Šéf BlackRock na akci Klause Schwaba prohlásil, že v rozvinutých zemích, ve kterých klesá porodnost, se budou lidé snadněji nahrazovat stroji a povede to dokonce k vyšší produktivitě! Země s vyšší porodností se musí “převychovat” pomocí vzdělání k tomu, a
RSS

Šéf BlackRock na akci Klause Schwaba prohlásil, že v rozvinutých zemích, ve kterých klesá porodnost, se budou lidé snadněji nahrazovat stroji a povede to dokonce k vyšší produktivitě! Země s vyšší porodností se musí “převychovat” pomocí vzdělání k tomu, a


Šéf BlackRock na akci Klause Schwaba prohlásil, že v rozvinutých zemích, ve kterých klesá porodnost, se budou lidé snadněji nahrazovat stroji a povede to dokonce k vyšší produktivitě! Země s vyšší porodností se musí “převychovat” pomocí vzdělání k tomu, aby neměly děti a více se přiblížily k “rozvinutým” západním zemím! Larry Fink odhalil plán Satanovy synagogy na depopulaci – Čím méně lidí, tím více strojů!
Na sociální sítě uniklo video z panelové konference Světového ekonomického fóra, která se konala v dubnu  Rijádu v Saúdské Arábii pod názvem “S pecial Meeting on Global Collaboration, Growth and Energy Development”   [ 1 ] a hlavním terčem pozornosti se stal generální ředitel amerického investičního domu BlackRock Larry Fink. Jeho kámoš Klaus Schwab uspořádal setkání u šejků a samozřejmě si pozval velké kluky, se kterými rád mluví.
Šéf mamutího investičního žraloka Larry Fink se totiž rozpovídal o tom, že negativní ekonomický růst v rozvinutých zemích kolektivního Západu vlastně ve skutečnosti není vůbec na škodu , protože se ukazuje, že v zemích, kde klesá porodnost, se neuvěřitelně rozvíjejí prvky automatizace, robotizace, umělé inteligence a autonomních systémů, kdy stroje nahrazují lidskou práci. A právě díky tomu, že v dané zemi klesá porodnost, tak díky tomu se místní lidé nebouří proti tomu, když stroje nahrazují lidskou práci.
!function(r,u,m,b,l,e){r._Rumble=b,r[b]||(r[b]=function(){(r[b]._=r[b]._||[]).push(arguments);if(r[b]._.length==1){l=u.createElement(m),e=u.getElementsByTagName(m)[0],l.async=1,l.src="https://rumble.com/embedJS/ubrzme"+(arguments[1].video?'.'+arguments[1].video:'')+"/?url="+encodeURIComponent(location.href)+"&args="+encodeURIComponent(JSON.stringify([].slice.apply(arguments))),e.parentNode.insertBefore(l,e)}})}(window, document, "script", "Rumble");


Rumble("play", {"video":"v4qjib8","div":"rumble_v4qjib8"});
Zatímco v zemích, kde populace roste, se bude muset přistoupit ke vzdělání obyvatelstva, jinými slovy k převýchově populace, aby neměli tolik dětí a rovněž u nich začala populace klesat. Podle Finka to má být odměněno vysokou produktivitou, ale šéf BlackRock jaksi pozapomněl dodat, čí produktivita to bude, jestli té vymírající populace, anebo té rostoucí armády strojů, robotů a automatů. Do redakce se nám před časem dostal podivný dokument.
Je na něm hlavička Úřadu vlády a v dokumentu jsou jména některých členů Pirátské strany. Dokument se odkazuje na stude Světového ekonomického fóra, že do roku 2050 půjde v ČR propustit 90% všech státních úředníků, 85% soudců, 50% učitelů a další zaměstnance ze státního i soukromého sektoru. Jejich pozice prý nahradí systémy umělé inteligence a bezkontaktní digitální přístup. Stejně tak trestné činy nižší závažnosti by měly být souzeny umělými soudci, tedy umělou inteligencí.
Řídící vektory depopulace
Dokument nepůsobí důvěryhodně a může jít o podvrh, takže jsme ho nepublikovali, spíše to vypadá jako nějaký materiál WEF od Klause Schwaba, ovšem pravdou je, že soudce AI začalo již testovat Estonsko a dokonce i v Kanadě už AI fungují jako mediátoři u rozhodčích soudů [ 2 ] a třeba v Anglii již AI píše soudcům právní posudky a názory k jednotlivým kauzám [ 3 ] . Finkovo vystoupení v Rijádu odhalilo jednu zásadní a podstatnou věc, která zatím pozornosti unikala.
Totiž koncept řízení Satanovy synagogy na depopulaci planety je vlastně v plné symbióze s procesem nahrazování člověka strojem. Klesající populace povede ke snížení odporu lidské populace proti nasunování strojů, protože lidí bude postupně méně a méně. O propad porodnosti se postará tzv. vektorizovaná depopulace, tedy systém depopulace řízený z mnoha směrů, ale se stejným výsledným vektorem. Depopulační proces je totiž prováděna na těchto vektorech:

