Poškození a smrt po „vakcíně“: Všichni, kteří dostali v jisté lékárně stejnou šarži, buď zemřeli nebo mají poškozené zdraví (video)
RSS

Poškození a smrt po „vakcíně“: Všichni, kteří dostali v jisté lékárně stejnou šarži, buď zemřeli nebo mají poškozené zdraví (video)


Zpěvačka, která se nechala propagandou zlákat na aplikaci genových injekcí, později zjistila, že dostala jednu z nejsmrtelnějších šarží.  Už při samotné aplikaci injekce se necítila dobře a později ji šokovalo, když zjistila, že 9 jiných lidí, kteří na stejném místě dostali ve stejnou dobu tutéž šarži, zemřelo.
Informace o různém složení jednotlivých šarží genových injekcí se poprvé objevila už před více než dvěma lety, tedy rok po začátku podávání injekcí, ale většina oddaných svědků covidových ji odkázala do sféry konspiračních teorií.
Později se však opakovaně potvrdilo, že zde skutečně rozdíly byly.
Dánská studie  jasně existenci různých šarží dokázala (a později i několik dalších studií) a potvrdila, že mezi injekcemi byly propastné rozdíly.
Dodnes se o problémech různých šarží na mainstreamu mlčí, více se o něm psalo jedině na německém Weltu , neboť tamní redaktorka se stala obětí jedné z těchto nejhorších šarží.
Jedinci podléhající experimentu se tak nevědomky stali účastníky ruské rulety…
„Dodnes mě pronásledují lidé, se kterými jsem byla v lékárně a kteří měli stejné číslo šarže jako já, devět z nich zemřelo. Padesát jedna postižení, 551 nežádoucích reakcí, chci říct, že seznam pokračuje. Docela divoký.“
Bývalá členka mezinárodní popové skupiny The Pussycat Dolls a kreativní ředitelka React19org. Jessica Sutta sdílí, jak se zranila po Covidové  injekci ve výpovědi pro Children’s Health Defense.
Sutta, která dostala dvě injekce Moderny, vzpomíná, že bylo zaznamenáno devět úmrtí (pravděpodobně ve VAERS) z její šarže takzvané „vakcíny“.

"[W]hat haunts me to this day is people I was sticking around with [in the pharmacy] that had the same lot number as me, nine of them died. Fifty-one disabilities, 551 adverse reactions, I mean, the list goes on. Pretty wild."
Former member of international pop group The… pic.twitter.com/0bcZ0TPavF
— Sense Receptor (@SenseReceptor) May 7, 2024


„Neexistoval absolutně žádný informovaný souhlas. Pamatuji si, že jsem něco podepsala, velmi tlustý balíček, který jsem jen letmo přelétla, a pamatuji si, jak říkali: ‚Společnosti, které vyrobily vakcíny, nenesou odpovědnost, pokud se vám něco stane, ale musíte si tuto vakcínu nechat aplikovat, protože je bezpečná a účinná.‘ Tak jsem podepsala,“ říká Sutta.
Bývalá členka Pussycat Dolls dodala:
„Vůbec se mě neptali na moji anamnézu. A když mi dal první ránu, prostřelilo mě to paží, jako by mi to chtělo roztrhnout ruku, a já měla pocit, že něco není v pořádku, cítila jsem se hrozně a žertovně jsem se na něj podívala a zeptala se: „Co v tom je? Proměním se v Hulka? A on se zasmál a… řekl: ‚Zůstaňte tady 15 minut…‘“.
Sutta poznamenává: „Dodnes mě pronásleduje skutečnost, že devět lidí, se kterými jsem tam byla, a kteří měli stejné číslo šarže jako já, zemřelo. Padesát jedna těžkých postižení, 551 nežádoucí reakcí, chci říct, že seznam pokračuje. Docela divoký.“
Co se týče zranění způsobených očkováním po injekci, Sutta uvádí, že tři dny po injekci měla svalové křeče, které neopouštěly její tělo. Trpěla také mozkovou mlhou a bolestmi těla. Její příznaky se zhoršily po druhé injekci, o které řekla, že ji „úplně zabila.“
„Já, americký občan, jsem dostala druhou injekci a úplně mě to zdevastovalo. Je mi trapné se na to dívat zpětně, ale psychologická opatření, která na nás uvalili, mě natolik zmanipulovala, že jsem si myslela, že dělám správnou věc.“
Sutta říká, že se vrátila do stejné lékárny CVS pro druhou dávku (stejný starý obchod, který jí poprvé poškodil zdraví).
„Vůbec se neptali, jestli jsem měla reakce na první dávku. To je velmi jasné. Myslím, že ani nevěděli, že by se na to měli zeptat.“Nejčtenější za týden