Naléhavá záležitost
RSS

Naléhavá záležitost


J.H.KUNSTLER
„ Pokud vláda může pozastavit vaše práva, kdykoli usoudí, že je něco krizové, nemáte práva. Máte povolení. “ Zatímco se naše země prochází smrtícími následky operace Covid-19, Světová zdravotnická organizace (WHO) dokončuje pěknou sviňárnu nazvanou Pandemická smlouva o mezinárodních zdravotnických předpisech (IHR) nebo iniciativa „Jedno zdraví“, což je globalistické uchvácení moci převlečené do svatého bílého hávu veřejného zdravotnictví. Dohoda, která má být dokončena koncem tohoto měsíce, přenechá zbytky vaší svobody této nikým nevolené byrokracii v zájmu globální „rovnosti a inkluzivity“, což znamená další uzavírání, neustálý dohled, nucené „očkování“, omezování léků a cenzuru každého, kdo vysloví opačný názor na tyto akce.

Zní vám to povědomě? Ano, je to opět Covid-19, druhý pokus o kontrolu všeho, co děláte, a každé volby, kterou můžete učinit, ze strany spolku vlád a korporací, jinými slovy mezinárodní bandy fašistů. WHO je agenturou Organizace spojených národů, která je řízena ze Švýcarska. Možná si vzpomenete, že je to stejné místo, kde sídlí Světové ekonomické fórum (WEF, neboli „Davos“). WEF už léta vydává plány na techno-fašistický globální režim, v němž, jak otevřeně tvrdí, „nebudete nic vlastnit a budete šťastní“. (A jíst brouky.)Tito ptáci si nedělají legraci, ačkoli každý může vidět předváděnou megalomanii, grandiózní vůli k moci, která usiluje o podmanění plebsu světa – a radikální snížení našeho počtu -, aby zbývající malá elita mohla vstoupit do postmoderní, technotranshumánní utopie nezatížené námi „neužitečnými jedlíky“. Korporátní peníze a organizační mojo z Davosu stojí za tím, co se rovná vražednému vyděračskému plánu, který se maskuje jako prevence nemocí.
Farmaceutické společnosti jsou samozřejmě v popředí zájmu. Vydělají stovky miliard dolarů na distribuci svých povinných „vakcín“, které, jak už víte, nebudou řádně otestovány, a jak se v současnosti ukazuje na očkování Covidem, jsou skrytě navrženy tak, aby zabily co nejvíce lidí během dlouhého období tím, že vypnou přirozenou obranyschopnost imunitního systému, což zaručuje zmatení a podřízení se zblblých mas. Může to znít jako paranoidní sci-fi film, ale bohužel, první fáze již nastala počínaje rokem 2020. A protože farmaceutické společnosti zajišťují většinu příjmů z reklamy pro kabelová zpravodajská média, byli jste úspěšně zblbnuti, abyste neviděli, co se kolem vás děje: spoustu nemocí a smrti.
K povaze megalomanie naštěstí patří, že si o své moci vždy myslí příliš mnoho a sahá příliš daleko. Za prvé, tuto „smlouvu“ WHO musí podepsat její členské státy. Ne všechny jsou však ochotné to udělat. Jedním z nich bylo Slovensko, jehož premiér Robert Fico byl zastřelen několik dní poté, co oznámil, že jeho země se od smlouvy odhlásí. Koterie USA, za níž stojí senilní a neschopný „Joe Biden“, se horlivě snaží, abychom smlouvu podepsali, a to především proto, že velká část globální Big Pharma působí v naší zemi a pronajímá si tolik členů Kongresu, zejména většinu Demokratické strany.
Podle americké ústavy nemůže prezident dodržovat mezinárodní smlouvu bez souhlasu Senátu dvěma třetinami jeho členů. Senátor Ron Johnson (R-WI) je nejaktivnější postavou tohoto orgánu, který vyšetřuje zločiny Covid-19 op a organizuje hlasování proti smlouvě, což prohlašuje všech 49 republikánských senátorů. K ratifikaci smlouvy s WHO dvoutřetinovou většinou tedy nemůže dojít.
Všimněte si však, že stínová vláda, kterou řídí „Joe Biden“, dělá nejrůznější věci v otevřeném rozporu s ústavou a rozhodnutími Nejvyššího soudu USA o tom, co je podle ústavy přípustné, například ruší kolosální částky dluhů z vysokoškolských půjček. Režim „Joe Bidena“ je bezprávný. Každý, kdo sleduje zlovolné stíhání kandidáta Donalda Trumpa a masové shromažďování protestujících J-6, vidí, jak to funguje. Proto vám doporučujeme, abyste volali a psali svým voleným zástupcům v Kongresu a ujistili se, že výkonná moc (Bílý dům a jeho agentury) dostane zprávu: žádná dohoda o smlouvě s WHO.
V současné době probíhají i další trendy, které nám mohou pomoci uniknout tomu, co se rovná globalistickému státnímu převratu. Jedním z nich je, že ekonomický a politický rozpad západní civilizace směřuje opačným směrem než extrémní centralizace moci, kterou představuje WHO. Věci se hroutí, zejména věci organizované v gigantickém měřítku. Stačí se podívat na chaos, který v Americe zachvacuje korporatizované lékařské praxe a konglomerované nemocnice. Zkorumpovanost a degenerace národních vlád s jejich kolosální byrokracií dosáhla takového stupně, že si toho mezi lidmi, kteří jim podléhají, jen málokdo může nevšimnout. To vyčerpalo jejich legitimitu a přimělo občany k nedodržování jejich stále šílenějšího diktátu.
Podle ústavy jsou povinnosti, které nejsou stanoveny v rámci federální pravomoci, ponechány na státech . Veřejné zdraví je jednou z nich. Generální prokurátoři dvaadvaceti amerických států proto v dopise „Joe Bidenovi“ deklarovali svůj nesouhlas se smlouvou WHO a záměr ignorovat její příkazy. Zůstává otázkou, zda se globalistům podaří pomocí nového umělého patogenu z jejich četných laboratoří pro výrobu biologických zbraní vyvolat další pandemickou hrůzu a zastrašit tak světovou populaci, aby se nechala postrkovat. Nepochybujte, že se o to pokusí, zejména v roce, kdy se v mnoha zemích budou konat volby. A nenechte se znovu napálit, až to udělají.


An Urgent Matter


The post Naléhavá záležitost first appeared on .


Nejčtenější za týden