Další útok libtardů na názorové oponenty končící hospitalizací – tentokrát v Itálii
RSS

Další útok libtardů na názorové oponenty končící hospitalizací – tentokrát v Itálii


Útoky, ke kterým dochází stále častěji po celé Evropě, nám názorně ukazují odkud vychází nenávist a nesnášenlivost k jiným názorům. Od atentátu na Fica došlo k řadě dalších útoků ze strany probruselských progresivistů či jejich násilné armády v podobě Antify.
Nedávno jste si zde mohli přečíst o dvou útocích na evropské politiky, které následovaly krátce po atentátu na Roberta Fica.
Minulý týden došlo k útoku na politika AfD ze strany voliče vládních stran, který sám deklaroval, že útok je veden z politických motivů. Následující den pak došlo k pokusu o ubodání irského protimigrančího a protibruselského politika.
Ten přežil jen díky rychlému zásahu ochranky. Oba tyto případy byly samozřejmě mainstreamem přecházeny bez povšimnutí jako bezpočet jiných podobných případů napadení z politických motivů.
Za oběma případy stála soustavná štvanice proti opozičním názorům ze strany probruselských stran, korporátních médií a neziskovek. Nyní došlo na podobný útok v Itálii, kde byli názorovými odpůrci napadeni dva zástupci Ligy, kteří na ulici rozdávali předvolební letáky.
Brutální útok na dva příznivce italské pravicové strany Liga, k němuž došlo o víkendu, ostře odsoudili konzervativní italští poslanci.
Otec a syn ve věku 60 a 15 let rozdávali v neděli ráno letáky jménem Andrey Tragaioliho z Ligy, starosty Rivoli, obce v turínské samosprávě. Poté, co byli příznivci Ligy obklopeni skupinou sedmi lidí, byli napadeni a zbiti baseballovými pálkami.
Oba  utrpěli zranění zad a obličeje, přičemž 15letý chlapec, který také utrpěl poranění oka, byl kvůli poranění hlavy poslán na CT vyšetření do nedaleké nemocnice. Totožnost útočníků je zatím neznámá.
Oba příznivci Ligy byli ponecháni v nemocnici na další pozorování.
Poslanec Ligy Riccardo Molinari varoval, že „počet těchto politicky motivovaných epizod nenávisti v posledních měsících roste.“
„Epizoda je stejně znepokojivá jako nepřijatelná: slova jasného odsouzení ze strany levice by byla na místě. Tento případ znovu zdůrazňuje nebezpečné účinky schématu, podle něhož je středopravice tvořena monstry, proti nimž je třeba bojovat,“ napsal Il Giornale .
Už v 70. letech 20. století nebylo v Itálii levicové násilí ničím neobvyklým. Četní činitelé varovali před vzestupem radikální levicové agitace v důsledku nástupu koaliční vlády Giorgie Meloniové.
Navzdory tomu, že média téměř denně  odsuzují růst takzvané krajní pravice, Evropa ve skutečnosti zažívá rostoucí vlnu násilí proti konzervativním a nacionalistickým politikům.
Mimo zmíněného atentátu na Roberta Fica došlo také k  pokusu o atentát na jednoho konzervativního zákonodárce ve Španělsku v listopadu a  napadení předsedy AfD injekční stříkačkou.
V Německu jsou politici AfD vystaveni častému násilí, které roste s tím, jak proti straně podněcují korporátní média, vláda i politické neziskovky.Nejčtenější za týden