Zemědělci z 10 zemí Evropy se chystají obsadit Brusel
RSS

Zemědělci z 10 zemí Evropy se chystají obsadit Brusel


Již za nějaké dva týdny – tedy těsně před volbami – čeká Brusel velká zatěžkávací zkouška. Předpokládám, že akce nemá zapůsobit jen na politiky, ale zejména na voliče z celé Evropy.
Green Deal totiž ničí životy všem – nejen zemědělcům, kteří chystají největší akci jakou kdy Evropa zažila. Evropané by si tedy měli uvědomit, že je bezpodmínečně nutné dát ve volbách stopku všem šílencům, kteří ničivý Green Deal podporují.
U nás jsou to zejména Piráti, kteří patří k zelené sektě, největším škůdcům v celém europarlamentu. Ale nejen oni. Na různá hlasování – mimo jiné i k různým tématům Green Dealu – se můžete podívat zde .
Rozhodně nevolte ty, kteří jakkoli tuto politiku podpořili nebo se nachází ve frakcích, které jsou s ní v souladu.
Alarmující je, že i všechny průzkumy ukazují, že jsme snad jediná země v Evropě, která posílí probruselské frakce ještě víc než před 5 lety.
Znamená to tedy, že našinci jsou s bruselskou politikou nejvíc v souladu? nebo jde jen o politickou negramotnost? Či snad jde opět o to, že k tak důležitým volbám půjdou opět jen eurohujeři?
4. června , těsně před volbami do Evropského parlamentu, dorazí rozzlobení zemědělci z celé Evropy do Bruselu. Hlavními organizátory akce jsou belgičtí a holandští zemědělci.
„Dokončíme práci,“ řekl regionální manažer Farmářských obranných sil Jos Stuijt, jeden z nizozemských organizátorů akce, který upozornil, že většina zla pochází z Bruselu.
Jednotlivé země pak už jen slepě přijímají to, co předtím EU schválila.
V debatě pak upozornili na to, že se očekává, že akce bude velmi velká – s účastí zemědělců z 10 zemí. Organizátoři však nezmínili, o které země jde. Není tedy jasné, zda se budou účastnit i naši zemědělci.
 Nejčtenější za týden