Potravinářství (éčka, chemie, kontaminanty)
Medicína (záměrné vedlejší skryté účinky léků a vakcín)
Voda a nápoje (ftaláty, mikroplasty, chemie, éčka, kontaminanty)
Výchova (indukce neproduktivních devicací ve školství, indoktrinace ve vzdělávání)
Politika (politická podpora neproduktivních deviací)
Legislativa (legislativní podpora neproduktivních deviací)
Energetika (radiofrekvenční a elektromagnetický smog)
Média (propagace neproduktivních deviací, genderismu, změn pohlaví v tisku, v televizi, v literatuře)
Finance (benefity bank pro bezdětné páry, lepší úvěry než pro páry s dětmi)
Války (nejstarší a nejprimitivnější vektor depopulace)
Hladomory (rovněž jeden z nejstarších vektorů)
Morové rány, pandemie
Kataklyzmata (zemětřesení, sesuvy půdy, potopy, požáry)

Depopulace se bude v první fázi týkat jen bílé rasy
Na všech těchto vektorech probíhá depopulace kolektivního Západu, takže v těchto zemích klesá porodnost a spolu s tím se raketově šíří umělé inteligence, robotické systémy, autonomní systémy, bezkontaktní komunikace s úřady, bankami a obchody, bankovní identita, obchody zcela bez prodavaček přístupné přes bankovní identitu, prostě najednou začíná proces, že čím je méně lidí, tím je více strojů a autonomních systémů. Pokud populace klesá, rodiče s nemusí strachovat, kde bude pracovat jejich dítě, až vyroste. Najednou tato starost odpadá. A ty práce, které dnes existují, postupně začnou nahrazovat automatizované, digitální, případně autonomní a robotické systémy.
Panel WEF v Rijádu Přitom je zajímavé sledovat, že depopulace se týká prakticky jen bílé rasy. Proč není depopulace uplatňována na Araby, tedy muslimské populace, ale ani na Židy, potažmo sionisty a Izraelce? Proč není uplatňována ani na černochy a Asiaty? Důvodem je samozřejmě bílá rasa a její původ v Nephilim , viz, moje knihy. Bílá rasa představuje největší hrozbu pro Satanovu synagogu, je přímým ohrožením konceptu Světovlády Domu Sion , protože bílá civilizace díky své nadřazenosti dosáhla největšího rozvoje civilizace.
Ale právě díky charakterovým rysům válečné rasy Nephilim . Jsou to rysy nekonečných války, obsazování území, okupací, kolonizací, vykořisťování zdrojů a přesunování do prostoru západního světa. Syndikát chce proto bílou rasu eliminovat a genově rozložit smícháním s africkým a arabským genomem. A k tomu slouží děsivý konceptuální proces The Great Replacement , tedy proces Velké výměny.
Velká výměna má za úkol rozložit bílou civilizace společně s jejím genem
Tomuto mísení se ale bíla rasa s odporem po tisíciletí bránila. Aby se přestala bránit, je potřeba bílou rasu zdegenerovat, aby obdivovala černochy, Araby, muslimy, aby se jim klaněla. A toho se dosáhne řízením na některých vektorech depopulace, zejména potravinářstvím, medicínou, výchovou, vodou, školstvím a médii. Po delší době začne bílá populace degenerovat, bílé děti si pouští černou muziku, bílé dívky jsou fascinovány černochy a muslimy, bílé firmy přijímají přednostně Afričany a Araby.
