Dr. James Thorp: Covid injekce mají nejvyšší úmrtnost v historii (video)
RSS

Dr. James Thorp: Covid injekce mají nejvyšší úmrtnost v historii (video)


Přední lékař v gynekologii a porodnictví Dr. James Thorp, varuje před alarmujícími statistikami, které chtějí vlády, zdravotnické úřady, farmaceutické společnosti, lékaři a média utajit před veřejností.
Ve výbušném novém rozhovoru se zakladatelem Infowars Alexem zveřejnil dr. Thorp průkopnická data dokazující, že  mRNA injekce proti Covidu mají nejvyšší úmrtnost v historii.
„Toto je nejsmrtelnější a nejškodlivější droga, která kdy byla uvedena na trh,“ řekl Thorp.
„A když spočítáte poměr těch, kteří měli poškozené zdraví a mrtvých, je to ve válčení a medicíně bezprecedentní.“
Thorp uvedl, že během prvních deseti týdnů po zavedení injekce proti Covidu na začátku roku 2021 bylo 42 086 obětí (pozn. údaje z USA).
To zahrnovalo 1 223 lidí, kteří byli zabiti injekcí. Tato data však byla potlačena a masové očkování pokračovalo.
Později dr. Thorp poukázal na to, že spoluzakladatel Microsoftu Bill Gates v roce 2010 prohlásil, že „toto bude desetiletí vakcín.“
„Celá pandemie byla ve skutečnosti zorganizována z politických důvodů, aby narušila volby. A za druhé, konečným cílem bylo uvést tuto vysoce nebezpečnou platformu mRNA na trh a toto byl způsob, jak to udělat.
Mimochodem, platforma mRNA se ukázala jako smrtelná ve všech studiích za posledních 20 let.“
„Všichni to věděli,“ říká Jones.

BOOM! ‘Covid Shot Causes Highest Kill Rate In History,’ Warns Top Doctor pic.twitter.com/q0DyTo9FG8
— Alex Jones (@RealAlexJones) May 9, 2024


Minulý týden Thorp vyzval veřejnost , aby se postavila těm, kteří je vyzývají, aby si aplikovali vakcíny.
Ve virálním prohlášení zveřejněném na X Thorp vyzval právníky, aby podnikli právní kroky proti zařízením, která nutí injekce mRNA proti Covidu těhotným ženám a dětem.
Řekl, že injekce byly nebezpečné a zdravotnická zařízení by měla nést odpovědnost za škody, které způsobila.
Tvrdí, že právníci by měli žalovat Bidenovu agenturu pro zdraví a Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) za vynucení očkování proti Covidu.
„Takové soudní spory by mohly vést k mimořádně velkým verdiktům za zanedbání lékařské péče ve výši 100 milionů dolarů nebo více,“ řekl Thorp.
Pokračuje tím, že stanoví právní rámec pro podávání žalob advokátů.
Oficiální vládní údaje ukazují, že velký počet těhotných žen utrpěl potraty a další reprodukční problémy poté, co dostaly injekci mRNA.
Dva soubory údajů ukázaly, že kanadská i americká vláda věděly o škodách u těhotných žen, ale tyto informace před veřejností tajily, zatímco propagovaly pohádku o „bezpečných a účinných“ vakcínách.
Kanadská vládní databáze byla odhalena v nové zprávě, která ukázala explozi děsivých vedlejších účinků mezi nastávajícími matkami, které dostávaly injekce mRNA.
Americké federální úřady také věděly o nebezpečích, která injekce proti Covidu pro těhotné ženy představují, od té doby, co byly „vakcíny“ uvolněny  na začátku roku 2021.
Společnost Pfizer se zoufale snažila skrýt škodlivé účinky svých experimentálních vakcín mRNA na plodnost a novorozence.
V dokumentech společnosti Pfizer je pasáž, která říká, že 80 procent těhotných žen po podání injekce mRNA potratilo.
Odborníci mezitím vyhlásili poplach poté, co přední vědec varoval před mRNA injekcemi.
Profesorka Dr. Dolores Cahillová, světově uznávaná odbornice na imunologii, varovala veřejnost, že kdokoli očkovaný vakcínou Covid mRNA zemře do 3 až 5 let.
Prof. Cahillová má více než 25 let zkušeností   s vývojem vysoce výkonných proteinových polí, protilátkových polí a proteomických technologií a také automatizace.
Od té doby, co se na začátku roku 2021 objevily injekce mRNA proti Covidu, Cahillová bije na poplach ohledně zničujícího dopadu na veřejné zdraví.
Cahillová nejen věří, že vakcíny jsou nebezpečné, ale také varuje, že nakonec zabijí každého, kdo dostal jednu nebo více dávek.
V rozhovoru Cahillová vysvětluje, jak mRNA v injekcích poškozuje všechny příjemce a jak u očkovaných lidí působí jako časovaná bomba.
Poté, co Cahillová vysvětlila, jak injekce ovlivňují lidské zdraví, učinila následující děsivou předpověď:
„Každý, kdo dostane injekci mRNA, zemře do tří až pěti let, i kdyby dostal pouze jednu injekci.“
 Nejčtenější za týden