Americká NBC natočila seriál o LGBTQI zvířatech s tvrzením, že toto je queer planeta, kde existuje mnoho pohlaví
RSS

Americká NBC natočila seriál o LGBTQI zvířatech s tvrzením, že toto je queer planeta, kde existuje mnoho pohlaví


Zapomeňte na mnohé z toho, co jste se učili v biologii. Většina po tisíciletí známých faktů dnes neplatí. Nejsou jen dvě pohlaví, ale více než 100 různých genderových identit. Samotné pohlaví je jen konstrukt, nezáleží na tom, co máte mezi nohama, ale co máte v hlavě. Jen to určuje vaše pohlaví.
Jistě jste si všimli, že podobná výuka se již dostala i do našich pokrokových vzdělávacích zařízení, takže dnešní  mládež již mnohdy považuje tvrzení o dvou pohlavích za projev jakéhosi tmářství.
A podle amerických filmařů se tato genderová rozmanitost zdaleka netýká jen lidí. Také mezi zvířaty je údajně mnoho LGBTQIAP+. To tedy tvrdí americká televize, která k tématu natočila celý seriál.
Jistě jej ráda zveřejní i některá z našich pokrokových televizí…
Dokumentární film, který bude vysílat televize NBC, tvrdí, že žijeme na „queer planetě“, kde je homosexualita v živočišné říši rozšířená a existují více než dvě pohlaví.
V dokumentu, který se bude vysílat 6. června, vystupuje jeden „expert“, který říká: „Všechno, co vás učili jako dítě, je špatně.“
„Homosexuální tučňáci, bisexuální lvi, ryby měnící pohlaví,“ říká vypravěč. Dokument je namluvený homosexuálním hercem Andrewem Rannellsem, který upozorňuje, že to vše jsou důkazy, že „toto je queer planeta.“

„Queer Planet“ vyjde v červnu.
Dokument NBC se zaměřuje na „LGBTQI+ toleranci“ mezi živočišnou říší…
Ne, to není satira.  pic.twitter.com/sf9ES6bXuG
— Konec probuzení (@EndWokeness)  16. května 2024

Upoutávka pak ukazuje dvě ženy, jednu s modrými vlasy, které tvrdí, že „queerness existovala vždycky“ a že takové stigma máme jen u lidí.
Zdá se, že toto „stigma“ se točí kolem toho, že vám ho vnucují 24 hodin denně, 7 dní v týdnu v televizi, v televizních reklamách, v rámci vzdělávacího systému a veřejně zostuzují nebo dokonce zatýkají a stíhají každého, kdo ho nepřijme.
„Představa, že máme jen dvě pevná pohlaví, je zjevně z módy,“ pokračuje vyprávění a další krátkovlasá žena s tetováním tvrdí: „Matka příroda je docela otevřená.“
Příroda je podle dokumentu zřejmě „plná podivných překvapení.“
Snaha chovat se jako zvířata není taková výhra, jak si LGBT aktivisté myslí. Zvířata praktikují všechny druhy chování, které, pokud by byly napodobeny lidmi, by vedly ke kolapsu civilizace.
Lvi praktikují infanticidu a i mnoho dalších druhů požírá své vlastní potomstvo, měli bychom to také začít normalizovat?
Delfíni mučí a vraždí sviňuchy pro zábavu, měli bychom dělat totéž? Mořské vydry znásilňují a vraždí tulení mláďata, měli bychom je následovat?
Badatel George Murray Levick zdokumentoval, jak tučňáci Adélie hromadně znásilňují samice a mají sex s jinými samci a mrtvými samicemi, které leží na zemi zmrzlé. Měli bychom normalizovat nekrofilii?
Žraloci tygří zabíjejí své vlastní sourozence v děloze, zatímco mláďata hyen se začnou navzájem zabíjet hned po narození. Je to důvod k oslavě?
Vždy se vědělo, že homosexualita se sice v živočišné říši vyskytuje, ale je to spíše o nízkém sexuálním uspokojení a má to jen málo společného s vývojem druhu.
Aby se údajně odstranilo „stigma“ obklopující homosexualitu u lidí (které neexistuje, protože je propagována všude), tento narativ se nyní zjevně mění.
 
 Nejčtenější za týden