Viktor Orbán na konferenci NatCon v Bruselu prohlásil, že Ukrajina je protektorát Západu a Rusko nikdy nedovolí její vstup do NATO! Volby do EU parlamentu rozhodnou, jestli Evropa půjde do války s Ruskem, anebo se podaří odstavit od moci euroliberální gar
RSS

Viktor Orbán na konferenci NatCon v Bruselu prohlásil, že Ukrajina je protektorát Západu a Rusko nikdy nedovolí její vstup do NATO! Volby do EU parlamentu rozhodnou, jestli Evropa půjde do války s Ruskem, anebo se podaří odstavit od moci euroliberální gar


Viktor Orbán na konferenci NatCon v Bruselu prohlásil, že Ukrajina je protektorát Západu a Rusko nikdy nedovolí její vstup do NATO! Volby do EU parlamentu rozhodnou, jestli Evropa půjde do války s Ruskem, anebo se podaří odstavit od moci euroliberální gardu fašistů a zelených teroristů! Starosta Bruselu chtěl konferenci zakázat, ale soud zákaz zrušil jako protiústavní!
Maďarský premiér Viktor Orbán nakonec opravdu vystoupil na konferenci NatCon v hotelu Claridge v Bruselu, kde se místní starosta do poslední chvíle snažil setkání předáků národních a vlasteneckých stran před Evropskými volbami zakázat, jak jsme o tom informovali v našem článku [ 1 ] . Nakonec to dopadlo dobře, protože bruselský soud na základě žaloby pořadatelů konference zákaz zrušil jako neústavní a v hotelu tak mohl vystoupit se svým projevem právě i Viktor Orbán.
Jeho nejzásadnější výroky v sestřihu přinesla agentura AP a jednalo se opravdu to tvrdé zhodnocení maďarské pozice v Evropě. Je to pozice antimigračního ukotvení a rovněž přesvědčení, že válka na Ukrajině nemá válečného řešení, což bohužel současný euroliberální establishment v Bruselu nechápe, a proto je třeba v nadcházejících volbách zvolit změnu a alternativní strany, opoziční partaje, které se postaví proti migraci, proti válce a proti zelené agendě. To jsou zásadní pilíře konceptuální boje s globalistickým nepřítelem.
!function(r,u,m,b,l,e){r._Rumble=b,r[b]||(r[b]=function(){(r[b]._=r[b]._||[]).push(arguments);if(r[b]._.length==1){l=u.createElement(m),e=u.getElementsByTagName(m)[0],l.async=1,l.src="https://rumble.com/embedJS/ubrzme"+(arguments[1].video?'.'+arguments[1].video:'')+"/?url="+encodeURIComponent(location.href)+"&args="+encodeURIComponent(JSON.stringify([].slice.apply(arguments))),e.parentNode.insertBefore(l,e)}})}(window, document, "script", "Rumble");


Rumble("play", {"video":"v4paab3","div":"rumble_v4paab3"});
V podstatě toto jsou 3 hlavní bojové úkoly alternativy, a politické strany, které nemají ve svém programu boj proti těmto 3 pilířům evropského establishmentu, nelze v podstatě brát za alternativu. Strany alternativy musí mít jasný odpor proti migraci. Stejně tak alternativní strany musí chtít okamžité ukončení války na Ukrajině a mírové urovnání konfliktu, a to zejména na základě požadavku na svolání Bělověžských dohod v2.0 s cílem překreslení hranic Ukrajiny v zájmu trvalého míru, protože hranice v roce 1991 nebyly vytyčeny s vědomím, že Ukrajina v následujících 30 letech projde mohutnou renacifikací a banderizací, která začne ohrožovat ruské etnikum na Ukrajině.
Bělověžské dohody v2.0
Ukrajina se rozhodla neplnit Minské protokoly po vypuknutí občanské války na Ukrajině v únoru 2014 po provedení státního převratu a svržení Viktora Janukovyče z pozice prezidenta. Naopak se rozhodla vstoupit do NATO a tím ohrozit bezpečnost Ruské federace. A pouhých 5 dní před ruskou invazí Voldoymyr Zelenský v Mnichově naznačil, že pokud Ukrajina neobdrží garance od Západu, bude považovat Budapešťskou dohodu z roku 1991, na jejímž základě se Ukrajina vzdala jaderných zbraní, za mrtvou [ 2 ].
