Rakouská nezávislá televize upozornila na možné propojení Juraje Cintuly na neziskovou síť George Sorose! Cintula prohlásil, že premiéra zastřelit nechtěl, jenom mu chtěl ublížit! To jako fakt? Média začala proces omlouvání střelce, padají už dokonce slov
RSS

Rakouská nezávislá televize upozornila na možné propojení Juraje Cintuly na neziskovou síť George Sorose! Cintula prohlásil, že premiéra zastřelit nechtěl, jenom mu chtěl ublížit! To jako fakt? Média začala proces omlouvání střelce, padají už dokonce slov


Rakouská nezávislá televize upozornila na možné propojení Juraje Cintuly na neziskovou síť George Sorose! Cintula prohlásil, že premiéra zastřelit nechtěl, jenom mu chtěl ublížit! To jako fakt? Média začala proces omlouvání střelce, padají už dokonce slova, že střelbou na Roberta Fica mohl utrpět trauma! Danny Kollár to nevydržel a řekl ve videu svoje!
Atentát na slovenského premiéra Roberta Fica, který neplánovaně podstoupil již druhou operaci, nadále otřásá všemi médii v Evropě a postupně začínají nekontrolovaným způsobem unikat informace. Po úniku videa z chodby policejní služebny s přiznáním pachatele, že střílel z politických důvodů, a rovněž po úniku příjmového zdravotního nálezu Roberta Fica z oddělení urgentní péče se nám do ruky dostala fotografie, která má údajně zachycovat Juraje Cintulu a Martina Šimečku na jakési společné akci.
Juraj Cintula, Jana Bernátová – Lehotská a Juraj Duran při křtu knihy Tento únik informací se ale na rozdíl od předchozích dvou úniků ukázal jako nepravdivý, protože fotografie pochází z roku 2019 a zachycuje křest knihy. Osoba vpravo na fotografii není Martin Šimečka, ale Juraj Duran. Fotografie pochází ze křtu knihy [ 1 ] a nachází se na Facebooku [ 2 ] Literárního klubu Duha.
Jinak Martin Šimečka je otec předsedy Progresivního Slovenska, Michala Šimečky. Oba dva Šimečkové pochází z dynastie lidskoprávních aktivistů napojených na neziskovou síť George Sorose, protože už dědeček Michala Šimečky, Milan Šimečka, byl těsně po revoluci v roce 1989 v kontaktu s Georgem Sorosem a s jeho neziskovou organizací.
VIDEO: Rakouská televize AUF 1 o napojení atentátníka na síť George Sorose
Ve čtvrtek ráno byl Juraj Cintula obviněn z pokusu o úkladnou vraždu. Měl ji spáchat ze msty a na chráněné osobě. Motivem vraždy měl být nesouhlas s politikou současné vlády a změnami, které provedla nebo plánuje. Za tento čin mu v případě prokázání viny hrozí výjimečný trest 25 let za mřížemi nebo doživotí. Podle TV Markíza [ 3 ] střelec policii řekl, že útok plánoval již několik dní předtím.
Plánoval premiérovi ublížit, ale neměl v úmyslu ho zabít. Zbraň měl v legálním držení více než 30 let. Tvrzení, že střílel na premiéra, ale nechtěl ho zabít, je podle všeho výrok pronesený na radu advokáta s cílem pokusu o snížení trestu. Není jasné, jak se bude u soudu chovat, jestli bude zachovávat styl “hrdiny” střelce na nenáviděného Fica, anebo začne hrát roli toho, který činu lituje.
!function(r,u,m,b,l,e){r._Rumble=b,r[b]||(r[b]=function(){(r[b]._=r[b]._||[]).push(arguments);if(r[b]._.length==1){l=u.createElement(m),e=u.getElementsByTagName(m)[0],l.async=1,l.src="https://rumble.com/embedJS/ubrzme"+(arguments[1].video?'.'+arguments[1].video:'')+"/?url="+encodeURIComponent(location.href)+"&args="+encodeURIComponent(JSON.stringify([].slice.apply(arguments))),e.parentNode.insertBefore(l,e)}})}(window, document, "script", "Rumble");


