Nově odpečetěný dokument odhaluje, že Bidenova FBI schválila použití smrtící síly během razie v Trumpově vile Mar-a-Lago
RSS

Nově odpečetěný dokument odhaluje, že Bidenova FBI schválila použití smrtící síly během razie v Trumpově vile Mar-a-Lago


Připomínám, že před časem došlo k náhlé razii v Trumpově vile na Floridě, která byla zorganizována pod záminkou, že by měl bývalý prezident skrývat utajované dokumenty z doby, kdy byl ve funkci.
Nalezené dokumenty však nebyly tak výbušné, jak se původně tvrdilo. Nicméně nyní se objevila skutečně výbušná informace, podle které měli ozbrojení agenti příkaz ke střelbě v případě, že by se Trump razii jakkoli bránil.
Joe Biden byl připraven nechat zabít svého hlavního politického rivala Donalda Trumpa a jeho rodinu!
Soudkyně Aileen Cannonová v úterý odpečetila řadu návrhů souvisejících s případem utajovaných dokumentů Jacka Smithe proti Trumpovi.
Jedno podání odhalilo, že Bidenova FBI schválila použití smrtící síly během razie v Mar-a-Lago schválené americkým generálním prokurátorem Merrickem Garlandem v srpnu 2022.
V dokumentu se uvádí:
„Pokud FPOTUS (Trump) dorazí do MAL (Mar-a-Lago), FBI MM EM a OSC budou připraveny jednat s FPOTUS a bezpečnostním týmem USSS.“
„Pokud by USSS kladla odpor nebo zasahovala do časové osy nebo přístupu FBI, tak FBI MM EM se bude angažovat s [vymazáno] a [vymazáno] bude spolupracovat s USSS POC podle stávajících styčných vztahů.“
FBI měla na místě zdravotníka a identifikovala místní traumacentrum pro každého, kdo by byl „zraněn“ během razie FBI.
Níže je snímek obrazovky s použitím instrukcí smrtící síly.
„Příslušníci donucovacích orgánů ministerstva spravedlnosti mohou použít smrtící sílu pouze v případě nutnosti, to znamená, když má policista důvodné podezření, že subjekt představuje bezprostřední nebezpečí smrti nebo vážného fyzického zranění policisty nebo jiné osoby,“ uvádí se v dokumentu.

Připomeňme, že Joe Biden vydláždil cestu svému ministerstvu spravedlnosti k zatčení svého politického oponenta poté, co zpětně zrušil Trumpovo exekutivní privilegium.
Bidenovo zrušení Trumpova exekutivního privilegia otevřelo dveře bývalému prezidentovi k předvolání – předvolání pak otevřelo dveře ministerstvu spravedlnosti, aby Trumpa obvinilo z federálních zločinů.
Krátce poté, co byl Trump předvolán, se federálové objevili v Mar-a-Lago, vyzvedli nějaké dokumenty a řekli bývalému prezidentovi, aby na skříňku umístil další zámek.
O dva měsíce později  FBI vtrhla do Mar-a-Lago  a prohledala Trumpovy věci, aniž by do oblasti pustila kohokoli z jeho právníků.
V listopadu 2022, krátce po razii v Mar-a-Lago,  byl Jack Smith jmenován zvláštním poradcem , aby prošetřil dokumenty uložené v Trumpově floridské rezidenci.
Do června 2023 byl Trump  obviněn ve 37 bodech obžaloby souvisejících s případem utajovaných dokumentů Jacka Smithe – 31 bodů obžaloby z úmyslného zadržování a dalších 6 bodů zahrnovalo spiknutí za účelem maření spravedlnosti, zadržování dokumentu nebo záznamu, korupční zatajování dokumentu nebo záznamu, zatajování dokumentu při federálním vyšetřování, spiknutí za účelem zatajení a nepravdivá prohlášení.
Trump reagoval na to, že Bidenův režim schválil použití smrtící síly v Mar-a-Lago následovně:
„PÁNI! Právě jsem vyšel z Bidenova procesu s honem na čarodějnice na Manhattanu, „Icebox“, a byly mi ukázány zprávy, že ministerstvo spravedlnosti podvodníka Joe Bidena při své nezákonné a protiústavní razii v Mar-a-Lago POVOLILO FBI POUŽÍT SMRTÍCÍ SÍLU. NYNÍ S JISTOTOU VÍME, ŽE JOE BIDEN JE VÁŽNOU HROZBOU PRO DEMOKRACII. JE DUŠEVNĚ NEZPŮSOBILÝ ZASTÁVAT ÚŘAD – 25. DODATEK!“ Trump to napsal v úterý večer na Truth Social.
Nejčtenější za týden