Kamery na školách a záznamy detí na internete, pedofili a teroristi sa potešia
RSS

Kamery na školách a záznamy detí na internete, pedofili a teroristi sa potešia


Poslednú dobu si častejšie kladiem otázku, či je medzi ľudmi viac rozšírená demencia.
Dostala sa mi informácia, že ziskuchtivé firmy manipulujú riaditeľov, aby si dali nasnímať vnútorné priestory škôl, na štýl google street view. Aby teroristi to mali jednoduchšie a videli každý detail. Skutočne uvažujem, či tieto firmy sú už tak bezcharakterné a či riaditelia, ktorí s týmto súhlasia sú dementni. I keď nemusí ísť ani o demenciu, dnes človek s ľahkou retardáciou vyštuduje aj vysokú školu.

Ešte raz pre tých, čo takéto bezpečnostné riziko zvažujú, spamätajte sa. K týmto videám nemajú problém sa dostať teroristi, tak ako ku všetkému, čo je online. Práve anonymita a neznalosť prostredia je ochrana pred teroristami a tajnými službami, ktoré často robia false flag operácie s cieľom strašiť populáciu. Lebo strach je ich živná pôda.
Podobne to je aj s kamerovými systémami, všetky pripojené na internet sa použitím ľahkých trikov dajú hacknúť a pozerať. Znova obzvlášť tajné služby s tým nemajú problém a ani teroristi. Vy riaditelia, čo nemáte rozum a uvažujete nad týmto, dajte si poradiť od rozumnejšich. Vy korupčníci, čo sa znova chcete nabaliť, spamätajte sa a neškodte ľuďom. Kamery vo vnútorných priestoroch, hlavne kde sú deti nemajú čo hľadať a ani tieto priestory nemajú byť snímané. Je dôležité, aby ľudia boli pozorní a ked podivné osoby videli v areáli okamžite volali políciu alebo lokálnych chlapov a nech ich prešetria…Nepatria ani do tried, ani chodieb, ani tam, kde sa deti hrajú…nikde. Maximálne tak pred vstup…ale aj to je riziko, že teroristi si zmapujú, kto kde a kedy chodí do školy.
zdroj: https://www.facebook.com/groups/308291614686489/posts/830892479093064Nejčtenější za týden