Operace Ukrajina je operace finanční černá díra
RSS

Operace Ukrajina je operace finanční černá díraJANA MARKOVÁ
Operace Ukrajina je operace finanční černá díra . Píše generální inspektor Pentagonu Robert Storch. Tak ono to víme už od začátku. Jenže teď, jak pomalu začíná Západ couvat, se to začíná oficiálně psát. Pavel hodil zpátečku a mluví o jednání, Černochová hází zpátečku a mluví o jednání, média začínají opatrně psát dříve nepředstavitelné.
Ukrajina slavně nevítězí a ani asi nezvítězí. Je málo zbraní, je málo zákopů, je málo lidí. Je málo všeho a pořád se po nás žádá víc. Zelenský zrušil svou plánovanou cestu, a čím dál víc se skloňuje nikoliv neustoupíme ani o píď, ale ustoupíme, jen zatím není úplně jasné kam.
To, kolik desítek a stovek miliard korun, eur nebo dolarů na celou tu operci Ukrajina zahučelo do černé díry korupce skončilo nakonec v úplně jiné zemi, se už nikdy nedovíme. Jediné, co vím je, že tam skončily i naše důchody, naše úroveň zdravotnictví a naše daně, kterými budeme splácet půjčky pro Ukrajinu, ty které jsme si půjčili sami i ty, za které ručíme. Je jasné, že tam nezbude ani haléř. V té americké zprávě se píše, že na denním pořádku jsou úplatky, provize, nafukování nákladů a zejména korupce v nákupu smrtících zbraní, který podléhá utajení, tedy nikdo neví nic.
No a to, že se prý budeme výhodně podílet na obnově Ukrajiny, čemuž tedy věřil asi málokdo, jen to bylo použito jako obelhání lidí, proč neremcat, to dostává taky pěkně na frak. Vzhledem k současnému vývoji a to, že nám byla určená aktuálně válečná oblast, taky možná budeme obnovovat Rusko.
A i kdyby to tak nebylo, generální tajemník NATO Jens Stoltenberg řekl, že pokud Ukrajina prohraje, nemá její obnova smysl. Pro Západ dodávám já. Pro Ukrajinu ano, ale koho by válkou, korupcí a mafií prolezlá, zničená země zajímala. Oni se nakonec nějak domluví. Uvidíte. A bude to tak, aby každý vlastně vyhrál a bude to tak prezentováno. Každý kromě Ukrajiny a Ukrajinců. Těm zbyde spálená země, hromady hrobů a tisíce nenávratně zmrzačených a zničených lidí. Ti už vyhrát nemohou.
 
FB

The post Operace Ukrajina je operace finanční černá díra first appeared on Pravý prostor .


Nejčtenější za týden