Na Slovensku byl spáchán atentát na premiéra Roberta Fica! Podle informací je pachatelem liberální spisovatel a básník! Premiér utrpěl několikanásobná střelná zranění a je v kritickém stavu! Atentátník si chtěl podat s Ficem ruku, ale když premiér ruku na
RSS

Na Slovensku byl spáchán atentát na premiéra Roberta Fica! Podle informací je pachatelem liberální spisovatel a básník! Premiér utrpěl několikanásobná střelná zranění a je v kritickém stavu! Atentátník si chtěl podat s Ficem ruku, ale když premiér ruku na


Na Slovensku byl spáchán atentát na premiéra Roberta Fica! Podle informací je pachatelem liberální spisovatel a básník! Premiér utrpěl několikanásobná střelná zranění a je v kritickém stavu! Atentátník si chtěl podat s Ficem ruku, ale když premiér ruku natáhl, muž vytáhl pistoli a zaznělo 5 výstřelů! Vybičovaná anti-ficovská agenda slovenské opozice tak má na rukách krev premiéra!
Na Slovensku byl ve středu spáchán atentát na premiéra slovenské vlády Roberta Fica. Atentát se odehrál v Handlové po skončení výjezdního zasedání slovenské vlády. Robert Fico vyšel z budovy a útočník na něj zavolal, že si s premiérem chce podat ruku. Když premiér ruku natáhnul, útočník vytáhl pistoli a podle svědků zaznělo 5 výstřelů.  Video se střelbou je zde . Jedná se o stejný styl atentátu, jakým byl zastřelen Robert F. Kennedy dne 6. června 1968 během prezidentské kampaně.
Střelec se tehdy rovněž vmísil mezi Kennedyho podporovatele a Roberta zastřelil z bezprostřední blízkosti. Ve středu v podvečer zatím není jasné, kolik výstřelů premiéra Fica zasáhlo, ale podle zdrojů ze SMERu utrpěl vícečetná střelná zranění. Podle posledních informací utrpěl Fico průstřel břicha a ruky, tedy minimálně dva výstřely premiéra zasáhly, ale samozřejmě, že mohlo jít o více zásahů do břicha i ruky. Ochranka okamžitě vtáhla premiéra do limuzíny a odvezla ho z centra města k přivolané helikoptéře, která Fica přepravila do nemocnice v Bánské Bystrici.
!function(r,u,m,b,l,e){r._Rumble=b,r[b]||(r[b]=function(){(r[b]._=r[b]._||[]).push(arguments);if(r[b]._.length==1){l=u.createElement(m),e=u.getElementsByTagName(m)[0],l.async=1,l.src="https://rumble.com/embedJS/ubrzme"+(arguments[1].video?'.'+arguments[1].video:'')+"/?url="+encodeURIComponent(location.href)+"&args="+encodeURIComponent(JSON.stringify([].slice.apply(arguments))),e.parentNode.insertBefore(l,e)}})}(window, document, "script", "Rumble");


Rumble("play", {"video":"v4suvmh","div":"rumble_v4suvmh"});
První informace na sociálních sítích byly, že zranění neohrožují premiéra na životě. O něco později se ale na oficiálním Facebooku premiéra objevila zpráva [ 1 ], že premiér je ve stavu ohrožení života, a že nejbližší hodiny rozhodnou. Několikanásobná střelná zranění mohou vyvolat velmi akutní šok, na který organismus zareaguje až s určitým zpožděním. Všichni držíme Robertu Ficovi palce, aby tento pokus o atentát přežil, protože se ukazuje, že radikalizace progresivních liberálů na Slovensku je tak obrovská a zfašizovaná, že už dochází dokonce i k použití zbraní. Obrovsky vybičovaná politická anti-ficovská agenda liberálů dohnala jednoho z jejich sympatizantů ke spáchání atentátu. A pachatel je již podle zatím neověřených informací ztotožněn.
Atentát na Fica spáchal básník a spisovatel, který se ale v minulosti živil jako bezpečák v supermarketu
Podle informací naší redakce atentát spáchal 53-letý básník a spisovatel Juraj Cintula [ 2 ] z města Levice. Informaci ve středu večer potvrdila slovenská televize JOJ 24 . Nelze zatím vyvozovat žádné závěry o motivech pachatele, ovšem pokud by tato totožnost byla potvrzena, potom básnická tvorba by motivu pachatele odpovídala, zejména s ohledem na jednu báseň.
Juraj Cintala píše v básni [ 3 ] o tom, že má sen, že dostal doživotí, že bil pány atd. Cintula je jedním ze zakladatelů Literárního klubu DÚHA v roce 2005. Do roku 2016 byl předsedou Literárního klubu a je autorem tří básnických sbírek. Od roku 2015 je členem spolku Spolu slovenští spisovatelé. Cintula je držitelem legální zbraně. To médiím potvrdil i jeho syn. Ten tvrdí, že neví, proč to jeho otec udělal.
!function(r,u,m,b,l,e){r._Rumble=b,r[b]||(r[b]=function(){(r[b]._=r[b]._||[]).push(arguments);if(r[b]._.length==1){l=u.createElement(m),e=u.getElementsByTagName(m)[0],l.async=1,l.src="https://rumble.com/embedJS/ubrzme"+(arguments[1].video?'.'+arguments[1].video:'')+"/?url="+encodeURIComponent(location.href)+"&args="+encodeURIComponent(JSON.stringify([].slice.apply(arguments))),e.parentNode.insertBefore(l,e)}})}(window, document, "script", "Rumble");


