Vůdce demokratů v Kongresu prohlásil, že Vladimir Putin usiluje o obnovu Sovětského svazu a USA budou muset vyslat vojáky na Ukrajinu, pokud Ukrajina padne a neudrží frontu! Vzápětí ukrajinský premiér vystoupil na kanadské televizi a prohlásil, že Ukrajin
RSS

Vůdce demokratů v Kongresu prohlásil, že Vladimir Putin usiluje o obnovu Sovětského svazu a USA budou muset vyslat vojáky na Ukrajinu, pokud Ukrajina padne a neudrží frontu! Vzápětí ukrajinský premiér vystoupil na kanadské televizi a prohlásil, že Ukrajin


Vůdce demokratů v Kongresu prohlásil, že Vladimir Putin usiluje o obnovu Sovětského svazu a USA budou muset vyslat vojáky na Ukrajinu, pokud Ukrajina padne a neudrží frontu! Vzápětí ukrajinský premiér vystoupil na kanadské televizi a prohlásil, že Ukrajina ocení rozmístění vojsk Francie a dalších zemí na Ukrajině! A na webu prezidenta Ukrajiny byla v den inaugurace Vladimira Putina spuštěna petice za pozvání vojsk zemí NATO na Ukrajinu!
Nikdo už si na nic nehraje a Ukrajinci už se ani nesnaží přesvědčovat svět o tom, že Rusy dokážou porazit jen za pomoci dodávek zbraní a techniky, protože situace na frontě je taková, že ukrajinská armáda ustupuje podél celé fronty a ruští vojáci se diví, co všechno Ukrajinci za sebou nechávají. Naprosto nové a netknuté zbrojní pásy do kulometů, bedny plné granátů a protitankových střel, neotevřené bedny s minometnými náboji, všechno prakticky netknuté.
A důvod? Ten nejděsivější – není totiž dostatek lidského personálu, který by tu munici a zbraně mohl upotřebit! Je to podobná situace, kterou zažívali američtí vojáci po přechodu Rýna ke konci II. sv. války. Nacházeli hromady německého střeliva, munice v bednách, hory zbraní, ale u nich žádné německé vojáky. Místo nich tam byli děti a dorůstající mládež poschovávaná v křovích. Přesně toto nyní je k vidění na frontové linii na Ukrajině.
!function(r,u,m,b,l,e){r._Rumble=b,r[b]||(r[b]=function(){(r[b]._=r[b]._||[]).push(arguments);if(r[b]._.length==1){l=u.createElement(m),e=u.getElementsByTagName(m)[0],l.async=1,l.src="https://rumble.com/embedJS/ubrzme"+(arguments[1].video?'.'+arguments[1].video:'')+"/?url="+encodeURIComponent(location.href)+"&args="+encodeURIComponent(JSON.stringify([].slice.apply(arguments))),e.parentNode.insertBefore(l,e)}})}(window, document, "script", "Rumble");


