Záhady v prípade atentátu na Róberta Fica
RSS

Záhady v prípade atentátu na Róberta Fica


Pre porovnanie príklad streľby do brucha a rozprsknutie krvi. To pri atentáte na Fica nebolo vidieť, krv nebola nikde, ani na chodníku ako ho dávali do auta..nikde. Pritom náboj asi ťažko ostal v tele Fica, ale musel ho prestreliť, otázne je kde je? Z takej blízkosti rana do brucha a ostatné rany do iných časti tela..krv by bola všade. Doteraz neexistuje jediný záber, video, fotka, kde by bolo vidieť krv po streľba, Ficovu krv. Video:

document.createElement('video');
https://www.inenoviny.sk/wp-content/uploads/2024/05/video_2024-05-16_00-12-22.mp4

Fica previezli do auta, bez stopy krvi, nikde.
Ochranka konala veľmi pomaly a zvláštne. Tu vidíme aj pána, ktorý si Fica nahrával z pár metrov  a môže vyvratiť všetky pochybnosti, či bol atentát skutočný.
https://www.inenoviny.sk/wp-content/uploads/2024/05/No-video-title-fdown.net-4.mp4

zdroj: https://www.facebook.com/olga.gasparova.77/videos/1449650442333698
Strelec  nie  je  obyčajný  človek,  ale  figuruje  v spisoch ŠTB,  ako  aj  rodičia  Beňovej.
Znova je problém so zábermi, chybajú ostré zábery, viaceré uhly. Rovnako ako pri atentátnikovi Davidovi Kozákovi v Prahe.
Tu je príklad toho, keď pištoľ streli do brucha…
https://www.inenoviny.sk/wp-content/uploads/2024/05/simplescreenrecorder-2024-05-15_23.13.53.mp4
zdroj videa: https://www.youtube.com/watch?v=EvVLGGtVMzQ
Ďalší príklad strely do brucha z filmu: https://www.youtube.com/watch?v=mYomU6-NEuM
Fico predvídal atentát mesiac pred udalosťou. Aj atentátnik plánoval atentát mesiac. Tomu sa hovorí zhoda v oboch prípadoch.
Útočník nahratý pravdepodobne políciou. Daniel Bombic sa dostal k občianskému. Od koho, od polície? Prečo toľko zlyhaní polície?
Ľudia na internete si kladú  otázky, kde su minimálne 3 náboje. Fico je bez krvi, náboje ostali v jeho tele? Je Robocop?
 
Slováci sa modlia za Fica, naivne si myslia, že ak neprežije Fico tak sme stratení. Až taká silná je manipulácia verejnej mienky. Fico a SMER-SD vďaka tomuto atentátu výrazne posilní svoju pozíciu.
Schvaľovanie pandemickej zmluvy môže v tichosti prejsť. Svet bude riešiť Fica a z obete Fica sa stane milovník národa, lebo aj iných bojujúcich za ľudi zabili alebo sa pokúsili zabiť, Štefánik, Štúr… Ale Fico nie je s ľuďmi, Fico je globalista a naplno ide agendu globalistov. https://www.inenoviny.sk/kto-vsetko-bol-s-ficom-na-korupcnom-stretnuti-podnikatelov-a-statov-preco-sa-lud-sklada-na-taketo-protizakonne-stretnutia-za-zavretymi-dverami/


Nejčtenější za týden