Klimatické šílenství v praxi: Bouře zničila největší plovoucí solární elektrárnu na světě (video)
RSS

Klimatické šílenství v praxi: Bouře zničila největší plovoucí solární elektrárnu na světě (video)


V minulosti jste si zde mohli opakovaně přečíst o velkých solárních elektrárnách na souši, které padly za oběť krupobití. To jasně ukázalo, že podobné zdroje energie nejsou schopné odolávat přírodním silám.
Solární elektrárny však nejsou zřizovány pouze na souši. Existují také plovoucí elektrárny, které dokonce propagovalo Schwabovo WEF. Jaká je spolehlivost takových energetických zdrojů se nyní ukázalo v Indii, kde byla největší plovoucí solární farma na světě zničena bouří.
A co víc, ke zničení elektrárny došlo ještě předtím, než mohla být uvedena do provozu. Videa ukazují, jak byl celý projekt zničen ve velmi krátké době. Kolik toxinů v důsledku toho skončilo v mořské vodě?
Projekt indické plovoucí solární farmy měl ve skutečnosti poskytovat elektřinu několika vesnicím poblíž pobřeží. Vše ale zhatilo počasí. Nárazy větru o rychlosti až 50 kilometrů za hodinu stačily k tomu, aby se celé zařízení proměnilo v plovoucí hromadu nebezpečného odpadu.

Madhya Pradesh, India. Floating solar farm. First hail damage, now this. Almost as if Mother Nature is giving her opinion on the so-called "Green" agenda. pic.twitter.com/F8OsIDz41i
— Scottie (@ScottiesTech) May 8, 2024


Takovým větrům neodolalo zařízení v indickém státě Madhjapradéš, které mělo být největší plovoucí solární farmou na světě. Jak zlé by to bylo, kdyby se oblastí prohnala skutečná bouře s více než dvojnásobnou rychlostí větru?
Ale takové obavy se málokdy berou vážně. Naopak: globalistické Světové ekonomické fórum výstavbu takových zařízení prosazuje, jak můžete vidět na následujícím videu na Twitteru.

Singapore's new floating solar farm is the size of 45 football pitches by @wef #Sustainability #Innovation #Technolog #Tech4Good #CleanEnergy
cc: @karpathy @ravikikan @patrickgunz_ch pic.twitter.com/iY9YgBbvwm
— Ronald van Loon (@Ronald_vanLoon) May 10, 2024


Nyní vyvstává otázka, kolik toxických látek se v důsledku tohoto incidentu dostalo do mořské vody. Nemluvě o tom, že mořská voda a agresivní UV záření naleptávají všechny kovy a plasty nebo se rozpouštějí v důsledku chemických procesů.
Navíc takovéto černé plochy také masivně ohřívají veškerou vodu v oblasti a narušují tím místní ekosystémy. V žádném případě se něčemu takovému nedá říkat „zelený zdroj energie“…
Bouře často způsobují  ohromné škody i na souši, ale na moři jsou účinky ještě intenzivnější kvůli pohybujícím se vodním masám. Ovlivňují je nejen síly větru, ale i síly vody.
Každý, kdo byl někdy na lodi v takových podmínkách, tyto síly zná. Ale zřejmě je klimatičtí šílenci zcela ignorovali.
 Nejčtenější za týden