Mesiac pred bombovými hlaseniami chodili policajti po školách a preverovali zabezpečenie škôl, nikdy v minulosti to nerobili
RSS

Mesiac pred bombovými hlaseniami chodili policajti po školách a preverovali zabezpečenie škôl, nikdy v minulosti to nerobili


Pred mesiacom približne chodili po školách policajti a riaditelia vypĺňali dotazníky, kde boli otázky o zabezpečeni. Aké zabezpečenie je v škole, aké kamery sú v školácha kde, ako sa dá dostať do školy.. Informácie, ktoré sú výhodné nielen pre bezpečnostné zložky, ale aj teroristov a teroristické útoky.
Takéto niečo policajti nikdy nezisťovali na školách. Otázne teraz je, ako to súvisi so súčasnými vyhražnými útokmi. https://tvnoviny.sk/domace/clanok/894003-posun-v-pripade-vysetrovania-bombovych-hrozieb-na-skolach-policia-naznacila-co-je-za-tym
Ak si myslíte, že psychopatom v politike záleži na vašich deťoch, stačí zaspomínať na COVID. Nemali problém vaše deti podrobiť experimentom, terorizovať, šikanovať a mať na ústach nelogicky niekoľko hodín respirátor alebo rôzne častokrát bizarné prekrytia úsť, ktoré sa počas obedu dali dolu a potom znova na ústa, logika 21. storočia a vrchol “inteligencie”.
Nemali problém pichať do vašich deti experimentálne vakcíny, ktorých vedľajšie účinky sa ukazujú teraz, od rôzných neurologických, kardiálnych až po podstatne vyšši výskyt rakoviny u očkovaných.
Pracujeme, mnohi ťaháme množstvo nadčasov. Pracujeme na príživnikov v politike, ktorí sľubujú pekne pred voľbami, ale ako som povedal, agendy sa idú naplno. A napriek tomu vás je stále toľko slepých a pritom máte oči a nevidíte, uši a nepočujete. Lebo pred voľbami ste im uverili a ich negatíva psychologicky popierate a zastávate sa ich.
Spozornite, ak máte nejaké informácie, napíšte na radoslav.cicala@gmail.com. Ak sa podieľate na škodeni občanom a deťom, želám vám to najhoršie, čo sa vám môže stať. Každému podliakovi, ktorý bezcharakterne obetuje ľudské životy pre svoju chamtivosť a nenažratosť.
Situáciu pozorne sledujme. Zavádza sa digitálizácia cez pofidernú firmu Aricoma a na školách sa používa Gatesov systém MS Teams. Gates si nahral biznis nielen cez vakcíny, ale Microsoft a spriaznené firmy dlhodobo majú mnnožstvo podvodných zmlúv so štátmi. Čo cez ne robia, môžme len tušiť…od zbierania dať, sledovania, odpočúvania… a nevedno u koho to končí.
Spozorníme aj, čo sa bude diať. Možno začnú zavádzať kamery a bezpečnostné systémy na školách, možno jedna firma prepojená na tajné služby… a možno práve vďaka tejto firme, keď sa niečo stane sa zahádne v potrebný okamih stratí záznam…
zdroj:
https://www.facebook.com/groups/308291614686489/posts/829407372574908/


Nejčtenější za týden