Mladší bratr Justina Trudeaua: „Můj bratr byl za Covidu prodejcem Big Pharmy“ (video)
RSS

Mladší bratr Justina Trudeaua: „Můj bratr byl za Covidu prodejcem Big Pharmy“ (video)


Všichni máme stále v paměti nejen to, co se dělo před několika málo lety u nás, ale také v dalších diktaturách. Velmi tuhý covidfašismus byl mimo jiné zaváděn i v Kanadě, kde nám Trudeau názorně ukázal, jak jednoduché by bylo odříznout od fifnančních prostředků všechny odpůrce vlády – a to především v budoucím bezhotovostním světě.
V dalším rozhovoru vyzpovídal Tucker Carlson nevlastního bratra Justina Trudeaua (oba mají společnou matku).
Ten se svým bratrem nesouhlasí a kritizuje jeho chování za covidové diktatury. A co víc: on sám i jeho děti jsou neočkovaní, ve volbách se pak chystá dát hlas opozici, která Covidová opatření kritizovala.
Nevlastní bratr premiéra Justina Trudeaua, Kyle Kemper, řekl Tuckeru Carlsonovi, že jeho sourozenec se během Covidové krize stal „prodejcem“ pro Big Pharmu a že je zodpovědný za ztrátu kanadských svobod.
 Během rozhovoru s  Tuckerem Carlsonem, Kyle Kemper, mladší nevlastní bratr kanadského premiéra Justina Trudeaua, kritizoval svého sourozence nejen jako „prodejce farmaceutického průmyslu“ za propagaci injekcí proti COVIDu, ale také jako člověka, který není „svobodný“ a jehož strana se podílela na omezování práv a svobod Kanaďanů.   
Ve svém projevu na  The Tucker Carlson Encounter   11. května  Kemper  tvrdil, že „  se scénářem COVID-19 každý vyvolává strach, strach, strach, strach, strach kolem viru a potom naděje, naděje, naděje, naděje, naděje kolem vakcíny. … tady je něco špatně.”  