Rumble("play", {"video":"v4sw55f","div":"rumble_v4sw55f"});
Naše redakce byla jedním ze čtenářů upozorněna, že Juraj Cintula pracoval v roce 2016 jako zaměstnanec bezpečnostní služby a slovenská televize Markíza s ním natočila rozhovor [ 4 ] o incidentu v prodejně , kde zasahoval proti výtržníkovi. Cintula jako zaměstnanec bezpečnostní služby tak logicky měl ke zbraním blízko, takže tím se vysvětluje, že i když je člověk básník a spisovatel, může se živit jako bezpečák a disponovat legálně drženou zbraní. Každopádně zarážející je motiv. Ve věku 51 let má přece člověk už zkušenosti ze života, obvykle neřeší věcí zkratkovitě, takže co nebo kdo ho donutil, aby vytáhl pistoli na premiéra?
VIDEO: Fico počátkem dubna předpověděl pokus o vraždu vládního politika
Jistě si pamatujete na mé vysílání na Svobodném vysílači CS před slovenskými volbami, že mám obavy o Roberta Fica a jeho život, pokud začne odklánět slovenskou zahraniční politiku od linie stanovené Američany. Fico přitom podle všeho spáchání atentátu dokonce předpověděl v příhovoru na YouTube na počátku dubna v Michalovcích. Doslova uvedl: “ Jen čekám, kdy se tato frustrace, kterou tak intenzivně prohlubuje Denník N, Smeček nebo Aktualita, promítne do vraždy některého z předních vládních politiků, a to nepřeháním ani o milimetr, “ řekl Fico v nahrávce. Možná netušil, že zhruba o měsíc později se toto proroctví naplní a tím politikem, o jehož vraždu se někdo pokusí, bude on sám. Prorocké video máte níže.

