Viktor Orbán prohlásil, že letos může být ukončena hanebná éra západní civilizace! Generální prokurátor z Haagu vylíčil na CNN, jak mu Američané vyhrožují! A vřískot Petra Fialy má možná svůj důvod! Jeho vláda totiž před zahájením izraelské invaze do Gazy
RSS

Viktor Orbán prohlásil, že letos může být ukončena hanebná éra západní civilizace! Generální prokurátor z Haagu vylíčil na CNN, jak mu Američané vyhrožují! A vřískot Petra Fialy má možná svůj důvod! Jeho vláda totiž před zahájením izraelské invaze do Gazy


Viktor Orbán prohlásil, že letos může být ukončena hanebná éra západní civilizace! Generální prokurátor z Haagu vylíčil na CNN, jak mu Američané vyhrožují! A vřískot Petra Fialy má možná svůj důvod! Jeho vláda totiž před zahájením izraelské invaze do Gazy posvětila dodání balistických plátů do neprůstřelných vest izraelské armádě, a to na žádost v Haagu obviněného Yoava Gallanta! Známe podrobnosti!
Nadcházející volby do Evropského parlamentu budou mít nadprůměrnou volební účast a podle všeho dojde k přepsání celého obsazení tohoto legislativního křídla EU. Viktor Orbán na konferenci CPAC 2024 v Budapešti prohlásil, že letos můžeme ukončit hanebnou éru západní civilizace, kterou se myslí progresivní liberalismus. Ten totiž podle Orbána generuje vůdce, kteří nejsou schopni vládnutí a progresivní liberálové namísto lidu zastupují své vlastní zájmy a prosazují vlastní cíle, které vnucují obyvatelstvu.
Lidé v Evropě totiž mají už po krk liberálů a chtějí návrat k tradičním hodnotám a skoncování s liberálními experimenty, jako je sociální a genderové inženýrství. Konflikt mezi konzervativní částí Evropy a liberály je způsoben samozřejmě procesy řízení na 1. prioritě od roku 1989. Je to důsledek vlivu eugenického vektoru 1. priority se všemi jejími projevy a následky.
!function(r,u,m,b,l,e){r._Rumble=b,r[b]||(r[b]=function(){(r[b]._=r[b]._||[]).push(arguments);if(r[b]._.length==1){l=u.createElement(m),e=u.getElementsByTagName(m)[0],l.async=1,l.src="https://rumble.com/embedJS/ubrzme"+(arguments[1].video?'.'+arguments[1].video:'')+"/?url="+encodeURIComponent(location.href)+"&args="+encodeURIComponent(JSON.stringify([].slice.apply(arguments))),e.parentNode.insertBefore(l,e)}})}(window, document, "script", "Rumble");


Rumble("play", {"video":"v4u3st2","div":"rumble_v4u3st2"});
Značná část nových Evropanů už prostě nevěří v národní teze, protože nikdo je k nim v procesech výchovy a vzdělávání na 1. prioritě nevedl. Namísto toho výchova se změnila v indoktrinaci na podporu tzv. výchovy Evropského člověka. Výsledky se nyní dostavují 35 let po pádu komunismu a již brzy to budou dvě generace, který vyrostly po roce 1990 a vliv eugenického vektoru 1. priority na ně zcela a brutálně dolehl. V různých zemích Evropy ale indoktrinace probíhala různě intenzivně a zcela jasně a zřetelně se nepovedla v zemích jako je Maďarsko, Srbsko a částečně i Slovensko.
VIDEO: Karim Khan vylíčil, jak američtí senátoři na něho útočí, že soud v Haagu má soudit jen Afričany a Putina, ale ne Izraelce nebo Američany!
Ve většině zemí Evropy je však progresivní liberalismus natolik ukotvený, že jeho likvidaci lze dosáhnout jen rozvratem sociální bezpečnosti v Evropě, a to buď v důsledku povstání, nepokojů, hladomoru, sociálních otřesů, ztráty důchodů a války v Evropě. Degenerativní procesy jsou přitom indukovány do výchovy a vzdělávání úmyslně s cílem vychovat jednoduché voliče, kteří nepřemýšlí o zítřku, ale zajímá je jen dnešek. Volby do EU parlamentu tak jsou jednou z posledních možností, jak něco změnit, něž nová generace Evropy získá většinu během všech voleb v zemích EU. To je realita!
!function(r,u,m,b,l,e){r._Rumble=b,r[b]||(r[b]=function(){(r[b]._=r[b]._||[]).push(arguments);if(r[b]._.length==1){l=u.createElement(m),e=u.getElementsByTagName(m)[0],l.async=1,l.src="https://rumble.com/embedJS/ubrzme"+(arguments[1].video?'.'+arguments[1].video:'')+"/?url="+encodeURIComponent(location.href)+"&args="+encodeURIComponent(JSON.stringify([].slice.apply(arguments))),e.parentNode.insertBefore(l,e)}})}(window, document, "script", "Rumble");


