezpečnosti a dlouhodobých účincích očkování proti COVID-19, zejména přeočkování mRNA, zintenzivnila a vyvolala obavy v různých částech vědecké komunity.
Mezi prominentní hlasy patří Dr. Maarten Fornerod, uznávaný nizozemský molekulární biolog a výzkumník rakoviny, jehož zjištění posunula diskusi do oblasti naléhavého diskurzu.

Ops!
On Blckbx News ( @blckbxnews ) yesterday, eminent Dutch molecular biologist and pediatric oncologist Maarten Fornerod discussed a recent peer-reviewed paper from Japan and reiterated calls to stop the vaccinations immediately.
…And there are a lot of them, which are… pic.twitter.com/6IphO1ldlZ
— aussie17 (@_aussie17) April 19, 2024


Dr. Fornerod se se znepokojením připojil k výzvám k přehodnocení pokračujícího používání mRNA vakcín v nedávném vysílání blckbx News, čerpající jak z nově vznikajících studií, tak z klinických případů.
Ve světle extrémně znepokojivé japonské recenzované studie , která naznačuje zvýšení úmrtnosti na rakovinu po podání třetí posilovací dávky mRNA, Dr. Fornerod otevřeně vyjádřil své obavy:
„…A je jich mnoho, a je jich stále více. V literatuře se také objevuje, že existují rakoviny, které jsou urychleny po mRNA posilovací vakcinaci. Takže si myslím, že je celkem jasné, že se to děje…“
Dr. Fornerod zdůrazňuje obavy: „Vidíte zvýšenou úmrtnost na rakovinu v Japonsku a už existuje mnoho důkazů, že by konkrétně tyto vakcíny mRNA mohly být karcinogenní…“ 
15. dubna 2024 významný onkolog a proděkan Brown University Dr. Wafik El-Deiry zveřejnil předtisk, který ukazuje, jak spike protein  inhibuje gen p53 v našem těle.
Jednoduše a srozumitelně řečeno: k poškození DNA v našem těle  dochází neustále, zejména během buněčného dělení, které v našem těle neustále probíhá.
Jak stárneme nebo jsme vystaveni stresu, jako jsou elektromagnetické vlny  nebo konzumace velkého množství zpracovaných potravin, množství poškození DNA v našem těle se zvyšuje. Naštěstí většina z nás má funkční geny P53, které se aktivují, když zjistí poškození DNA.
P53 v podstatě říká buňkám, aby se přestaly dělit, opravuje poškození DNA a pak dává buňkám zelenou, aby se znovu začaly dělit. Když P53 vycítí, že poškození DNA je příliš rozsáhlé, dá buňkám pokyn, aby se samy zničily, než aby pokračovaly v množení.
Je to jako velmi zkušený opravář v našem těle, který udržuje poškození DNA na uzdě, než se změní v rakovinu.
Dr. El-Deiry je považován za jednoho z nejvýznamnějších lídrů v oblasti genu P53. Jeho práce na genu p53 se datuje do roku 1992. Dr. El-Deiry objevil, jak se protein p53, který zabraňuje nádorům, váže na naši DNA.
Toto důležité zjištění, publikované v časopise Nature Genetics v roce 1992, nám pomohlo pochopit, které geny jsou přímo ovlivněny p53 k zastavení růstu rakoviny. Objevil také gen zvaný p21, který je ovlivněn p53.
P21 působí jako brzda v našich buňkách, zpomaluje jejich dělení, zvláště když jsou ve stresu.
Co objevil dr. El-Deiry? V podstatě zjistil, že spike protein blokuje funkci genu p53. Znamená to, že každý onemocní rakovinou? Ne nutně. Bez ochranného efektu genu p53 se však výrazně zvyšuje pravděpodobnost rakoviny, zejména u jedinců s větším poškozením DNA.
Co se stane, když je spike protein nepřetržitě produkován? To si jistě sami umíte představit!
Nicméně pozice Dr. Maartena Forneroda o experimentálním genetickém inženýrství je jasná a jednoznačná:
„No, v první řadě by se mělo zastavit očkování. Protože vakcíny nejsou příliš bezpečné, jsou málo účinné.“
Tato výzva k akci, pocházející od odborníka hluboce zakořeněného ve výzkumu rakoviny, si zaslouží seriózní zvážení a další studium.Nejčtenější za týden