Fašizace politických procesů opozice na Slovensku po parlamentních a krátce poté po prezidentských volbách totiž překročila hranici běžného politického boje, protože část médií a celá opozice v podstatě vytvořila jednu obrovskou anti-ficovskou frontu, která samozřejmě mediálně dopadá na lidi a u některých může dojít k radikalizaci. Výkřiky o tom, že s Ficem se k moci vrátila mafie, by se dali přejít mlčením a úsměvem, kdyby to nebylo myšleno ze strany opozičních politiků tak vážně.
Jenže oni začali sepisovat petice a posílat je do Bruselu, kde obviňují Fica a jeho vládu de facto z ukotvování mafiánských struktur. Nejen, že jde o kroky opozice na pokraji vlastizrady, když jejich europoslanci v Bruselu usilují o uvalení evropských sankcí na Slovensko za zrušení Úřadu speciální prokuratury, nebo třeba za přijetí slovenské obdoby amerického zákona FARA, kvůli čemuž teď sórošovské neziskovky v Gruzii se pokouší ve Tbilisi o státní převrat v rámci další duhové revoluce, protože tamní parlament rovněž takový zákon proti zahraničním agentům ( rozuměj sórošovským neziskovkám ) právě přijal.
Bez Fica by čekala SMER i Slovensko temná budoucnost
Jde totiž i o to, že Slovensko je pro USA naprosto klíčová země pro vojenské plány na Ukrajině a v blízkosti Ukrajiny a pokud by došlo k nemyslitelnému, tedy k úmrtí Roberta Fica, došlo by bez něj k pomalému konci dominance SMERu na slovenské politické scéně. SMER bez Robert Fica by nedokázal podle všeho udržet tak masivní přízeň voličů, protože SMER je vnímaný jako strana jednoho muže.
Je to stejná situace jako Hnutí ANO v ČR, což je strana Andreje Babiše. Bez Babiše by se toto hnutí zhroutilo samo do sebe. Je to úplně stejné jako maďarské hnutí Fidesz Viktora Orbána. Bez Orbána by prostě Fidesz nebyl. Je to samozřejmě čirá spekulace, ale pokud by někomu vyhovovala smrt Roberta Fica, nebyla by to ani tak slovenská liberální opozice, jako spíš americká administrativa, která by se na Slovensku zbavila silného evropského odpůrce Američany indukovaných fašizačních a válečných procesů v Evropě.
Obličej zadrženého střelce Píšu o tom články vlastně neustále, že Američané spustili po ukrajinském Majdanu v zimě 2014 v celé Evropě program mohutné a masivní renacifikace a v rámci revanšistické perestrojky na přepsání historie a výsledků II. sv. války usilují o likvidaci a rozklad Ruska, a to i za cenu války v Evropě. Vedlejším jevem této operace, která trvá na území Evropy již 10 let, je velmi intenzivní radikalizace skupin veřejnosti jednak proti sobě, ale i rovněž proti politikům s opačným než americkým politickým názorem.
Prostě kdokoliv razí něco jiného než oficiální renacifikační trans-atlantická agenda a její propagandistická mašina, tak se může stát obětí útoku. Když na Slovensku 24 hodin denně a 365 dní v roce jede v tzv. liberálním mainstreamu propaganda proti Ficovi a řvaní, že je mafián, mafián a mafián, tak prostě platí, že někdo tomu uvěří a vezme tu pistoli do ruky a jde premiéra zastřelit, protože… protože se ho nepodařilo zastavit u voleb!
Pokud se ukáže, že střelec byl zfašizován proti-ficovskými médii a liberálními politiky z opozice, musí prokuratura konat!
A protože Fica se nepodařilo zastavit ani u parlamentních voleb, ale ani u voleb prezidenta, ve kterých zvítězil Ficův člověk, bývalý člen SMERu a koaliční partner Peter Pellegrini, tak zkrátka někomu, kdo je radikalizovaný, to stačí k tomu, že dojde k šílenému závěru, že demokraticky Fica už zastavit nejde, takže je potřeba ho zastavit několika 9mm projektily z pistole. Nevíme sice, jakou ráži střelec použil, ale na tom nesejde. Jde prostě o tu logiku zfašizovaného myšlení. Prostě atentát s cílem zastavit politika, kterého zfašizovaná slovenská média hlavního proudu vykreslila jako mafiána, pro-ruského agenta a hrozbu pro demokracii.
!function(r,u,m,b,l,e){r._Rumble=b,r[b]||(r[b]=function(){(r[b]._=r[b]._||[]).push(arguments);if(r[b]._.length==1){l=u.createElement(m),e=u.getElementsByTagName(m)[0],l.async=1,l.src="https://rumble.com/embedJS/ubrzme"+(arguments[1].video?'.'+arguments[1].video:'')+"/?url="+encodeURIComponent(location.href)+"&args="+encodeURIComponent(JSON.stringify([].slice.apply(arguments))),e.parentNode.insertBefore(l,e)}})}(window, document, "script", "Rumble");


Rumble("play", {"video":"v4sut39","div":"rumble_v4sut39"});
Střelec nepochybně jednal pod návalem fašizační anti-ficovské indoktrinace, a pokud vyšetřování ukáže a potvrdí, že muž na Fica střílel z politických a nikoliv nějakých osobních důvodů, že by třeba Fico něco nepěkného Cintulovi v minulosti řekl v soukromí, tak prokuratura ro musí zohlednit.  Pokud se ukáže, že Cintula byl zfašizovaný proti Ficovi propagandou slovenského MSM komplexu a liberální opozicí, musí nést tento multikomplex spoluvinu. Nelze v takovém případě vinit jen střelce solitérně, ale musí nést odpovědnost i ta média a politici, kteří proti Ficovi vedli vybičovanou pomlouvačnou a diskreditační kampaň, která dovedla seniora z Levic k takovému činu. Věřím, že Robert Fico se z toho dostane, protože je bojovník. Má před sebou ještě spoustu práce, a nejen na Slovensku, takže nemůže odejít. Modleme se společně za něj, aby se uzdravil!
-VK-
Šéfredaktor AE News


Nejčtenější za týden