Dr. Peter McCullough: „Očekávám, že WHO vyhlásí ptačí chřipku za stav nouze mezinárodního významu během několika dnů nebo týdnů“ (video)
RSS

Dr. Peter McCullough: „Očekávám, že WHO vyhlásí ptačí chřipku za stav nouze mezinárodního významu během několika dnů nebo týdnů“ (video)


O ptačí chřipce coby možné „nemoci X“ se hovoří už nějakou dobu a podezření zesiluje s tím, jak se zvyšuje stávající hysterie rozpoutaná zejména médii v USA.
Připomínám, že právě tam je nyní ptačí chřipka velké téma, protože mimo nálezů u ptáků byla objevena i u krav, koček a lidí. Člověk se zatím nakazil pouze od zvířete (krávy), ale je jen otázkou času, než začnou tvrdit, že se nemoc šíří mezi lidmi.
Nejprve by zřejmě byl vyhlášený stav nouze jen v USA, nicméně podobně jako v případě Covidu by se časem týkal i zbytku světa.
Můj názor na příští plandemii je trošku jiný než je tomu v případě dr. McCullougha, neboť předpokládám, že její vyhlášení potrvá o něco déle a bude také hodně záležet na tom, jak se podaří WHO protlačit oba diktátorské dokumenty.
I když nebudou platit ihned, alespoň po čase by mohly být využity jako kladivo na případně neposlušné státy.
Doktor Peter McCullough již nějakou dobu varuje před ptačí chřipkou jako před možnou „nemocí X,“ o které Bill Gates, šéf WHO Tedros a další říkají, že se s ní budeme muset vypořádat.
Minulý měsíc hlavní vědecký pracovník WHO Jeremy Farrar uvedl, že varianta ptačí chřipky, která cirkuluje po celém světě a infikuje kromě ptáků i řadu savců, se nyní rovná „pandemii mezi zvířaty.“
Variantu označil za „nesmírně znepokojivou“, zejména proto, že podle něj nelze vyloučit, že vysoce smrtící virus nakonec zmutuje tak, že bude moci přeskakovat z člověka na člověka.


Farrar: „Když se dostanete k savčí populaci, dostanete se blíže k lidem. Tento virus si jen hledá nové hostitele.“
Řekl také, že úmrtnost je „výjimečně vysoká.“
McCullough řekl, že očekává, že WHO vyhlásí šíření ptačí chřipky za „ohrožení veřejného zdraví mezinárodního významu“ během několika dnů nebo týdnů.
„Zapamatujte si má slova,“  řekl kardiolog v pořadu Real America’s Voice .
Příští týden se členské státy WHO sejdou, aby projednaly pandemickou smlouvu.
McCullough poukázal na to, že Gavi, Gatesova Aliance pro vakcíny, v roce 2021 uvedla, že ptačí chřipka se stane nemocí X.
„Robert Redfield, bývalý ředitel americké zdravotnické agentury CDC, navíc v televizi řekl, že virus ptačí chřipky je geneticky modifikován v amerických laboratořích. Všechny dílky skládačky do sebe zapadají,“ řekl doktor.
„Ptačí chřipka je nemoc X.“
Poukázal také na to, že mnoho zvířat je vybíjeno, což má za následek, že jídlo – v tomto případě maso – je stále vzácnější.
McCullough uvedl, že vakcíny proti ptačí chřipce selžou a že virus zmutuje. Řekl, že virus můžete rychle a účinně zabít několika kapkami jódu v osolené vodě.Nejčtenější za týden