Rumble("play", {"video":"v4ra2ln","div":"rumble_v4ra2ln"});
A právě z tohoto důvodu kolektivní západ už nemůže mlžit, protože je už nade vše jasné, že Ukrajina bez rozmístěných pozemních vojsk NATO prostě do konce tohoto roku nepřežije. Právě proto 5. května na americké televizi CBS vystoupil [ 1 ] Hakeem Jeffries, vůdce demokratické menšiny v dolní komoře amerického Kongresu, a v pořadu 60 Minut prohlásil, že Amerika nesmí dopustit, aby Ukrajina padla, protože jinak bude hrozit, že Rusko napadne Pobaltí, Polsko a možná další státy, protože Putin se prý rozhodl obnovit Sovětský svaz. O tom je prý v Kongresu zcela jasno. To je prý hlavní Putinův cíl.
VIDEO: Šmyhal potvrdil, že Ukrajina je připravena akceptovat vojska NATO na svém území
A pokud by Ukrajina padla, potom by museli být na Ukrajině rozmístěni američtí vojáci. Problém je v tom, že pád Ukrajiny právě už začal a Jeffriesovo vystoupení na CBS má zase a opět jasné kontury formování amerického informačního pole, které má vytvořit Casus Belli pro vyslání amerických vojáků na Ukrajinu, aby Putin nenapadl země NATO po porážce Ukrajiny.
A to není to nejzajímavější. Úplně ve stejný den, tedy 5. května, vystoupil [ 2 ] na kanadské televizi CBC v telemostu pro změnu Denys Šmyhal, premiér Ukrajiny, a ten už si žádné servítky nebral a narovinu prohlásil, že Ukrajina oceňuje návrh prezidenta Emmanuela Macrona na rozmístění francouzských vojsk na Ukrajině , a pokud se k tomu prý evropští partneři rozhodnou a vojáky na Ukrajinu vyšlou, tak Ukrajina to prý určitě ocení a bude ráda!
!function(r,u,m,b,l,e){r._Rumble=b,r[b]||(r[b]=function(){(r[b]._=r[b]._||[]).push(arguments);if(r[b]._.length==1){l=u.createElement(m),e=u.getElementsByTagName(m)[0],l.async=1,l.src="https://rumble.com/embedJS/ubrzme"+(arguments[1].video?'.'+arguments[1].video:'')+"/?url="+encodeURIComponent(location.href)+"&args="+encodeURIComponent(JSON.stringify([].slice.apply(arguments))),e.parentNode.insertBefore(l,e)}})}(window, document, "script", "Rumble");


