Nebezpečné tranšílenství: Průvod francouzských LGBTQ aktivistů požadoval smrt spisovatelky, která kritizovala trans agendu (video)
RSS

Nebezpečné tranšílenství: Průvod francouzských LGBTQ aktivistů požadoval smrt spisovatelky, která kritizovala trans agendu (video)


Umíte si představit, že vyjdete do ulic a budete beztrestně požadovat smrt kohokoli? Většině z nás by se asi podobné požadavky nevyplatily a skončili bychom záhy po podobném  protestu ve vazbě.
Ovšem jsou zde také jedinci systémem chránění. To známe i z našich podmínek, kde může zcela beztrestně – a dlouhodobě – vyzývat politik ODS Novotný ke smrti kohokoli, aniž by byl nějak zásadně postižen.
Naopak, i přes bezpočet vyjádření, která jsou hodně přes čáru – jako to poslední směrem k dceři p. Slováčka – se stále těší přízni politické věrchušky. Podobných případů nedotknutelných jedinců bychom samozřejmě našli bezpočet.
A pak jsou zde naopak jedinci, u kterých se čeká na každé slovo nebo gesto, aby bylo možné je hnát před soud. A když se nic nenajde, tak se něco vymyslí, jak jsme mohli v poslední době vidět v případě uměle zkonstruovaných kauz, které měly za cíl zničit politiky AfD.
V každém totalitním systému to tak jednoduše je – nadřazená „kasta“ s politickou přízní může cokoli, třeba i vyzývat k smrti. Přesně to o víkendu zažila Francie, kde skupina trans šílenců a jejich podporovatelů vytáhla do ulic s výzvami k zabití spisovatelky, která ve své knize zcela strhala současnou transideologii.
Účastníci průvodu se samozřejmě nemusí obávat toho, že by za své výzvy jakkoli pykali. A pokud k něčemu dojde, pak jen proto, že k těm, kteří by údajně měli skončit na dně řeky, patří i francouzský ministr vnitra Darmanin.
Francouzská spisovatelka však nakonec našla zastání u své britské kolegyně J.K. Rowlingové.
V sobotu vyzývali ve Štrasburku k vraždám všech, kdo odmítají akceptovat trans ideologii. Konkrétně by měli být údajně utopeni v řece Rýn.
Ve Štrasburku pronesli pro-LGBT demonstranti extrémně jedovaté poznámky namířené proti veřejným osobnostem, včetně ministra vnitra Darmanina a spisovatelky Dory Moutot, která spolu s Marguerite Stern napsala knihu „Transmania.“
J. K. Rowlingová spisovatelku podpořila, neboť i ona je ze stejného důvodu terčem výhružek smrtí. Francouzské spisovatelce napsala:
„Jako někdo, jehož smrt byla požadována na plakátech ze stejného důvodu (s vědomím, že být ‚žena‘ není pocit v mužské hlavě), posílám Dory Moutotové lásku a solidaritu. (Štrasburk je město mých předků z matčiny strany a má dlouhou historii okupace despoty.)“
V průvodu Štrasburkem žádali LGBTQ šílenci smrt spisovatelky, ale také ministra či jinak smýšlejících lidí, které nazývají fašisty:

« Darmanin au fond du Rhin » « Les fachos au fond du Rhin » « Dora Moutot au fond du Rhin »
Aujourd’hui, à Strasbourg, les participants à une manifestation, appellent au meurtre de ceux ne pensant comme eux.
Ces propos sont graves et doivent être condamnés. pic.twitter.com/4z3qSzU4xF
— Théo (@Th_Bnrdt) May 4, 2024


Mimochodem, zajímalo by mne, jak dalece si tito idioti uvědomují, že přicházející chalífát se mezi prvními soustředí právě na tuto skupinu…
 Nejčtenější za týden