Už ani korunu presstitutům, kteří nemají morální dno!
RSS

Už ani korunu presstitutům, kteří nemají morální dno!


ZUZANA MAJEROVÁ
16. 5. 2024, den po atentátu na slovenského předsedu vlády Roberta Fica, Český rozhlas Plus: „Pokud rozdmýcháváte zlo, může se to velmi snadno obrátit i proti vám. A to se stalo na Slovensku,“ tvrdí klinický psycholog Radek Ptáček.
16. 5. 2024, den po atentátu na slovenského předsedu vlády Roberta Fica, Český rozhlas Plus: „Situace na Slovensku se vymyká kontrole a je to čistě vina vládních politiků,“ říká šéfredaktor Respektu Erik Tabery.
18. květen 2024, tři dny po atentátu na slovenského předsedu vlády Roberta Fica, Český rozhlas Plus: „Novináři na Slovensku se mezitím obávají, že střelba na premiéra může být politicky zneužita k dalším útokům na nezávislost médií…“
Tři ukázky z toho, co za peníze rozhlasových poplatníků vysílá veřejnoprávní Český rozhlas. Úplně otáčí realitu, úplně otáčí kauzalitu událostí. Není to tak, že na začátku všeho byla střelba, a chudáci novináři proto čelí útokům. Je to přesně naopak. Střelba na předsedu vlády je důsledkem novinářského štvaní proti němu. To ale na vlnách veřejnoprávního rozhlasu neuslyšíte.
Za tohle máme platit povinné rozhlasové poplatky? Za takové zcela jednostranné politické štvaní? Ba dokonce, za tohle si máme dle návrhu Fialovy vlády na zvýšení televizních a rozhlasových poplatků připlatit?
Už ani korunu za takový paskvil! Už ani korunu presstitutům, kteří nemají morální dno.
 

Zuzana Majerová, FB

The post Už ani korunu presstitutům, kteří nemají morální dno! first appeared on .


Nejčtenější za týden