Tucker Carlson: Odkud skutečně pochází lymská borelióza? (video)
RSS

Tucker Carlson: Odkud skutečně pochází lymská borelióza? (video)


Lymská borelióza, nemoc získaná z klíštěte, patří k řadě těch, které se šíří světem díky tomu, že byly vypuštěny z laboratoří. O původu lymské boreliózy není pochyb, neboť právě místo prvotního šíření se nachází v blízkosti biolaboratoře
Tucker Carlson se právě na toto téma zaměřil v dalším rozhovoru s Kris Newby, která se tomuto tématu již dlouhé roky věnuje a nepochybuje o tom, kde je skutečný původ této nemoci.
V roce 2008 natočila Kris Newby dokument o lymské borelióze, kterou se intenzivně zabývala.
Podle CDC je ve Spojených státech ročně hlášeno asi 500 000 případů. To je 1300 denně.
„Lymská borelióza se začala stávat problémem v 70. letech 20. století. Nebezpečná klíšťata se objevila v okolí obce Lyme v americkém státě Connecticut.
Poblíž Lyme je Plum Island, kde americká vláda experimentovala s biologickými zbraněmi,“ řekla Newbyová v rozhovoru s Tuckerem Carlsonem.

Místní obyvatelé začali dostávat nejen lymskou artritidu, ale také rickettsiózu a babesiózu.
„Takže máte shluk tří vzácných nemocí hned vedle testovacího zařízení americké vlády na biologické zbraně,“ shrnul Carlson.
CDC zahájilo vyšetřování až sedm let po prvních případech. Epidemie byla zametena pod koberec.

In the late 1960’s, government bioweapons labs started injecting ticks with exotic diseases. Soon, people nearby began to get those diseases. Now, tick-borne Lyme is endemic. Naturally the government has admitted nothing. pic.twitter.com/B7doR3DFhF
— Tucker Carlson (@TuckerCarlson) May 9, 2024


V letech 2001 a 2002 byl právník Michael C. Carroll jedním z mála, kdo získal přístup na Plum Island. Pro svou knihu „Lab 257“ provedl roky výzkumu, prostudoval nespočet vládních dokumentů a vedl rozhovory s vědci, vládními úředníky a novináři.
Carroll zjistil, že Erich Traub, nechvalně známý nacistický vědec a virolog, navštívil toto zařízení v 50. letech nejméně třikrát, aby provedl experimenty s nakaženými klíšťaty.
Ve své knize „Nacistická hydra v Americe“ Glen Yeadon a John Hawkins tvrdí, že Traub během druhé světové války provozoval tajnou nacistickou biolaboratoř na ostrově Riems.
Traub mimo jiné pracoval na viru slintavky a kulhavky, který byl shazován z bombardérů Luftwaffe nad stády dobytka a sobů v Rusku.
Yeadon a Hawkins se odvolávají na dokumenty, které uvádějí, že Traub experimentoval s více než 40 smrtícími viry na laboratorních zvířatech na ostrově Plum Island.Nejčtenější za týden