Sebereplikující se nanotechnologie nalezeny u očkovaných i neočkovaných (video)
RSS

Sebereplikující se nanotechnologie nalezeny u očkovaných i neočkovaných (video)


Transhumanismus – sloučení člověka a stroje – je velmi prosazován zejména Světovým ekonomickým fórem , kam si jezdí politické loutky pro notičky.
Vždyť opakovaně o něm hovořil jak Klaus Schwab tak jeho souputník Harari, který tvrdí, že člověk je hacknutelné zvíře.
Ale o transhumanismu se hovoří už mnohem déle, jak ukazuje i video níže. Nejde tedy jen o záležitost několika posledních let…
Ray Kurzweil byl po desetiletí neoficiálním mluvčím transhumanistického hnutí. V roce 2008 řekl, že lidé dostanou nanoroboty, kteří výrazně zlepší lidské tělo.
V roce 2010 vedl rozhovor s Robertem Freitasem o budoucnosti nanotechnologií. Řekl, že nanoroboti by mohli zabránit stárnutí. Řekl také, že se očekává, že tato technologie bude nasazena někdy v období let 2020 – 2030, a že bude existovat legislativa na ochranu lidí před zneužíváním.
Tato legislativa nebyla schválena, ale technologie byla použita v roce 2020. Byly jí vystaveny miliardy nic netušících lidí. Několik laboratoří nyní potvrdilo, že tato nanotechnologie je ve vakcínách proti COVIDu.
Bill Gates nedávno řekl, že mRNA „vakcíny“ obsahují samoskládající se nanočástice.

Samouspořádávání nebo sebereplikace byla považována za největší nebezpečí nanorobotů. Sebereplikace způsobuje onemocnění, varoval Freitas.
„Nechcete do lidského těla vkládat sebereplikující se nanoboty,“ řekl. „Pokud se nanoroboti mohou replikovat v těle, znamená to, že část lidského těla používají jako potravu.“
V roce 1986 napsal Kim Eric Drexler knihu o tom, co nazval „scénář šedého slizu.“ Pojednávala o katastrofické události způsobené sebereplikující se nanotechnologií, která spotřebovává biomasu hostitele.
To je přesně to, co vidí nezávislí výzkumníci. To může vysvětlovat takzvané krevní sraženiny nalezené v tělech zesnulých. A šíří se. Ukázalo se, že očkovaní ji přenášejí na neočkované prostřednictvím vylučování.
Děje se to po celém světě a nikdo nemůže tento oheň uhasit. Naše vlády se dívají jinam.
Mezitím se pachatelé připravují na druhé kolo s další falešnou pandemií.
Nejčtenější za týden