Klaus Schwab odstoupil z funkce výkonného předsedy Světového ekonomického fóra
RSS

Klaus Schwab odstoupil z funkce výkonného předsedy Světového ekonomického fóra


Klaus Schwab je ve vedení organizace, která silně ovlivňuje politiku ve většině zemí světa, od jejího založení na začátku 70. let. Všechny státy, které s WEF spolupracují, platí si členství a jejichž loutky jezdí na srazy pro instrukce, jsou jen jakousi „pobočkou“ této globalistické organizace.
Právě WEF nám potvrzuje, že žádný multipolární svět neexistuje, protože na pravidelné srazy v zimě ve švýcarském Davosu a v létě v Číně jezdí politici z celého světa.
Místo konání na jedné straně v zemi, která je součástí takzvaného „kolektivního Západu“ a na druhé straně v zemi uskupení BRICS, je také více než výmluvné.
Nyní tedy po více než 50 letech odchází ten, kdo je jedním ze zakladatelů Světového ekonomického fóra, což znamená, že bude muset vedení předat svému nástupci.
„V důchodu nebudeš nic vlastnit a budeš šťastný“…
Vzhledem k tomu, že organizace, kterou založil před více než 50 lety, a která v roce  2023 přinesla příjmy téměř 500 milionů dolarů  (a sedí na úhledné hromádce  200 milionů švýcarských franků v hotovosti ), nemusí se Klaus Schwab toho, že by v důchodu nějak strádal, rozhodně obávat.
Nyní údajně ustupuje ze své role v čele Světového ekonomického fóra, kterému šéfoval od roku 1971.
Semafor  uvádí, že  Schwab oznámil svůj záměr odstoupit z funkce výkonného předsedy v e-mailu zaměstnancům v úterý. Médiím toto rozhodnutí oznámila osoba spojená s organizací.
Změna jeho role čeká na schválení švýcarskou vládou, ale měla by být dokončena před výročním zasedáním WEF v roce 2025.
Schwab, kterému je nyní 86 let, přejde do role nevýkonného předsedy.
Ale globalisté by si neměli dělat starosti se svou agendou, protože Schwab zasel do své organizace různé rodinné příslušníky, aby převzali tyranskou pochodeň nového světového řádu.
Schwabovy děti byly jmenovány do vysokých pozic a jeho žena Hilde vedla od založení organizace  ceremoniály předávání cen v Davosu.
Syn Olivier , ženatý s Číňankou, byl roky předsedou čínské pobočky WEF, lesbická dcera Nicol s Klausem Schwabem spolupracuje na davoském fóru.
Odejdou Schwab a Soros, kteří svá impéria předávají potomkům, společně na opuštěný ostrov, aby zpovzdálí sledovali konec chaotického světa, na jehož destrukci se sami podíleli?
 Nejčtenější za týden