Gallant: Operace bude pokračovat, dokud nebude Hamás zničen nebo dokud nebudou vrácena rukojmí
RSS

Gallant: Operace bude pokračovat, dokud nebude Hamás zničen nebo dokud nebudou vrácena rukojmí


INN


Ministr obrany navštívil dělostřeleckou baterii poskytující podporu vojákům v Rafáhu, říká, že Hamás „reaguje pouze na sílu“.

 
Ministr obrany Yoav Gallant dnes (v úterý) navštívil dělostřeleckou baterii, která poskytuje palebnou podporu jednotkám IDF působícím v oblasti Rafáhu. Ministr Gallant s jednotkami hovořil a prohlédl si jejich činnost.
„Dnes jsem projížděl Rafáhem a setkal jsem se s veliteli a vojáky, kteří tam působí. Chci všem připomenout něco zásadního – vrazi (teroristé Hamásu), kteří se vydali do (izraelských obcí) Sufa, do Holitu a zaměřili se také na Jated, Jevul, Neveh a další místní obce, pocházeli z oblasti Rafáhu. Zaměřujeme se na teroristy, kteří zavraždili naše děti,“ řekl Gallant.
Dodal: „Včera jsem nařídil IDF, aby vstoupila do oblasti Rafáhu, obsadila přechod a plnila své úkoly. Tato operace bude pokračovat, dokud nezlikvidujeme Hamás v oblasti Rafáhu a v celém pásmu Gazy, nebo dokud se nevrátí první rukojmí.“
„Jsme ochotni přistoupit na kompromisy, abychom přivedli zpět rukojmí, ale pokud bude tato možnost zrušena, budeme pokračovat a operaci ‚prohloubíme‘ – stane se tak v celém pásmu (Gazy) – na jihu, v centru i na severu. Hamás reaguje pouze na sílu, takže naše akce zintenzivníme a vojenský tlak povede k tomu, že (teroristickou) organizaci Hamás rozdrtíme,“ řekl.


Arutz Sheva – Israel National NewsThe post Gallant: Operace bude pokračovat, dokud nebude Hamás zničen nebo dokud nebudou vrácena rukojmí first appeared on .


Nejčtenější za týden