Rumble("play", {"video":"v4u3u5t","div":"rumble_v4u3u5t"});
Stačí se podívat na to, co říkal generální prokurátor soudu v Haagu Karim Khan v rozhovoru americké stanici CNN. Rozhovor byl vedený přímo v Haagu v soudní síni a Khan sugestivně redaktorce CNN Christiane Amanpour vylíčil, jak mu američtí senátoři vyhrožují. Jeden z nich mu dokonce při soukromém rozhovoru řekl, že soud v Haagu byl vytvořen proto, aby soudil diktátory ze zemí Afriky anebo zločince, jakým je prý Putin. Nebyl ale vytvořen pro souzení představitelů Izraele nebo USA. Toto řekl generálnímu prokurátorovi z Haagu jeden z vysokých představitelů USA, a to pouze ukazuje a odhaluje, že Kreml má pravdu, když tvrdí, že soud v Haagu je nelegitimním nátlakovým nástrojem kolektivního Západu proti zemím, které nejsou v přátelském sepjetí s řádem Pax Americana.
ICC vydal zatykače i na 3 vůdce Hamásu, ale ti by mohli odhalit roli Mossadu a CIA na financování i řízení operací Hamásu od konce 80. let minulého století
A je neuvěřitelné, že to, co nedávno tvrdil Vladimir Putin a Dmitrij Peskov, teď najednou přímo v rozhovoru pro CNN narovinu odhaluje generální prokurátor ICC. Vůbec by mně nepřekvapilo, kdyby se Karimu Khanovi stala teď nějaká nehoda, ale kolektivní Západ by z toho obratem obvinil Rusko , vždyť ICC vydal zatykače na Putina a další Rusy, takže záminku by Rusko mělo. A všechna média by to začala opakovat. Jenže ve chvíli, kdy Khan v pondělí podal žádosti k soudu ICC o vydání zatykačů na Benjamina Netanyahua a na Yoava Gallanta, tak generální prokurátor ICC opravdu bruslí na tenkém ledě. Podle médií prý ICC bude o žádosti rozhodovat mnoho měsíců, ale to není pravda.
Petr Fiala se svým nadřízeným při návštěvě v Izraeli Podle našich informací a rovněž podle ruských novinářů nebude rozhodování soudu ICC o vydání zatykačů trvat déle než několik týdnů. Karim Khan žádá o zatykače i na některé představitele Hamásu a můžete vzít jed na to, že v centrále CIA v Langley jsou teď hrůzou bez sebe, co by se mohlo dostat na veřejnost o pozadí financování a vzniku Hamásu před tribunálem v Haagu, pokud by se tam předáci Hamásu ocitli a začali by mluvit.
Panečku, to by vyšly na světlo věci. To je podle mého názoru daleko větší noční můra pro Mossad a CIA, než že by tam před soudem stál Bibi a Gallant. Američané udělají všechno proto, aby ty zatykače vydány nebyly. Pokud se jim to povede zablokovat, bude to znamení, že Američané v Evropě mají ještě nějakou moc. Pokud se jim to ale nepovede, bude to potvrzení odpisu moci USA a Izraele v Evropě. A přesně toho se bojí i Petr Fiala.
Fiala znovu na Twitteru omlouval Izrael a jeho teror na Palestincích. Ti si prý za utrpení mohou sami v důsledku útoku Hamásu ze 7. října! Je ten Fiala normální, nebo usiluje o svůj zatykač od ICC?
Český premiér v pondělí začal doslova vřískat [ 1 ] a pro česká média prohlásil, že návrh na zatykač na Netanyahua je nepřijatelný a děsivý. “ Návrh hlavního prokurátora ICC vydat zatykač na představitele demokraticky zvolené vlády společně s vůdci islamistické organizace je děsivý a naprosto nepřijatelný. Nesmíme zapomínat, že to byl Hamás, kdo v říjnu zaútočil na Izrael a zabil, zranil a unesl tisíce nevinných lidí, ” uvedl v pondělí na sociální síti X. Dodal, že právě tento nevyprovokovaný teroristický útok vedl k současné válce v Gaze a utrpení civilistů v Gaze, Izraeli i Libanonu, čímž de facto znovu porušil Římský statut a znovu omlouval Izrael za to, že páchá genocidu v Gaze, na základě čehož požádal Karim Khan o zatykače.