Bílá společnost se postupně rozpadá a mění se na společnost smíšenou, postupně ztrácí svoji kulturu, jako v Londýně, kde před několika týdny byly ulice vyzdobeny na oslavu Ramadánu jako někde v Mekce , jenže to nebyla Mekka, ale hlavní město kdysi největšího bílého impéria na světě. Dnes jde o zdegenerovanou zemi, která je rozložena migrací k nepoznání. Bílá rasa postupně zaniká v celé Evropě.
Londýnská radnice vyzdobila ulice po celém Londýně výzdobou na oslavu Ramadánu Na depopulační proces bílé rasy se můžeme proto dívat jako na genocidu páchanou Satanovou synagogou. Vymývají nám mozky od dětství, ale to jim nestačí, kromě mozků nám chtějí přešívat podhlaví našich dětí. Prostě cílem je zajistit absolutní neplodnost a zhroucení bílé rasy. O nic menšího se nehraje. Všechny ty kecy o ekologii, o zelené agendě, o papírových brčkách místo plastových, o inkluzi a diverzitě, o přijímání migrantů, o přerozdělování migrantů, to všechno jsou pouze nástroje a vektory k likvidaci bílé rasy a spolu s ní její bílé civilizace. Na Ukrajině odstraňují historické sochy ruských velikánů.
Rozvrat bílé civilizace v Evropě i v USA provádí nová generace – bílá zdegenerovaná mládež
Prostě klasický banderismus. Jenže, to samé probíhá v USA, kde zdegenerovaná americká a zdůrazňuji bílá mládež strhává pomníky zakladatelů USA, bez nichž by se tihle frackové vlastně nikdy nenarodili. A někdo by si myslel před 50 lety, že něco takového by se dělo jen ve filmu sci-fi, když by USA okupovala sovětská armáda.
Jenže dnes najednou vidíme, že ty sochy nestrhávají okupanti, ale místní liberální a zdegenerovaná bílá mládež, která je fascinována černochy a bojuje za černochy všemi prostředky. Kde se to vzalo v té bílé mládeži? No přece na indoktrinovaných amerických školách a univerzitách, kde působí globlačiky, liberálové, prostě rozvratné ideové živly. Jejich cílem bylo vychovat mládež, která rozvrátí bílou Ameriku.
Demonstrace v USA na podporu Black Lives Matter. Dobře se podívejte, kdo demonstruje. Ani jeden černoch, všechno jenom liberální a zdegenerovaná americká bílá mládež A to se právě teď děje. A nejen v Americe. Děje se to ve všech zemích kolektivního Západu. A tak Larry Fink může v Rijádu klidně sedět a konstatovat, že když bude populace rozvinutých západních zemí klesat, pracovní místa budou nahrazovat stroje. Ano, stroje. Protože ti migranti z Afriky a z Arábie v těch zemích rozhodně stachanovské normy trhat nebudou. Alespoň v tomto byl Larry upřímný.
Bělochy a jejich práci nenahradí migranti, jak tvrdila Mutti Merkel, ale stroje a AI. Ti migranti jsou skutečně importováni jen na destrukci bílé západní civilizace. K ničemu jinému. Proto kdokoliv, kdo dnes chce migraci zastavit, se stává terčem nejbrutálnějších a likvidačních útoků od zfašizovaných a globálně převychovaných liberálů. A není vůbec divu, že Satanova synagoga by likvidaci bílé rasy ráda urychlila zažehnutím velké války v Evropě. V ní by totiž umírali hlavně Slované. Takové je tvrdá realita.
-VK-
Šéfredaktor AE News


Nejčtenější za týden