Bývalý analytik CIA: Toto je skutečný důvod, proč západní země nadále podporují Ukrajinu (video)
RSS

Bývalý analytik CIA: Toto je skutečný důvod, proč západní země nadále podporují Ukrajinu (video)


V posledních letech se stále častěji objevují zprávy o obchodování s dětmi, které je velmi lukrativním byznysem, navíc podporovaným „elitami,“ které mají přímý vliv na politiku.
Bývalý analytik CIA má jistě velmi zasvěcené informace. Ostatně, dlouhodobě se hovoří o tom, že válečné zóny po celém světě jsou přímo rejdištěm obchodníků s dětmi.
Také z Ukrajiny přicházejí zprávy, že Západ obchoduje s ukrajinskými dětmi za účelem sexu a odebírání orgánů. To řekl bývalý analytik CIA Larry Johnson v rozhovoru s Andrewem Napolitanem .
Zdůraznil, že se jedná o „velmi důvěryhodné zprávy.“
„Proč Spojené státy a další západní země nadále podporují Ukrajinu? Nejsme tu proto, abychom bránili demokracii. Kdybychom tam byli proto, abychom bránili demokracii, zaútočili bychom na Ukrajinu,“ řekl Johnson.

"The main US interest in Ukraine is child trafficking" – Former CIA Analyst Larry Johnson told Andrew Napolitano that western countries will continue to invest in Ukraine because they are mainly interested in the flow of children for both sex and organ transplants pic.twitter.com/kSb3uc2bNP
— HOT SPOT (@HotSpotHotSpot) May 9, 2024


Dále řekl, že Rusko je v tuto chvíli na vzestupu.
„Podél celé frontové linie drtí ukrajinskou armádu a Ukrajinci nevědí, kam dát své jednotky. Bez ohledu na to, kam umístí své jednotky, nemají dostatek dělostřelectva a letecké podpory, aby zastavili Rusy.“
„Ukrajinská fronta v Doněcké oblasti se hroutí,“ řekl Johnson.
Celý – asi 30minutový – rozhovor můžete shlédnout níže (anglicky):
Nejčtenější za týden