Návrh hlavního prokurátora ICC vydat zatykač na představitele demokraticky zvolené vlády společně s vůdci islamistické teroristické organizace je děsivý a zcela nepřijatelný.
Nesmíme zapomínat, že to byl Hamás, kdo v říjnu zaútočil na Izrael a zabil, zranil a unesl tisíce…
— Petr Fiala (@P_Fiala) May 20, 2024


Fiala svým výrokem se znovu dopustil trestného činu podílnictví a ospravedlňování genocidy. Jinými slovy říká, že Palestinci si za současné utrpení mohou sami, protože Hamás se 7. října dopustil špatných věcí. Fiala je skutečně hňup k pohledání. On se sám usvědčuje z podílnictví na zločinech Bibiho. Jinak trojice vůdců Hamasu by podle Khana měla být obviněna z vyhlazování, vraždy, braní rukojmí, znásilnění a sexuálního napadení ve vazbě. Netanyahu a Gallant by měli být obviněni z vyhlazování a vyvolávání hladomoru jako způsobu vedení války včetně odmítnutí dodávek humanitární pomoci a úmyslného zaměření se na civilisty v konfliktu. Ale, to není všechno.
Podle našeho zdroje se ICC zajímal o dodávku českých balistických plátů jednotkám IDF vyhlazujícím města v Gaze
Fialovi hoří koudel u zadku natolik, že dokonce narychlo volal Bibimu do Izraele [ 2 ] a hovořili spolu právě o tiskové konferenci Karima Khana o žádosti na vydání zatykačů na Netanyahua a Gallanta jako ministra obrany Izraele. Telefonát Fialovi nebyl jen tak pro nic za nic, protože jsme byli v úterý do redakce informování o neuvěřitelně výbušné informaci, která zřejmě potvrzuje, proč je Fiala tak nervní a doslova jeví známky hysterie po Khanově tiskovce. Proč by se tak moc staral o dva představitele Izraele? Náš zdroj nám to vysvětlil. Mezinárodní trestní soud v Haagu se totiž podle informací našeho zdroj před pár měsíci zajímal o dodávky české vojenské výzbroje a výstroje Izraeli před zahájením invaze IDF do Gazy.

