Australský soud odsoudil policii za použití nezákonného násilí proti demonstrantům za Covidu (video)
RSS

Australský soud odsoudil policii za použití nezákonného násilí proti demonstrantům za Covidu (video)


V mnoha zemích byly za „doby covidové“ demonstrace velmi tvrdě potlačovány. Mnohdy došlo k velmi brutálnímu bití pokojných demonstrantů, včetně těžkých zranění či dokonce zabití demonstrantů.
K velké brutalitě se uchylovala policie například v Německu, kdy dokonce i OSN uznala , že zákroky byly značně nepřiměřené a policie jimi porušila lidská práva.
Ve srovnání s tím, jak například demonstrace islámských radikálů nechávají bez reakcí, je jasně vidět, komu systém fandí.
U nás se také s demonstrujícími příliš nepárali, když bylo proti covidovým demonstrantům použito vodní dělo a další byla pro tento účel záhy objednána.
A například v Nizozemsku potlačovali pokojné demonstrace velmi násilně, známé jsou záběry, kdy na protestující poslali policejní psy nebo je honili na koních.
Obzvlášť velkou brutalitou pak byli pověstní australští policisté, kteří aktuálně zcela ignorují demonstrace pod vlajkami islámských teroristických organizací.
Proti policii byla v Austrálii vznesena obvinění za její brutalitu, když lidé protestovali proti Covidovým restrikcím.
V tom, co je nanejvýš vítaným, ale překvapivým zvratem událostí, australská soudkyně reagovala v podstatě stejným způsobem jako veřejnost po celém světě, když si prohlížela videa a fotografie nesmírné brutality australské policie při prosazování různých Covidových restrikcí či očkování.
Policisté tak byli seznáni vinnými za nepřiměřenou brutalitu.
Austrálie byla nechvalně známá jako možná nejtvrdší ve vynucování lockdownů, vakcinačních nařízení na světě (mimo Čínu).
V zemi existovaly i jakési koncentráky , kam byli umisťováni lidé, kteří třeba ani nebyli Covid pozitivní, ale panovalo u nich podezření, že mohli být v kontaktu s nakaženým.
Nejčtenější za týden