Světoznámý věštec Edgar Cayce předpověděl, co se stane v roce 2024
RSS

Světoznámý věštec Edgar Cayce předpověděl, co se stane v roce 2024


Světoznámý americký „spící prorok“ Edgar Cayce (1877-1945) měl pro rok 2024 odvážné předpovědi, podle nichž to bude „rok transformace v boji mezi globálními tyrany a lidmi lásky a svobody“. (Foto: Youtube)

Edgar Cayce, téměř němý mystik z Kentucky, poskytl více než 14 000 zdokumentovaných proroctví celé řadě lidí, včetně takových celebrit, jako byli Harry Houdini, Thomas Edison, Woodrow Wilson a Marilyn Monroe.Předpověděl také události od znovuobjevení Atlantidy a vypuknutí druhé světové války až po pandemii kovidů a vzestup Putina.Jeho různorodé a neuvěřitelně přesné předpovědi fascinují mnohé již desítky let.
Vědkyně, která objevila antigravitaci a pak zmizela

Podle Edgara Cayceho představuje rok 2024 klíčový okamžik v lidských dějinách, kdy dojde ke kolektivnímu probuzení, které změní naše chápání reality a našeho místa v ní.Cayceho vize naznačuje, že toto probuzení povede k osvícenějšímu přístupu k životu, kde se soucit, porozumění a hledání hlubšího poznání stanou ústředními prvky naší existence.Zde je shrnutí toho, co podle „spícího proroka“ přinese rok 2024:
Globální probuzení. Cayce prorokoval, že v roce 2024 síly světla konečně překonají temnotu, která lidstvo pronásleduje už celá desetiletí. Zrodí se epocha kolektivního pochopení naší reality a našeho místa v ní.


Příběh muže, který usnul v roce 1921 a „probudil“ se v roce 3906


Osvícený přístup s láskou a soucitem nahradí doktrínu „globalistických tyranů“.
Na světlo vyjdou pozůstatky dávných civilizací, které změní naše chápání historie lidstva na Zemi. Edgar Cayce také varoval před umělou inteligencí a jejím nekalým využitím, které zamýšlejí ti, kdo jsou u moci.Objeví se autentické ekologické životní praktiky v souladu s přírodou, které nahradí globalistickou agendu uhlíkových daní, elektromobilů a globálních patnáctiminutových měst prosazovanou těmi, kdo usilují o kontrolu světové populace.Globální klimatické otřesy budou pokračovat, ale nedojde k nim tak, jak tvrdí globalisté. Cayce předpověděl, že do roku 2025 může dojít k posunům v Atlantickém oceánu (pravděpodobně měl na mysli zhroucení teplého Golfského proudu) a evropské klima se posune do další doby ledové. Zde stojí za zmínku, že „posun Atlantiku“ NENÍ způsoben člověkem, jak tvrdí jistá studie.


Příběh muže, který pracoval na stroji času a pak záhadně zmizel


Dojde k duchovnímu a lékařskému pokroku, protože se obě oblasti propojí. Všimněte si, že Gatesovy globální „pokroky“ v oblasti vakcín jsou metodou kontroly a dohledu nad populací, nikoliv lékařskou metodou.Dojde ke změně v globálním vedení, protože lidé odstraní od moci starou gardu a objeví se noví vůdci, kteří budou vycházet z tradičních hodnot, včetně duchovnosti a jednoty. Tyto nové elity vytlačí zkompromitované globalisty, jako jsou Biden, Trudeau a Macron, kteří v současnosti určují globální dění.Objeví se také nové zdroje energie nebo budou znovu objeveny zdroje energie, které byly dlouho potlačovány těmi, kdo řídí svět.
Novodobý Nostradamus nově předpovídá tři dny temnoty

Článek Světoznámý věštec Edgar Cayce předpověděl, co se stane v roce 2024 se nejdříve objevil na AC24.cz .


Nejčtenější za týden