Atentát na Fica se nestal jen tak
RSS

Atentát na Fica se nestal jen tak


HSP
To, co se stalo – atentát na premiéra Fica, se nestalo jen tak. Matovič a progresivní média dlouhodobě a systematicky vykreslovaly národně a sociálně orientované politiky jako lovnou zvěř. Odebrali jim všechna práva – právo na soukromí, na ochranu osobnosti, prakticky je zbavili imunity a vydali je rozběsněnému davu, tvrdí Roman Michelko (SNS). Jeho vyjádření přinášíme v plném znění
Zásadní průlom nastal v roce 2010, kdy Sulík do politiky donesl největší lidský odpad – Igora Matoviče. Ten si celý koncept politiky založil na krajně falešném konceptu, že je třeba jakýmikoli prostředky zastavit, eliminovat, či zničit Směr a Roberta Fica zvlášť. Jakékoliv prostředky k naplnění tohoto cíle byly dovoleny. Po tomto atentátu je ale všechno jinak. Argument – ​​neboť Fico už nikdy nebude fungovat.
Fatálně selhal i koncept politiky postavený na tezi, že je třeba zastavit směráckou mafii. Poté, co se stalo, již tyto argumenty ztratily svoji relevanci. A zároveň je nejvyšší čas, aby současná garnitura začala vážně stíhat černé ovce v justici a OČTK – Orgány činné v trestním řízení, které masivně zneužívaly metody trestního řízení v politickém boji. Zločiny Čurillových, soudce Klimenta, Lipšice, ale i Hamrana, Mikulce a Matoviče musí být konečně vyšetřovány. Ano, jde to velmi pomalu.
Po sedmi měsících jsme se zbavili Mazáka, do čela Soudní rady se dostala respektovaná soudkyně Marcela Kosová, pod tíhou důkazů o fatálních pochybeních byl nucen odstoupit předseda Specializovaného trestního soudu Ján Hrubala – šlo hlavně o kauzu Truban. Ale zločinci jsou i nadále nepotrestáni. Nikdo nevyšetřuje kauzu legalizace příjmů Pavlíny Matovičové s krajně zavrženíhodným zločincem – kajícníkem Bernardem Svobodníkem.
Doba tolerance tohoto velkolepého zla už musí skončit! A nesmíme uvěřit krokodýlím slzám opozice a liberálních médií, které nyní velmi falešně volají po smíru. Nic jiného není ani pokus odcházející prezidentky, tak nastupujícího prezidenta – tedy jejich iniciativa svolat kulatý stůl s cílem uklidnit situaci. Toto setkání by mělo smysl jedině v případě, kdy by se na něm veřejně ostrakizovalo Olano – tento hnisající vřed a zhoubný nádor slovenské politiky.
Ukazuje se však, že tento odpuzující subjekt na naší politické scéně nemá ani milimetr sebereflexe. I po takové tragédii se pokoušejí eliminovat politickou činnost legitimně zvolené koalice, kdy navrhují, aby ta stáhla všechny, pro ni kontroverzní návrhy zákonů, rozuměj, zákon o FPÚ – především však zákon, který má za cíl navrátit televizi a rozhlasu jeho dávno ztracený. Cynismus a obludnost tohoto návrhu je šílená. Dává přímo návod k tomu, jak zastavit pro opozici nepopulární zákony. Stačí provést atentát na představitele koalice a všechny nepříjemné legislativní normy se tím zastaví. Tak toto jim určitě nevyjde.
The post Atentát na Fica se nestal jen tak first appeared on .


Nejčtenější za týden