Fraška a čistá manipulace. Rajchl se obul do České televize
RSS

Fraška a čistá manipulace. Rajchl se obul do České televize


PZ
Advokát a předseda strany PRO vyjádřil své pochybnosti ohledně férového postupu České televize i neprofesionálního či manipulativního postupu výzkumné agentury Kantar.


Na svém facebooku zveřejnil Rajchl článek s názvem “VÝZVA – Volte proti České televizi!”, kde podrobně popisuje podivné praktiky České televize, která zveřejnila ne zcela profesionálně vypracovaný průzkum volebních potenciálů stran a koalic do Evropského parlamentu realizovaný agenturou Kantar.
„Zveřejněný průzkum agentury Kantar na objednávku ČT beru jako hozenou rukavici. To, co tam předvedli nejen vůči naší straně PRO, nýbrž i vůči ANO, SPD a Svobodným, je totiž naprostá fraška. Čistá manipulace. Nebo je tady opravdu někdo, kdo si reálně myslí, že STAN má stejný volební potenciál jako ANO? A SPOLU jen o procento méně?


Pevně doufám, že už té nadvlády ČT nad našimi životy máme všichni dost! A že kolegové z výše zmíněných národně-konzervativních stran vezmou tuhle trapnou manipulaci jako podnět k tomu, abychom se po volbách do EP co nejdříve spojili, uspěli ve volbách do PS a pak tu prolhanou ČT co nejdříve zrušili.
Teď už jde jen a pouze o to, jestli se naši občané znovu nechají obelhat ze strany STAN TV z Krkavčích hor, nebo jestli konečně budeme hlasovat podle sebe a svého srdce.
Většina normálních lidí si už roky stěžuje na to, že výsledky voleb zde určují mainstreamová média. Necháme je vyhrát i tentokrát a budeme opět volit tak, jak chtějí oni, nebo je konečně dokážeme porazit?

Proto si vás tímto dovoluji vyzvat dostaňte do EP subjekty, které tam mocipáni z Kavek nechtějí! Ať už je to naše strana PRO, nebo některá z výše jmenovaných národně-konzervativních stran. Hlavně, ať je to někdo jiný, než koho zcela viditelně tlačí ČT – to jsou totiž subjekty, jež pro jejich plány nepředstavuje naprosto žádné ohrožení.Jedině tak můžeme dosáhnout skutečné změny. Jedině tak nad touhle zemí definitivně ztratí moc.Je třeba volit PROTI České televizi! Jste PRO?

Pokud souhlasíte, tak prosím o maximální sdílení této výzvy. Pojďme to rozjet naplno! Jeden za všechny a všichni proti ČT!” uzavřel svou výzvu na facebooku Rajchl, který poukázal na pochybné praktiky České televize i výzkumné agentury Kantar. K Rajchlovi se přidal i jeho stranický kolega a bývalý hejtman Jihomoravského kraje Michal Hašek.
„Před 5 lety pozvala ČT do debaty k volbám do Evropského parlamentu všechny subjekty s potenciálem nad 5%! Letos vynechala pozvání 4 subjektů s potenciálem mezi 5-10%! ČT tak manipuluje volební kampaň a ovlivňuje volební výsledek. Pokud nebudou konat na základě podnětu generální ředitel Jan Souček či Rada České televize, přijde čas na další právní kroky,” doplnil Rajchlovo vyjádření jeho stranický kolega a bývalý jihomoravský hejtman Michal Hašek.


prvnizpravy.cz


 
The post Fraška a čistá manipulace. Rajchl se obul do České televize first appeared on .


Nejčtenější za týden