Sucharit Bhakdi: Patologové po celém světě pozorují mozkové léze u očkovaných lidí (video)
RSS

Sucharit Bhakdi: Patologové po celém světě pozorují mozkové léze u očkovaných lidí (video)


Profesor Sucharit Bhakdi měl už v začátcích podávání genových injekcí pravdu, když před nimi – podobně jako mnoho dalších nezkorumpovaných odborníků – varoval.
Od té doby se soustavně ukazuje, že měl ve svých prognózách pravdu. Nyní se v rozhovoru zaměřil na neurologické problémy, které jsou jedním z vedlejších účinků těchto přípravků.

"[T]he fact is that very soon after the rollout of [the C19 jabs], people started seeing very, very serious neurological complications…pathologists…found…islands of death scattered all over the brain…[this] encephalopathy, is a new type of disease…"
Sucharit Bhakdi, a… pic.twitter.com/dyOjmXE9Cl
— Sense Receptor (@SenseReceptor) May 1, 2024


Sucharit Bhakdi, emeritní profesor lékařské mikrobiologie a imunologie a bývalý vedoucí Institutu lékařské mikrobiologie a hygieny na Johannes Gutenberg University Mainz, popisuje pro Lauru-Lynn Tyler Thompson, jak patologové po celém světě zjišťují známky encefalopatie (termín, který se vztahuje k onemocnění mozku) u lidí, kteří byli „očkováni“ proti COVIDu.
„Faktem je, že ihned po zavedení injekcí proti COVIDu lidé začali vidět velmi, velmi vážné neurologické komplikace… Trombózu velkých žil v mozku, která vede ke smrti,“ říká Bhakdi.
Poznamenává, že patologové v Německu zaznamenali přítomnost „drobných lézí v mozku“ konkrétně při pitvách lidí, kteří zemřeli po takzvaném očkování.
„Je to, jako by byly rozptýleny po celém mozku jako ostrovy smrti, takže když praskne malá cévka, buňky kolem ní zemřou… A tato encefalopatie je nový typ onemocnění,“ říká Bhakdi.
„V minulosti to bylo pozorováno velmi, velmi, velmi zřídka u lidí s těžkou chřipkou. Ale teď to začínají vidět v mozcích zemřelých lidí po očkování.“
Bhakdi zdůrazňuje článek napsaný Michaelem Mörzem z Městské nemocnice Dresden-Friedrichstadt, ve kterém patolog prokázal, že v srdci stejné osoby, která zemřela s těmito mozkovými lézemi, byly přítomny analogické léze v srdci – jde o myokarditidu, která se projevuje jako „ostrůvky smrti nalezené v srdci.“
Bhakdi říká: „Aby odvrátili skeptiky, přijdou úřady a řeknou: ‚Ach, to je smůla, výskyt není větší než normální výskyt encefalopatie a myokarditidy (to je absurdní).“
Mikrobiolog poznamenává: „Encefalopatie je událost jedna ku 100 000 … myokarditida, jedna ku 10 000. Ale věc, která odlišuje post-vax syndrom, je, že ten zemřelý měl kombinaci obou věcí.
A komorbidita…incidence není jedna ku 100 000 nebo jedna ku 10 000 – je to jedna ku 100 000 krát jedna z 10 000, což je jedna ku miliardě…takže pravděpodobnost, že tento muž nezemřel kvůli vakcíně, je prakticky nulová… Je to důkaz.“
„Patologové po celém světě nyní vidí totéž,“ dodává Bhakdi. „U mnoha, mnoha, mnoha lidí. Takže kombinace dvou relativně vzácných událostí dokazuje, že to musí pocházet z vakcíny…“
Kompletní – asi dvouhodinový –  rozhovor v angličtině:
 

 Nejčtenější za týden