Klimatolog navrhuje vyhubení lidské populace smrtící pandemií, aby se vyřešila klimatická krize
RSS

Klimatolog navrhuje vyhubení lidské populace smrtící pandemií, aby se vyřešila klimatická krize


Vy jste ten uhlík, který chtějí zredukovat. Vždyť člověk produkuje CO2 jen tím, že dýchá. Pokud někdo nepochopil podstatu klimatické agendy, která předpovídá údajnou apokalypsu způsobenou nadprodukcí CO2, tak tou je právě depopulace.
Stále častěji je prosazována eutanázie – a to i v případech, kdy není člověk nevyléčitelně nemocný, padly dokonce i návrhy na „dobrovolnou“ eutanázii v určitém věku, kdy je již člověk neproduktivní.
Na druhou stranu se podporují potraty – a to již i ve vysokých stádiích těhotenství, kdy je dítě plně vyvinuto a mohlo by být životaschopné. V některých zemích je již možný i potrat až do porodu, ale v Kalifornii uvažují o možnosti „utratit“ zdravé dítě ještě 28 dní po porodu.
Zastánci depopulace přichází s různými nápady a mnohdy se zaklínají právě klimatickou agendou, která je sama o sobě jeden velký podvod.
Jeden britský vládní klimatolog udělal tu chybu, že vyzradil skutečný plán radikálních ekologických šílenců ve snaze zachránit planetu: vyvraždění lidské populace.
Bill McGuire, profesor geofyzikálních a klimatických rizik na University College London (UCL), napsal v neděli tweet, ve kterém lamentoval nad skutečností, že emise uhlíku neklesají zdaleka tak rychle, jak by bylo potřeba.
Proto navrhl vyřešit údajnou „klimatickou krizi“ smrtící pandemií, která by vyhladila části lidské populace.
„Mám-li být brutálně upřímný, jediný realistický způsob, jak vidím, že by emise mohly klesat tak rychle, jak je potřeba, aby se zabránilo katastrofickému klimatickému zhroucení, je vyhubení lidské populace pandemií s velmi vysokou úmrtností,“ napsal.
Po spravedlivém odporu uživatelů sociálních sítí McGuire svůj příspěvek smazal a stěžoval si, že lidé jeho slova záměrně vytrhávají z kontextu.
Poté lhal a tvrdil, že jeho původní příspěvek byl o klesající ekonomické aktivitě, přestože jasně odkazoval na pandemii, která zabíjí lidstvo.
Jak  poznamenává  National Pulse, McGuire je nechvalně známý tím, že je členem britského vládního orgánu, který radil politikům v reakci na COVID-19.
Je také spoluautorem zprávy pro radikální Mezivládní panel OSN pro změnu klimatu (IPCC), který pomáhá ovlivňovat klimatickou politiku po celém světě.
Tímto fanatikem se tedy řídí například i EU se svým Green Dealem.
McGuire také není prvním ekoteroristou, který navrhuje vyhlazení lidské populace, aby se vyřešily problémy planety.
Například nechvalně proslulá aktivistka za práva zvířat Jane Goodallová kdysi navrhla  snížit  počet obyvatel Země na úroveň, jaká byla před 500 lety.
Profesor Texaské univerzity také vyzval k zabití  90 procent  všech lidí, aby se zachránila planeta.
Bidenův režim financuje nebezpečné experimenty, které by mohly proměnit sny těchto odporných jedinců ve skutečnost.
National Pulse  odhaluje , že Peter Daszak, výzkumník s vazbami na Anthonyho Fauciho, stále dostává miliony dolarů daňových poplatníků na „výzkum“ nejen vzorků koronavirů ve Wu-chanu, ale také na získávání nových netopýřích virů z Barmy, Laosu, Filipín, Thajska a dalších zemí. Některé z těchto patogenů jsou vysoce infekční.
USA také financují riskantní čínský výzkum ptačí chřipky, která je nakažlivější.  Má jít o nemoc, která zabije více než 50%  lidí, které nakazí. Pro srovnání, úmrtnost na COVID-19 je  nižší než 1 %.
Tato fakta přilévají olej do ohně teorii, že COVID-19 byl vytvořen jako  zkušební provoz a globalisté plánují vyvinout mnohem smrtelnější virus, aby poskytli „konečné řešení“ údajně přemnožené lidské populace.
 Nejčtenější za týden