Aj v Rusku v školách prebieha identifikácia detí cez kamery
RSS

Aj v Rusku v školách prebieha identifikácia detí cez kamery


Rusko od COVID-19 montuje kamery do škôl, ktoré identifikujú deťi a ich tváre. Klasické vyhovorky, COVID  a neskôr terorizmus. Podobne aj u nás, pribúdajúce výhražky bombovými útokmi majú za cieľ väčšiu kontrolu a totalitu spoločnosti.
Vstup učiteľov a detí do škôl bude možný len po naskenovaní a identifikácii tváre. Rusko na tejto totalitnej kontrole spolupracuje s Čínou v rámci BRICS.
zdroj: https://edwardslavsquat.substack.com/p/yes-russia-is-complicit-in-the-great
Vláda Ruska je rovnako zhnitá a napojená na Schwaba a jeho veľký reset ako aj cely západ. Využíva sa tu klasická metóda elít, rozdeľuj a panuj. Svet sa rozdeľuje na rôzne tábory, milovníci Ruska, milovníci EÚ, milovníci USA, tí by sa chceli vzájomne pozabíjať a páni majú zabezpečené, že pôjdu za nich hlúpi ľudia bojovať namiesto toho, aby bojovali proti pánom.
Bomby na školách na Slovensku: https://www.inenoviny.sk/kamery-na-skolach-a-zaznamy-deti-na-internete-pedofili-a-teroristi-sa-potesia/ https://www.inenoviny.sk/mesiac-pred-bombovymi-hlaseniami-chodili-policajti-po-skolach-a-preverovali-zabezpecenie-skol-nikdy-v-minulosti-to-nerobili/


Nejčtenější za týden