Od roku 2021 zemřel rekordní počet sportovců, další mají závažné srdeční problémy
RSS

Od roku 2021 zemřel rekordní počet sportovců, další mají závažné srdeční problémy


Už od začátku očkovací kampaně postupně přicházela hlášení o náhlých úmrtích sportovců. Mnoho těchto sportovců bylo nuceno si aplikovat genové injekce jen proto, aby mohli docházet na trénink nebo jezdit na mezinárodní utkání.
Od té doby se případy náhlých kolapsů či dokonce úmrtí množí. Číslo, které je vedeno v oficiálních statistikách (kde však nefigurují rekreační sportovci), neustále roste.
Případů je mnohem víc než kdy jindy a nezdá se, že by se jejich počet snižoval.
Od začátku očkovacích kampaní proti Covidu v roce 2021 se zprávy o „náhlých a neočekávaných“ úmrtích a závažných onemocněních, včetně mladých sportovců (a zejména mezi nimi), nezastavily.
Na stránce „ Good Sciencing “ je v současné době evidováno 2 111 sportovců se srdečním onemocněním, z nichž 1483 zemřelo. Nikdy nebyla taková hustota takových případů mezi mladými, dobře trénovanými sportovci.
Je zřejmé, že alespoň z podstatné části to musí být způsobeno takzvaným „Covid očkováním.“ Téma je však nadále zamlčováno Covidovým kartelem ze strany politiků, farmaceutických společností a médií.
Devětadvacetiletý fotbalista François-Xavier Fumu Tamuzo  nyní našel odvahu žalovat společnosti Biontech a Pfizer a také Francouzskou fotbalovou federaci (FFF) o náhradu škody a odškodnění za bolest a utrpení poté, co musel loni ukončit kariéru kvůli neustálým zdravotním problémům.
Z toho viní očkování proti Covidu. Fotbalista dostal tři dávky mezi červencem 2021 a březnem 2022. Po třetí injekci začalo jeho trápení, mimo jiné kvůli neustálým bolestem kolen a degenerativním onemocněním šlach, což mu nakonec znemožnilo vykonávat jeho profesi.
Žaloba Fumu Tamuza není jen o finanční kompenzaci, ale také o vyjasnění otázky, proč jeho tělo po třetí dávce přestalo fungovat. Není schopen ani běhat a i obyčejné chození po schodech je doprovázeno bodavou bolestí, stěžuje si.
Ze svého utrpení viní Francouzskou fotbalovou federaci, protože ještě před oficiálními doporučeními k očkování zavedla „zdravotní protokol,“ který de facto donutil všechny hráče v 1. a 2. lize nechat se očkovat.
Jeho právník proto vysvětlil, že sdružení nese odpovědnost za to, co se fotbalistovi stalo.
První slyšení před soudem v Paříži je naplánováno na 2. července.
Lze jen doufat, že soudci konečně najdou odvahu se s tímto bezprecedentním lékařským zločinem proti lidskosti právně vypořádat, a že to vyšle signál, aby se dočkaly spravedlnosti i nesčetné další oběti.
 Nejčtenější za týden