Švédsko je podle nové zprávy kvůli zločinům muslimských gangů nejnebezpečnější evropskou zemí
RSS

Švédsko je podle nové zprávy kvůli zločinům muslimských gangů nejnebezpečnější evropskou zemí


Opět zde připomínám, že Švédsko – podobně jako my – nikdy nemělo žádné kolonie a všechen ten odpad, který zemi zaplavil a nyní způsobuje značné problémy, je tedy dovezený s podporou vlád, které zemi vládly zejména posledních asi 20 let.
Totiž ještě v roce 2003 bylo ve stejných statistikách Švédsko na vrcholu žebříčku jako země nejbezpečnější. Příval nastal zejména po roce 2003 (válka v Iráku) a poté pokračoval v nezměněné podobě až dosud.
I když stávající vláda již vykazuje jistou ochotu k deportacím, stále je to velmi málo – a další posily budoucích gangů se v zemi aktuálně rodí. Bude tak v budoucnu nutné deportovat ve velkém i ty zločince, kteří se tam již narodili.
Pro nás je právě Švédsko jasným varováním, neboť právě s touto zemí máme společnou nejen minulost nezatíženou kolonialismem, ale také podobný počet obyvatel,  což lépe nastiňuje rychlost, s jakou může být i naše země islamizována.
A jako vždy připomínám, že muslimy u nás neodrazují nízké dávky (například Portugalsko nabízí mnohem nižší dávky a v posledních letech je pod silnou invazí), ale odrazuje je pouze fakt, že zde (zatím) nemáme žádnou větší muslimskou komunitu, ke které by mohli zapadnout.
Jakmile – třeba s pomocí EU – takový první „mikrochalífát“ vznikne i u nás, pak se následná invaze spustí jako lavina.
Jediným řešením je omezení islámu jaké mají například na Slovensku, jenže to drtivá většina našich politických stran odmítá. Naopak, už nějakou dobu máme k muslimům velmi vstřícné zákony, které mohou být dalším lákadlem.
Budeme za čas v podobné situaci jako Švédsko?
Švédsko zaujímá nelichotivou přední pozici jako země v Evropě, kde je riziko úmrtí v důsledku násilí gangů zdaleka nejvyšší. Vyplývá to z nedávné zprávy Švédské národní rady pro prevenci kriminality
Když jsou smrtelné střelby gangů a zločinců kritizovány jako důsledek výjimečně vysoké imigrace z nekompatibilních zemí a kultur, často se setkáváme s tvrzením imigračních liberálů, že švédští muži jsou stejně násilní, v neposlední řadě vůči svým ženám.
To je však v rozporu s nejnovější zprávou Brå, která uvádí, že smrtelné násilí páchané gangy a zločinci mezi mladými muži přistěhovaleckého původu prudce vzrostlo a nyní představuje největší kategorii ve statistikách. Zároveň se uvádí, že se snížil počet smrtelných násilí na ženách v rodině.
Výrazný nárůst smrtelného násilí v kriminálním prostředí gangů koreluje s extrémně vysokou úrovní přistěhovalectví z nezápadních zemí v posledních desetiletích. Více než jedno ze tří úmrtí v důsledku vážného násilí lze nyní připsat neúspěšné imigrační a integrační politice.
Švédsko také výrazně vyniká jako země v Evropě, kde je riziko úmrtí kulkou nebo nožem v důsledku zločinu gangů souvisejících s imigrací zdaleka nejvyšší. Průměr v EU je 28 úmrtí na milion obyvatel a rok v důsledku násilí páchaného gangy, zatímco ve Švédsku je to 42.
Oběťmi nejsou jen zločinci z gangů, kteří se navzájem zabíjejí. Stále častěji se nevinní kolemjdoucí, včetně dětí, připletou do cesty kulkám zločinců nebo si je vrazi spletou s původně zamýšlenou obětí…
Tolik ve zkratce z nové zprávy ze Švédska, která by měla být varováním i pro nás. Není to totiž zdaleka jen migrační pakt EU, co nás nyní zavázalo k výměně obyvatel.
Jde i o další dokumenty, na základě kterých se už v minulosti naše vlády zavázaly k „velké výměně.“
Právě tyto dokumenty mohou – mimo nedávno schváleného migračního paktu – zapůsobit jako účinný nástroj na vymáhání plnění takzvané „povinné solidarity.“
Chcete vědět, co dalšího na nás – mimo migračního paktu – EU má?
Více k tomuto tématu najdete  v aktuálním pořadu, který najdete na YouTube nebo Rumble …Nejčtenější za týden