Sorosova OSF financovala sérii milostných povídek o pedofilech, jejichž autorem je pedofil, který je odsouzený za znásilnění malých chlapců
RSS

Sorosova OSF financovala sérii milostných povídek o pedofilech, jejichž autorem je pedofil, který je odsouzený za znásilnění malých chlapců


Již nějakou dobu je patrná snaha o legalizaci pedofilie. Ke změně zákonů, které by chránily zájmy pedofilů, kteří by tak mohli děti znásilňovat legálně, již nabádala jak OSN, tak WHO . Navíc se mají upravit i školní osnovy  s využitím příručky, která má za cíl prezentovat i malé děti jako „sexuální objekty.“
Zákony, které jsou akceptovatelné snad jedině v muslimských zemích s jejich dětskými nevěstami, by se postupně měly stát normou. Pedofilie by také neměla být považována za trestnou úchylku, ale za další běžnou sexuální orientaci.
Samotné slovo pedofil má být pak nahrazováno různými výrazy jako „osoby přitahované dětmi.“ Salámovou metodou se tedy postupně pedofilie představí jako něco zcela normálního.
Vstřícnějšímu pohledu na pedofilii má zřejmě přispět i kniha, kterou napsal pedofil odsouzený za znásilnění tří malých chlapců. Kniha byla financována Sorosovou OSF…
Open Society Foundation George Sorose financovala sérii povídek napsaných odsouzeným pedofilním násilníkem. Povídky představují pedofily v sympatickém světle a obsahují „milostné příběhy“ zahrnující dospělé muže a malé chlapce.
Soros dal své peníze tam, kam má, a připojil se k mezinárodní síti liberálních aktivistů odhodlaných normalizovat pedofilii a dekriminalizovat sex s dětmi v západním světě.
Pedofilové se pokoušejí přejmenovat se na „dětmi přitahované osoby“ ve snaze normalizovat pedofilii a získat přijetí v většinové společnosti tím, že se začlení do rozšiřující se zastřešující komunity LGBT+.
Sorosův projekt financující pedofilní milostné příběhy se pokouší chytit za srdce lidí tvrzením, že pedofilové jsou nepochopení a marginalizovaní lidé. Tvrdí, že pedofilové, kteří usilují o souhlas ochotných dětí, by neměli být šikanováni jako násilníci a zločinci.
První článek financovaný Sorosem —  Můj gay vězeňský gang bojuje proti neonacistům — je umně vytvořen tak, aby zatáhl za liberální srdce, a vypráví údajně pravdivý příběh vězně, který vidí, jak nacisté mlátí muže obtěžující děti – a rozhodne se postavit na stranu pedofilů.
Autor říká, jak by toto násilí ignoroval, protože sám byl velký muž, kterému žádné takové nebezpečí nehrozilo. Jeho příběh pak nabere „romantický“ směr, když píše, jak potkal „krásného mladého chlapce“ jménem Peter, který rovněž čelil obvinění ze sexuálního zneužívání dětí.
Nakonec Peter zemře násilím ve vězení a zde se autor rozhodne:
„Když je jedna osoba pronásledována nebo zneužívána a mohu s tím něco udělat, zvláště pokud je tato osoba můj gay nebo trans bratr nebo sestra, je to můj problém.“
Dennis Mintun, autor článku, si v současné době odpykává 45 let ve státním nápravném ústavu v Idahu za tři případy znásilnění dětí mladších 16 let. Tedy on sám týral děti.
Mintunovy zločiny byly vážné. Nebyl za své sklony „pronásledován,“ ale byl právem stíhán a odsouzen za znásilnění tří chlapců ve věku sedm, devět a deset let.
Jeho dílo se objevilo ve Voxu a vyšlo „ve spolupráci“ s Marshall Project, neziskovou organizací zaměřenou na systém trestní justice. Mezi sponzory projektu patří významné levicově smýšlející organizace, včetně Sorosovy Open Society.
Do tohoto podniku však vložilo své peníze také mnoho dalších prominentních „dobrotrusů,“ včetně Rockefeller Family Fund a John D a Catherine T MacArthur Foundation.
To, co vidíme, je úsilí dobře financovaných skupin učinit pedofilii přijatelnější ve veřejné sféře.
Nedávno byla po odporu veřejnosti stažena prezentace TEDx. Přednáška se jmenovala „ Pedofílie je přirozená sexuální orientace “ a snažila se v nás vzbudit lítost nad mladým mužem jménem Jonas.
Mluvčí, Mirjam Heine, začíná svou řeč:
“ Jonas má tajemství, o kterém si myslí, že se o ně nemůže s nikým podělit – ani se svým nejlepším přítelem nebo s rodiči. Jen se příliš bojí hněvu, odmítnutí a odporu.
Jonas ví, že musí po celý život potlačovat svou sexuální touhu. A také ví, že nikdy nepozná láskyplné a naplňující partnerství, do kterého by mohl vstoupit. Protože Jonas je pedofil .“
Opět je to pokus, abychom někoho litovali, protože možná nikdy nebude mít „naplňující partnerství“ nebo nebude milován tak, jak si přeje.
Když se zničení společenských norem stane hnací silou, trpí společnost, komunita a nakonec i jednotlivci. V tomto případě se zdá, že budoucími oběťmi tohoto velkého projektu mají být děti.Nejčtenější za týden