Rumble("play", {"video":"v4tbjw3","div":"rumble_v4tbjw3"});
Cintula byl indoktrinován anti-ficovskou fašizační agendou, kterou na Slovensku zastřešují lidé v okolí tzv. sórošovských médií a Progresivního Slovenska. Míra fašizace a nenávisti Juraje Cintuly vůči Robertu Ficovi musí být neuvěřitelně obrovská a něco takového obvykle nevznikne samovolně z ulice, i když to není vyloučené. Pokud se opravdu atentátník přizná, že za jeho radikalizací stály účasti na demonstracích progresivních liberálů napojených na sórošovskou síť, bude to opravdu zlomový okamžik. A stejný názor má i rakouská nezávislá televize AUF 1, která podle našich informací již rovněž disponuje uniklými materiály a začala je rozpracovávat.
VIDEO: Na Slovensku začala apologizace střelce a Danny Kollár to nevydržel
V případě Juraje Cintuly v Handlové určitě nešlo o střelbu z náhlého podnětu, ale šlo o připravovaný plán, za kterým zřejmě byl ještě někdo další. A o tom svědčí neuvěřitelný proces apologizace pachatele, kdy na slovenských médiích už začalo omlouvání pachatele, že prý i pro něho ta střelba musela být traumatizující. Na tento neuvěřitelný proces ostře a prudce reagoval i slovenský video blogger a aktivista v exilu ve Velké Británii Danny Kollár, který toto nevydržel a na adresu slovenských novinářů a moderátorů spustil opravdu nevybíravou kanonádu tvrdých a přiznejme si, že i vulgárních slovy.
!function(r,u,m,b,l,e){r._Rumble=b,r[b]||(r[b]=function(){(r[b]._=r[b]._||[]).push(arguments);if(r[b]._.length==1){l=u.createElement(m),e=u.getElementsByTagName(m)[0],l.async=1,l.src="https://rumble.com/embedJS/ubrzme"+(arguments[1].video?'.'+arguments[1].video:'')+"/?url="+encodeURIComponent(location.href)+"&args="+encodeURIComponent(JSON.stringify([].slice.apply(arguments))),e.parentNode.insertBefore(l,e)}})}(window, document, "script", "Rumble");


Rumble("play", {"video":"v4tc6cl","div":"rumble_v4tc6cl"});
Přesně toto jsme očekávali, protože čím více viny padne na střelce, tím více viny padne na liberály na Slovensku, kteří jsou přímo zodpovědní za fašizaci společnosti obrovskou vlnou anti-ficovských kampaní, která dohnala střelce k atentátu na Roberta Fica. Přesně i proto česká média se snaží slovenským kolegům z mainstreamu pomoci šířením dezinformací o tzv. ruské stopě na základě jedné fotografie z roku 2016, která přitom zachycuje proslov Juraje Cintuly ke členům skupiny, aby zanechali svého nacionálního a hlinkovského odkazu. Fotografie byla totiž vytržena z kontextu, jak nás do redakce upozornilo hned několik bývalých členů zmíněné skupiny. A na základě tohoto vytržení vytvořila česká a dokonce i americká média tzv. ruskou stopu.
Pokud se Robert Fico rychle nezlepší, nebude to dobré pro Slovensko
Slovensko bude čelit v následujících týdnech hluboké vnitřní a bezpečnostní krizi. Společnost je zfašizovaná proti Robertu Ficovi, zatímco podporovatelé Fica nenávidí liberály, takže je to dohnáno do stavu, kdy mezi obyvatelstvem je nenávist vykopaná podél stranických linií a silně to vnímají především ti, kteří dojíždějí za prací do Bratislavy z oblastí, kde má silnou podporu SMER, zatímco Bratislava je baštou liberálních progresivistů. Pokud se bude zdravotní stav Roberta Fica dále nacházet na pokraji ohrožení života, bude napětí mezi obyvatelstvem vzrůstat.
Robert Fico, premiér slovenské vlády Emoce jsou zkrátka vybičované na maximum a čím déle bude zdravotní stav Roberta Fica nejasný a neurčitý, tím více tyto emoce porostou ve slovenské společnosti. V tom vidím opravdu značné riziko. Hodně by tomu pomohlo, kdyby se Robert Fico velmi krátce na videu z nemocnice přihlásil, třeba jen na 30 sekund nebo na 1 minutu a pozdravil občany, že bojuje, aby se veřejnost uklidnila. Pomohlo by to uklidnění společnosti. Všichni mu držíme palce a určitě se brzy vrátí do práce, protože je bojovník! Robert potřebuje podporu od obyčejných lidí, potřebuje modlitbu, potřebuje sílu, kterou mu na dálku lidé mohou předat.
-VK-
Šéfredaktor AE News


Nejčtenější za týden