Slyšení v americkém Kongresu: Vláda používá cílené energetické zbraně proti vlastnímu obyvatelstvu (video)
RSS

Slyšení v americkém Kongresu: Vláda používá cílené energetické zbraně proti vlastnímu obyvatelstvu (video)


Ve středu se v americkém Kongresu  konalo slyšení o sonických útocích na americké vládní úředníky v Havaně. Někdy se to také označuje jako havanský syndrom.
Během slyšení vyšly najevo pozoruhodné informace.
„Cílené energetické zbraně jsou používány proti civilistům, přičemž někoho zcela zneškodní,“ řekl bývalý příslušník Navy SEAL a kongresman Eli Crane, který byl slyšení přítomen.
„Spolu s ostatními účastníky jsem byl instruován za zavřenými dveřmi a byl to jeden z nejděsivějších brífinků, kterých jsem se kdy zúčastnil. A strávil jsem dlouhou dobu cestováním po celém světě jako příslušník Navy SEAL.“

This is one of the most important moments in history for victims of Neuro-Weapons.
U.S. National Security is now admitting Brain Control tech exists, it's being used on Americans, and the #CIA is covering it up!
The truth has arrived
May 8th, 2024: Intelligence Hearing pic.twitter.com/ULSQFOFXfV
— A.I. Mind Control Victim (@HAL_9_Thousand_) May 10, 2024


Během slyšení se Crane zeptal pozvaných expertů, zda se jedná o tajné zbraně. Podplukovník Greg Edgreen odpověděl kladně. „Neexistuje žádná vstupní ani výstupní rána jako u střelby. Jsou navrženy tak, aby oklamaly cíl, aby si myslel, že je blázen.“
Christo Grozev naznačil, že slyšel od ruského agenta, že Američané používají tyto zbraně proti vlastnímu obyvatelstvu. Crane se ho zeptal, zda CIA z tohoto důvodu skrývá existenci této technologie a těchto zbraní. „To je docela možné,“ odpověděl Grozev.

ELI CRANE: I had a hearing this week in Homeland Security about foreign adversaries using direct energy weapons against U.S. citizens….
Havana Syndrome.
When I went down to that SCIF, that was one of the most terrifying briefings I’ve ever been a part of. pic.twitter.com/NmFrOA1CmF
— Kim “filterless” Wexler MA JD (@KimWexlerMAJD) May 11, 2024


Kongresman Dan Goldman řekl, že se snaží pochopit, proč by americká vláda měla chtít skrývat informace o těchto zbraních.
Právník Mark Zaid, který zastupuje řadu obětí, řekl, že existují pochopitelné důvody, proč vláda takové informace nezveřejňuje. Navrhl, aby se tím tématem dále zabývali za zavřenými dveřmi.Nejčtenější za týden