Dnes jsem telefonicky hovořil s izraelským premiérem @netanyahu .
Mluvili jsme o důsledcích včerejšího kontroverzního a nepochopitelného rozhodnutí prokurátora Mezinárodního trestního soudu, ale také o humanitární situaci v Gaze a obecně o aktuálním dění na Blízkém východě.
— Petr Fiala (@P_Fiala) May 21, 2024


Má se jednat údajně o zakázku na dodávky 3 000 balistických štítů do vojenských neprůstřelných vest, jejichž dodávku z ČR do Izraele minulý rok 20. října narychlo schválila [ 3 ] česká vláda a transakci nakonec signovala ministryně obrany Jana Černochová. No, a podle vyšetřovatelů ICC byli těmito balistickými pláty vybaveni vojáci izraelských vyhlazovacích jednotek při etnickém začišťování města. O dodávku balistických štítů totiž po 7. říjnu 2023, tedy po útoku Hamásu na Izrael, požádal podle informací našeho zdroje přímo Yoav Gallant českou ministryni obrany, která to posunula Fialovi na vládu ke schválení. A právě Gallant spolu s Netanyahuem teď čekají na zatykače kvůli obvinění z vyhlazování v Gaze. Panečku, už je jasné, proč má Fiala nervy v kýblu. Podílnictví na genocidě je na obzoru.
Borrell prohlásil, že země EU budou povinny zatykače na Bibiho a Gallanta akceptovat!
Náš zdroj nám sdělil, že Fiala teď má obavy, že by ICC mohlo vyšetřovat i české zapojení do vyhlazování Gazy, protože Gallant musel české straně podle všeho říct, k čemu a proč tak narychlo potřebuje izraelská armáda 3 000 balistických plátů do vojenských neprůstřelných vest. Bylo to kvůli plánované operaci v Gaze, kde izraelská armáda začala páchat zvěrstva, genocidu a vyhlazování obyvatelstva plošným bombardováním, vyháněním lidí a srovnáváním celých měst se zemí poté, co byly jednotkami IDF dům od domu začištěny. Přesně k tomu potřebovala IDF ty balistické štíty do vest svých vojáků. A prostě Fiala má strach, že česká vláda je teď namočena do genocidy v Gaze! Panečku, a je to venku!
Josep Borrell, ministr zahraničí EU Oni prostě v tom jedou spolu a Fiala volal šéfovi do Tel Avivu, co má dělat, jestli ty zatykače fakt budou vystaveny. A šéf evropské diplomacie Josep Borrell dnes Fialu nepotěšil, protože Borrell prohlásil [ 4 ], že pokud zatykače budou vydány, země EU je budou povinny respektovat! I kdyby ale Bibi a Gallant už nikdy Izrael neopustili, aby nebyli zatčeni, nebránilo by to ICC ve vyšetřování zločinů v nepřítomnosti obviněných. Jinými slovy, zatímco Bibi a Gallant by byli v Izraeli v pohodě, Fiala a Černochová by museli vysvětlovat ICC kšefty s vyzbrojováním a vystrojováním izraelské armády na základě žádosti ministra obrany Izraele, který se skrývá v Izraeli a nechce přijet do Haagu. Fialova vláda tak paradoxně může mít ze zatykač na Bibiho a Gallanta více problémů než zmínění dva obžalovaní. Takže si počkáme na pokračování téhle taškařice.
-VK-
Šéfredaktor AE News
S námi čtete, s námi objevujete
Vážení čtenáři Aeronetu, pokud se vám líbí naše investigativní žurnalistika a komplexní analýzy, které pro Vás už  10. rokem  děláme, pokud se vám líbí naše články, videa, překlady videí a pravidelné páteční pořady na SVCS, a chcete-li, abychom vám i nadále mohli přinášet nové informace a politické analýzy a komentáře, přispějte prosím jakoukoliv sumou v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce  zde , ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností.
Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Zatím jsme vysbírali jen cca. 30%  z cílové sumy a  do konce měsíce zbývá 9 dní . Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, kryptoměnami Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum a Monero, a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná.  Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!


Nejčtenější za týden