Korporátní média opět manipulují, aby zatajila skutečné názory Cintuly (video)
RSS

Korporátní média opět manipulují, aby zatajila skutečné názory Cintuly (video)


Nemůžu ještě jednou nereagovat na propagandu, která po atentátu na Roberta Fica doslova zaplavila mainstream. Možná jste si také všimli, že zejména aktivistický Seznam či Novinky neustále píší, že atentátník patřil k „proruské skupině“ a také upozorňují na jeho kritiku migrace a cikánů.
Kritiku z roku 2015!!
Ten mediální hnůj se vrací 9 let nazpět, aby náhodou neprozradil jeho „přerod“ na libtarda – tedy myšlenkového souputníka oněch médií, zastánce takzvaného „liberalismu,“ jak se dnes nazývá ve skutečnosti totalitní smýšlení povolující jediný možný názor a kriminalizující názory oponentní.
Zmiňují se sice, že v poslední době protestoval proti vládě, ale dělají, jako kdyby se jednalo o postoj, ke kterému se dostal až v posledních měsících. Přitom jeho současné názory se podle všeho vykrystalizovaly již před delší dobou.
Totálně neschopní (nebo spíš všehoschopní??) pisálci se snaží vyvolat dojem, že atentát spáchal někdo, kdo byl myšlenkově někde úplně jinde než progresivisté, které ovšem – jak přiznal i jeho syn – Cintula volil a podporoval.
Jsou snad tito pisálci jen neschopní, že se neumí podívat po internetu a najít si různé zdroje nebo jde jen o snahu zakrýt fakt, že Juraj Cintula byl jejich „soukmenovec“?
Snad v každém článku ho spojují s údajně proruskou polovojenskou skupinou, nicméně to bylo před nějakými 8 – 9 lety!
Podle všeho ho postupně řádně indoktrinovala mainstreamová média a on zažil přerod v kovaného libtarda.
Od včerejška po internetu koluje i video, ve kterém se Cintula projevuje jako kovaný podporovatel Ukrajiny. Jsou mediální šašci slepí nebo záměrně dělají, že ho neviděli?
Aha, ono by se to nehodilo do jejich pohádky o pravicovém extremistovi, který sympatizuje s Kotlebovci, jak napsaly například Novinky .
Volič Progresívneho Slovenska, obdivovatel Čaputové, který nenávidí Trumpa. To vše lze zjistit – pokud by to tedy libtardí média zjistit chtěla. Ano, přesně toto je aktuální smýšlení Cintuly, fanatického progresivisty, který byl podle všeho zfanatizován právě oněmi nenávist šířícími médii.
Postupně převzal jejich názory, kterými se nijak netajil, dokonce se účastnil i protivládních demonstrací, což sice manipulativní média zmiňují, ale už nedodají, co na nich křičel.
Na jedné takové se objevil s transparentem mimo jiné za pokřiku „Nech žije Ukrajina!“

Protest proti vláde, aktér Cintula s pekným slovníkom.
Dolná Krupá, 24.4.2024 zdroj videa: HN Televízia Šimečka máš krv na rukách. pic.twitter.com/ezqAfXq3EB
— Jan jan,,, (@JanoJano1977) May 16, 2024


Všimněte si také jedince s českým transparentem, který ukazuje, že i od nás přijela na demonstraci posila, zřejmě zcela shodně smýšlející. Za Cintulou pak vlaje modrá fangle EU. To jasně ukazuje, kde jsou Cintulovy ideály.
Není tedy třeba hledat dlouho, abyste zjistili, že někdy možná kolem roku 2016 – 2017 zcela změnil své názory. Ostatně, zanícený progresivista se může vyklubat z ledaskoho.
Podívejte se na Fialu, jak ještě před 8 lety kritizoval EU a dnes je nejpilnější bruselský rektální alpinista. A eurosoudruh Pavel alias agent Pávek se přerodil z nadšeného podporovatele SSSR a předsedy místní organizace KSČ v pevnou oporu NATO.
Tedy Cintula je jen další „napravený“ libtard v řadě. To se ovšem korporátním médiím nehodí do jejich propagandy, takže se raději věnují jeho dnes již zřejmě dávno zapomenutým názorům.
To je asi totéž jako kdyby Fialu prezentovali coby tvrdého kritika EU a generála Pavla jako kovaného komunistu. Ano, pravda by to byla, ale šlo by o více či méně vzdálenou minulost.
Aktuální realitě by to neodpovídalo.
Tyto manipulativní články jen opět připomínají způsob, jakým se mainstreamu podařilo vytvořit jedno velké monstrum. Podobně manipulativní články a reportáže v televizích totiž radikalizovaly i Cintulu.
Mainstream se de facto bojí přiznat pravdu. Pak by se už nemohl po letech neustále ohánět Baldou, kdykoli potřebují poplivat SPD.
Důchodce Cintula je totiž mnohem „silnější kafe“ než pomatený důchodce Balda, který v důsledku nikomu neublížil. Cintula navíc opakovaně prohlásil, že svého činu nelituje.
Ano, až tak ho nenávistná korporátní média podporovaná Bruselem zfanatizovala.
Obdivovatel Ukrajiny, podporovatel Čaputové, fanatický konzument korporátních médií, účastník demonstrací proti stávající vládě a volič Progresívneho Slovenska.
Je třeba snad napsat víc, aby bylo jasné, jaké je Cintulovo smýšlení a kým byl indoktrinován?
 Nejčtenější za týden