Kyjev je tak hlavním viníkem ruské intervence na Ukrajinu ze dne 24. 2. 2022. Kyjev totiž bezprecedentně ohrozil bezpečnost Ruska a svojí hrozbu podtrhl přijetím protiruských zákonů na svém území, především pak zákonů na zákaz ruského jazyka na úřadech, ve školách a v obchodním styku, včetně zákona o eliminaci ruského tisku.
Zelenský na Mnichovské bezpečnostní konferenci, 19. února 20022, pouhých 5 dní před vypuknutím SVO Tyto nepřátelské kroky na pokraji vyhlášení války byly odpovězeny Ruskou armádou 24. 2. 2022. Ukrajina plánovala rozmístění amerických základen na Ukrajině, a to i bez členství země v NATO, pod záminkou ruských hrozeb. Invaze ruských vojsk se tak stala v podstatě pro Rusy nevyhnutelnou. Taková jsou fakta a realita příčin konfliktu na Ukrajině. A Viktor Orbán tato fakta zná. Pokud nemáte čas na video výše, tady je přepis.
Klíčové body z projevu Viktora Orbána v Bruselu v hotelu Claridge na konferenci NatCon
 Smyslem této evropské lekce je změna vedení. K čemu jsou volby? Smyslem voleb je, že pokud se vedení ukáže jako špatné, musí být vyměněno. To je tak jednoduché. A toto vedení Evropské unie je prostě špatné. Selhalo. Takže tak to je, to není jenom politické prohlášení, je to velmi věcné.
-Ale já si to velmi dobře pamatuji.
Myslím si, že národy mají právo rozhodovat o své vlastní budoucnosti. Takže pokud by se někdo chtěl pokusit vytvořit smíšenou společnost, křesťansky založenou s muslimskými komunitami, a jako liberálové si myslí, že výsledek bude něco dobrého, tak ať to udělá. Je to váš osud. Je to vaše budoucnost. Ale nás k tomu nenuťte. Tak tomu říkáme nabídka tolerance, co jsem několikrát učinil Bruselu. Řekl jsem: hoši, můžete si vytvořit jakýkoli migrační systém, ale nenuťte Maďarsko, aby udělalo totéž, protože my tomu prostě nevěříme. Myslíme si, že smíšení obou civilizací nepovede k dobrým věcem.
-Skoro by se dalo říct, že změna režimu v Polsku, které se myslím mnoho lidí obávalo.
Respektujeme práva Ukrajiny, její suverenitu a právo lidí vytvořit si a udržet vlastní stát. Takže proto je Putinova invaze proti Ukrajině zcela proti hodnotám mezinárodních vztahů a všem hodnotám, které všichni respektujeme. Takže o tom není pochyb. Ale maďarský bod zájmu je, že něco musí být mezi Ruskem a Maďarskem. Takže to je číslo jedna. Takže my podporujeme Ukrajinu, aby nějakým způsobem přežila, což je zpochybňováno, protože Ukrajina není suverénní stát. Ukrajina je teď jenom protektorát Západu. Takže bez toho, že by Ukrajina dostávala peníze a zbraně od Evropské unie a Spojených států, by přestala jako stát existovat. Takže už to není suverénní stát.
-Jak víte, myslím, že to nejlépe vystihuje nacionalismus.
Maďarsko mělo vždy dobré ekonomické vztahy s Ruskem, takže bych se nerad vzdal tohoto druhu spolupráce, protože válka mezi Ukrajinou a Ruskem není válkou Maďarů. Je to válka dvou slovanských národů. Jeden velký slovanský národ napadl druhý a vedou válku a my se nechováme jako Evropané, kteří řekli: „ Hm, je to naše válka, protože jde o hodnoty, jde o mezinárodní řád, o cokoli. Takže my jsme ve válce. Je to naše válka, ale ne úplně, protože bychom neradi umírali, víte? Takže prosím, Ukrajinci, umírejte! My vám dáme peníze a dáme zbraně a braňte naše hodnoty, prosím! “ Takže to není ani tak naše válka, abychom šli do ní a riskovali život, že tam budou bojovat, ale prostě víte, aby si financovali svůj život. Takže tenhle přístup se mi vůbec nelíbí.
