Čau Praho! Je to konec Markéty Pekarové Adamové?
RSS

Čau Praho! Je to konec Markéty Pekarové Adamové?ONDŘEJ PROKOP
Je to konec Markéty Pekarové Adamové? Tragikomická výměna ministrů už naštvala i členy TOP09. Podle Pekarové by měl skončit také ministr Bek (STAN). Pětikoalice opět ukazuje, jak “drží pohromadě”. Hádají se i mezi sebou, natož pak, aby řídili stát.
Vyhodí ODS konečně Pavla Novotného? Uvidíme. Vsadím se, že ho spíš nechají dál řádit. Doteď ho ve všech případech jen omlouvali a kryli. Ruka ruku myje.
Mrazy zdecimovaly úrodu zemědělců. Ti ale dostanou pouze poloviční kompenzaci, řekl ministr Výborný. Nemůžeme se divit, že plánují další demonstraci.
Na zaplacení daně z nemovitosti zbývá jen pár dnů. Pokud nestihnete včas, dostanete pořádné penále, jak varoval Stanjura. Daň lidem přitom vyrostla i o 80 %.
Lidovci chtějí, aby bezdětní lidé připláceli na odvodech. Jsem zvědavý, jak tohle lidovci vysvětlí těm, kteří třeba děti kvůli zdravotní situaci mít nemůžou. Další nesmysl, který ale narazil i uvnitř koalice.
Praha je nejhorší v Evropě: nájmy jsou tu nejméně dostupné. Piráti před volbami slibovali postavit desítky tisíc městských bytů. Nepostavili žádné.
Pirát Hřib v době nejvyššího provozu uzavřel metro, aby tam mohl udělat párty pro pár vyvolených. Papalášství, proti kterému se Piráti dřív vymezovali, je teď jejich hlavní charakteristikou.
Stavba metra D nabírá další zpoždění. To znamená další náklady, nemluvě o zpackaném výběrovém řízení, kdy Hřib chtěl protlačit řešení předražené o miliardy. Místo, aby řešil to důležité, se teď ale zaměřil na odstraňování historických ikon z dob komunismu.
To vše a mnohem víc se dozvíte v 83. dílu mého politického podcastu. Děkuji vám předem za zhlédnutí a prosím o další sdílení, ať se pravdu dozví co nejvíc lidí! Těším se na dotazy i komentáře!
Pusťte si nový díl Čau Praho!

The post Čau Praho! Je to konec Markéty Pekarové Adamové? first appeared on Pravý prostor .


Nejčtenější za týden