Rumble("play", {"video":"v4ra3ir","div":"rumble_v4ra3ir"});
Šmyhal si asi uvědomil, s jakou radostí to prohlásil, takže hned moderátorku ujistil, že zatím Ukrajina potřebuje jen zbraně a munici, ale vzápětí dodal, že pokud přijde čas, tak Ukrajina vyslání vojsk zemí EU a NATO na Ukrajinu ocení a pomůže jí to s vytlačováním Rusů. Šmyhalovy výroky už nemají žádné diplomatické nuance, protože k nim už není čas a prostor.
Ukrajinská armáda je v koncích a chybí jí to, co jí zatím žádná země na světě nedokázala poskytnout, a to jsou velké objemy vycvičených vojáků, kteří s tou západní municí a výzbrojí umí efektivně bojovat. Hromady opuštěných beden v zákopech za Avdějevkou, v zákopech u Berdyči, útěk Ukrajinců ze slavné vesničky Rabotino v Záporoží, kde za sebou zanechali hromady netknuté výzbroje a munice, to všechno ukazuje na jediný problém – není maso!
Český mainstream ve stavu hluboké deprese už přiznává informace z Aeronetu
Dokonce už i český mainstream chytá depku do takové míry, že redaktoři už narovinu v nadpisech článků přiznávají, že vojáci NATO včetně těch českých již na Ukrajině jsou, a budou postupně přibývat. Tohle napsal [ 3 ] v úterý časopis Reflex. Kdo by to před ještě půl rokem řekl, že?
Kdyby toto napsal slovo od slova Aeronet před nějakým půl rokem, zase by to na ČT vyvracela nějaká banda neziskovčíků jako příklad ruské propagandy. A hle, najednou v květnu 2024 se už takhle konspiračně a nehodnotově píše už i v Reflexu! A v článku se dokonce i píše o tom, že výcvik ukrajinských pilotů na stíhačkách F-16 jde mimořádné pomalu, protože Ukrajinci mají jazykové bariéry a obsluha západní techniky není hračka.
Výcvik ukrajinských pilotů F-16 na simulátoru virtuální reality Je tak náročná, že se de facto už otevřeně mluví o tom, že s těmi stíhačkami budou na Ukrajině létat západní veteráni, tedy vojenští piloti v záloze, kteří zřejmě podepíšou s Ukrajinou žoldáckou smlouvu. A až nějaký ten pilot se nad Donbasem katapultuje, tak Rusové se od něj dozví, že výcvik na F-16 trvá normálně 3,5 roku, ale tolik času Ukrajinci nemají, takže místo nich létají nad Ukrajinou v těch F-16 piloti zemí NATO. Musíte pochopit, že když už i ukrajinský premiér na kanadské televizi oceňuje a vítá Macronův nápad na rozmístění vojsk nejen Francie na území Ukrajiny, tak už i českým redaktorům mainstreamu dochází, že selanka s ukrajinskými vlaječkami a s peremogou definitivně skončila.
Na webu prezidentské kanceláře Zelenského je už petice za pozvání vojsk NATO na Ukrajinu
A jde již vážně o hubu, protože vyslání evropských vojáků, v jakýchkoliv počtech, i sebenepatrnějších, povede nakonec ke spuštění konfliktu mezi NATO a Ruskem na Ukrajině. A pokud Ukrajina už nemá lidi na válčení, tak kde ty lidi vezme? To je nabere mezi seniory s cukrovkou, vysokým krevním tlakem, dýchavičností, nebo naopak mezi studenty univerzit z řad doktorandů studujících přes věkovou hranici 25 let? Proč teď nechávají Ukrajinci za sebou munici a zbraně? Proč tam velení z Kyjeva nepošle posily? No, protože už žádné nejsou! A v blízké době nebudou! To je celé!
Petice na webu Prezidentské kanceláře Ukrajiny Není proto divu, že na Bankové ulici v Kyjevě přišli s nápadem, jak na Ukrajině pozměnit informační pole ve prospěch myšlenky nasunutí vojsk NATO na Ukrajinu namísto ukončení války a na webu úřadu Ňuchačenka se objevila petice [ 4 ] požadující pozvání vojsk NATO na Ukrajinu, aby k tomu dala souhlas Národní rada , tedy ukrajinský parlament.
Petice byla vyhlášena v úterý 7. května na den inaugurace Vladimira Putina prezidentem na další volební období. Podpisová akce poběží 3 měsíce a musí se vybrat 25 000 podpisů, aby se návrhem zabývala Národní rada. Je to symbolika. Před 2 roky Ukrajinci předpovídali, že Putin brzy umře. Namísto toho ukrajinský premiér oceňuje Macronův nápad na vyslání vojsk NATO na Ukrajinu a země už najednou nemá vojáky, kteří by dá mohli bojovat.
Kolektivní Západ stojí před zásadním dilematem – Nechat Ukrajinu padnout, anebo poslat na Ukrajinu vojska NATO
Takže je nejvyšší čas pozvat na Ukrajinu záchrannou kavalérii. V podstatě teď už Ukrajina si na nic nehraje a vystoupení Šmyhala na CBC vstoupí do dějin. Zvací dekret odvysílaný na kanadské televizi. Pro jistotu na kanadské, protože USA mají moc velký strach z Ruska. Přímá účast Američanů proti Ruské armádě by nemusela dopadnout pro americké ozbrojené síly vůbec nijak lichotivě. Proto je jasné, že Deep State se bude snažit do poslední chvíle na Ukrajině zaměstnat vojska evropských zemí NATO, aby pomohly Ukrajině udržet Dněpr. Podle mého názoru se hraje právě o Dněpr, protože Charkov, Oděsa a potom Dněpropetrovsk, Záporoží a další prostě podlehnou ruskému tlaku.
Francouzská armáda Přitom k tomu by dojít nemuselo. Rusko potřebuje, aby Ukrajina byla neutrální a aby ruské etnikum tam nečelilo útlaku. Jenže neutrální Ukrajina by znamenala porážku kolektivního Západu. A tak kolektivisté budou tlačit Ukrajinu dál do války a Ukrajina tak dál postupně bude přicházet o další, a další, a další území. A jak na to zareaguje NATO? Vysláním pozemních vojsk na pomoc Ukrajině k zastavení Ruska. A v tom okamžiku stojíme 5 minut od jaderné výměny mezi východem a západem. Šílenství nemá žádné hranice a limity! Pouze racionálně uvažující lidí mají meze a limity, za které už nejdou, ale šílenci ne. Ti žádné hranice neznají! A to je realita!
-VK-
Šéfredaktor AE News


Nejčtenější za týden