-Putinův nejbližší spojenec v Evropě.
A důvod té války je velmi jednoduchý – jmenuje se členství v NATO. A právě jako země, která byla 45 let okupována Rusy, mohu na základě osobních zkušeností říct, že Rusové nikdy nedopustí, aby Ukrajina měla členství v NATO v podobě, v jaké je teď. Pro geopolitické myšlení je to nemožné. Vždycky budou dělat všechno pro to, aby měli něco mezi ruskou hranicí a hranicí zemí NATO. Mohlo by se to jmenovat Ukrajina. Mohla by to být válečná zóna, mohlo by se tomu říkat válka, cokoli, ale nárazníková zóna mezi NATO a Ukrajinou musí existovat.
-Díky za tento nádherný rozhovor, je skvělé vás opět vidět.
Bohužel se nám nedaří dodat důkazy, že příměří a jednání by bylo lepší než pokračovat ve válce. Jen dodáváme Ukrajincům důkazy, že více umírejte, více bojujte a vyhrajete. Rozhodně je pravda, že nemohou vyhrát, protože to není o hodnotách, není to o mém srdci, není to o mém filozofickém přesvědčení, je to o realitě. Takže ta válka nemá na bojišti žádné řešení.
Viktor Orbán
Evropské volby o válce, anebo míru
Tyto volby do EU parlamentu se budou od všech předchozích zásadně lišit. Opravdu a skutečně poprvé půjde o osud celé Evropy a o to, jestli Evropa půjde do války na Ukrajině, anebo nová garnitura EU zavelí k ukončení války na Ukrajině a k mírovým rozhovorům. K těm ale nedojde, pokud nedojde k vytvoření tlaku na Kyjev, aby se nadobro rozešel s odkazem Stěpana Bandery a jeho nacistického odkazu.
To bude vyžadovat mnohem více než jenom mírové protokoly. Bude to vyžadovat denacifikaci a převýchovu jak Ukrajiny, tak i některých zemí Evropy, které se během ukrajinské krize propadly do stavu uctívání války, umlčování webů a mírové opozice, a to s cílem šíření válečné hysterie a podporování a schvalování války na Ukrajině. Nový EU parlament bude muset vyčistit vlastní struktury od lidí, kteří ze zpronevěřili míru a spolupráci mezi národy v Evropě.
Evropský parlament Je jasné, že tento úkol se povede naplnit jen v případě vítězství opozičních stran v Evropě. Ovšem i v takovém případě bude těžké změnit řízení Evropské komise, která je nevoleným orgánem, který si obsazují vlády jednotlivých zemí EU svými prověřenými kádry. Za Česko bude podle koaliční smlouvy Pětikoalice českého eurokomisaře do Komise vybírat Pirátská strana. Z principu podstaty vyplývá, že jenom změna EU parlamentu ke změně politiky EU stačit nemusí. Pokud EU bude po volbách pokračovat pod kontrolou euroliberálů, bude mít Evropa nakročeno do konfliktu s Ruskem na ukrajinském bojišti. Bez evropských vojáků se vlastně Ukrajina už objektivně, vzhledem k vyčerpání mobilizačních ročníků vhodného věku, vůbec neobejde.
-VK-
Šéfredaktor AE News
S námi čtete, s námi objevujete
Vážení čtenáři Aeronetu, pokud se vám líbí naše investigativní žurnalistika a komplexní analýzy, které pro Vás už  10. rokem  děláme, pokud se vám líbí naše články, videa, překlady videí a pravidelné páteční pořady na SVCS, a chcete-li, abychom vám i nadále mohli přinášet nové informace a politické analýzy a komentáře, přispějte prosím jakoukoliv sumou v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce  zde , ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností.
Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Zatím jsme vysbírali jen cca.  46%  z cílové sumy a  do konce měsíce zbývají 4 dny . Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, kryptoměnami Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum a Monero, a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná.  Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!


Nejčtenější za týden