„A vidíte, najednou jsou veřejní činitelé, jako můj bratr Justin Trudeau, fakticky prodejci pro farmaceutický průmysl.“  
Kemper a Trudeau mají stejnou matku, Margaret Trudeau. Kemper je o 13 let mladší než Trudeau.  
Kemper řekl, že ani on, ani jeho pět dětí si neaplikovali injekce proti COVIDu a poznamenal, že jeho žena potratila poté, co na ni křičeli, že nenosila roušku.  
„Mám pět dětí, šesté na cestě, a nejsem ochoten se vystavit něčemu (injekcím proti COVIDu), co by mohlo být velmi nebezpečné,“ řekl Kemper Carlsonovi.  
Rozhovor, který trvá necelou hodinu, se dotýká  různých témat, jako je krize COVID, spolu s globalismem využívaným jako nástroj ke kontrole vlád.
Kemper si v rozhovoru dal záležet, aby uvedl, že svého bratra velmi miluje, ale obává se, že jako vůdce Kanady nežije jako svobodný muž, což, jak říká, si coby premiér si užívá, protože touží po pozornosti.  
„Víte, vždycky jsem se obával toho, co se může stát, víte, když byl Justin u moci, jako jaký scénář by se mohl stát, kdyby se mohl rozvinout další typ masivního globálního scénáře z 11. září,“ řekl Kemper.  
Kemper řekl, že podle jeho názoru „Justin není svobodný muž“ a dodal, že jeho bratr potřebuje nějakých „50 policistů jako svůj doprovod, protože Kanaďané jsou na něj naštvaní za politiku, kterou uzákonil.“  
„Justin je jako kapitán hokejového týmu. Není jeho správcem, není jeho vlastníkem.“  
Carlson ho požádal, aby řekl, proč se obává, že jeho bratr dohlíží na nějakou zemi, a jak by krize COVID mohla vést ke zneužití moci.  
Kemper řekl, že ho zajímá, „jaký typ akcí z toho vzejde.“  
„Stejně jako po 11. září jsme viděli, jak se všechny národy světa spojily v rámci tohoto protiteroristického plánu a této ‚Války proti terorismu‘, nyní máme ‚Válku proti COVIDu‘,“ řekl.   
Kemper řekl, že jeho bratr nikdy nebyl kuřák „trávy,“ přestože to byl on, kdo legalizoval její používání a prodej v Kanadě.  
„Je to úžasný člověk a dokázal se spojit s tolika lidmi,“ poznamenal Kemper, který dodal, že si nemyslí, že jeho bratr „zneužívá moc,“ ale že „moc je obecně  zneužívána.“  
„Viděli jsme to, ať už to byl Justin, nebo to byl Boris Johnson, Jacinda Arden nebo Joe Biden,“ řekl.  
Během vrcholícího konvoje svobody v roce 2022 Kemper využil příležitosti a pokáral svého bratra za jeho rozdělující nařízení COVID očkování. Jeho účet X (dříve Twitter) byl pozastaven poté, co nazval injekce proti COVIDu „falešnou vakcínou, protože zastaví přenos, zastaví infekci? Ne, ne,“ odpověděl na tweet jeho bratra, který propagoval injekce.  
Když  Trudeau v roce 2021  vystoupil   v  La semaine des 4 Julie,  oblíbeném francouzském programu talk show v Quebecu, řekl, že Kanaďané „vehementně odmítající očkování nevěří ve vědu, jsou často misogynisté, často rasisté“ a položil otázku, zda by Kanada měla nadále „tolerovat tyto lidi.“   
Kemper v roce 2022  uvedl, že podporuje  Kanadskou lidovou stranu pod vedením vůdce Maxima Berniera, který byl proti povinnému COVID očkování a Trudeauovým útokům, a vyjádřil svou podporu  konvoji svobody.    
Přestěhoval se do Spojených států, aby uprchl před nařízeními svého vlastního bratra.  
V rozhovoru s Carlsonem Kemper poznamenal, že navzdory „dobrým úmyslům“ ve vládách, když byly „předloženy protiinformace, politici reagovali podobně jako: ‚Nechci to slyšet.‘ A ohrožuje to světonázor.“  
„Je to jako, dej mi modrou pilulku. Budu to brát dál,“ poznamenal.  
„Pokud si uvědomíte, že existují stíny a existují nekalé aktivity, a že některá z těchto varování mohou mít určitou důvěryhodnost a vyžadovat další vyšetřování a spravedlnost, pak to může být nepříjemná pozice, do které se můžete dostat.“  
Když přišel čas mluvit o konvoji svobody 2022, Kemper poznamenal, že korporátní média byla nemilosrdná v démonizaci  těch, kteří se rozhodli nebýt COVID očkovaní. Řekl, že to, co bylo vytvořeno, byl „klamný příběh, o kterém nelze diskutovat.“  
„Místo toho museli útočit, vztekat se a cenzurovat a pošpiňovat,“ řekl a dodal, že to nebyli kamioňáci, kteří byli „malou okrajovou menšinou,“ jak tvrdil Trudeau, ale spíše naopak.  
„Ve skutečnosti věřím, že liberálové a současná vláda představují skutečně malý okraj. A myslím, že většina Kanaďanů je frustrovaná. Diví se, proč  v obchodě zaplatí 45 dolarů za talíř zeleniny,“ řekl.  
Na začátku roku 2022 viděl Freedom Convoy tisíce Kanaďanů od pobřeží k pobřeží přijíždět do Ottawy, aby požadovali ukončení povinného COVID očkování a restrikcí ve všech formách.
Navzdory pokojnému charakteru protestu Trudeauova vláda schválila zákon o mimořádných událostech 14. února 2022. Trudeau odvolal EA   o devět dní později, 23. února.  
Začátkem tohoto roku kanadský federální soud   oznámil, že  použití EA vládou Trudeau bylo přímým porušením národní Listiny práv a svobod, a proto nebylo oprávněné.     
EA kontroverzně dovolila vládě zmrazit bankovní účty demonstrantů, odvézt kamiony odtahovými vozy a zatknout lidi za účast na shromážděních, která vláda považovala za nezákonná.     
Kemper poznamenal, že používání EA „mělo v sobě opravdu ošklivý druh úklidu.“  
„A pak šli skoro po všech. Takže jako Kanaďané, pokud se nemůžete ozvat nebo mít hlas prostřednictvím takové masivní demonstrace, jaké máte metody k ovlivňování nebo posunu radikální politiky?“ ptá se.  
Každý se také může změnit na základě informací. Každý si to může odpustit… a omluvit se za to, že byl podveden. Nebo když jste se vydali špatnou cestou, můžete si uvědomit, že činy, které jste podnikli, nebyly na místě, a posunout se vpřed….
Protesty proti   Trudeauovi v posledních měsících opět sílí kvůli nepopulárnosti vyšších uhlíkových daní a dalších vládních politik.  
Trudeauova uhlíková daň stojí Kanaďany ročně stovky dolarů, protože vládní slevy  nestačí  kompenzovat vysoké náklady na palivo…Nejčtenější za týden